Jesteśmy :loveu: :loveu: :loveu:
Sonia wczoraj była strasznie smutna jak tylko wróciliśmy i rozpakowywaliśmy bagaże wskoczyła do samochodu i chciała wracać na wieś :-o chodzila potem po domu taka smutna :roll: ale i tak kiedyś byśmy musieli wrócić ....
W mieście jest o 100 razy gorzej niz na wsi ten skwar jest okropny, trawy to nie ma bo wszystko wyschło .... deszcz powinien spaść jak najszybciej ;)
Powiem jeszcze , że dzisiaj było kąpanie całego zwierzyńca :cool3: z Sonki to woda szara ciekła :diabloti:
No to dlugo wyczekiwane fotki :) najpierw z aparatu , bo jest ich mniej :cool3:
[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7420/r35x.jpg[/IMG]
[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4669/ahqt.jpg[/IMG]
[IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7532/hvkx.jpg[/IMG]
[IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8500/t1v5.jpg[/IMG]