[quote name='betty_labrador']O, to super wyprawa była :) 21km nieźle :) ale rowerem to można sobie jeździc, i Sonia ma zalete ze mała-do koszyka wskoczy i po sprawie :)
Oj duszno, duszno jest. Hehe :D
Fajne fotki :D[/QUOTE]
No super :) Mnie to nawet nogi nie bolały i mogłabym gdzieś jeszcze pojechać :cool3:
No to jest fajne , że właśnie mieści się idealnie do koszyka i uwielbia w nim jeżdzić , bo nie musi biegać :diabloti: Dzięki :loveu: