Jump to content
Dogomania

MałgorzataKuc

Members
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About MałgorzataKuc

 • Rank
  Banned

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie umiem edytować postu więc napiszę że, Yoda jest moim prywatnym 12 psem;) Ale kto wie... może jeszcze coś się trafi? Pozdrawiam Gośka
 2. [quote name='handzia']No proszę, następna, która ma niezłą gromadkę psiaków chce coś dorzucać ;) U Fenka na koncie jest coś koło 600 zł. Planowałam, że po zapłaceniu za jego szczepienia, przekażemy całą resztę Daszy:) Choć za szczepienia przyjmij pieniądze :)[/QUOTE] Napisałam na wątku Yody co masz/ powinnaś zrobić:) Daszka trzymaj się a jak będziesz w wielkim kłopocie ciocia Gosia pomoże:)
 3. [quote name='handzia']Ale Dasza i tak dostanie dużo z Fenkowego spadku :) :shake: nie wiem już co napisać...i tak zrobiłaś nam, a zwłaszcza psiakowi taką wielką przysługę...[/QUOTE] Tak więc proszę byś przelała pieniądze Wioli. Ona je odpowiednio spożytkuje. Kupi jej smaki czy dołoży do zabawek bądź specjalistycznej karmy. Pieniądze nie zostaną zmarnowane. Czy możemy się umówić tak że wpłacisz jej a ona mi je odeśle a ja jej zwrócę? Na jej sieropsiniec?;) Ma pod opieką tyle pokrzywdzonych że, należą jej się. Pieniądze napewno nie zostaną przepite;)
 4. Fenek- Yoda został zaszczepiony przeciw chorobom wirusowym i wściekliźnie. Koszt to 65 zł. Tak jak ustaliłam z panią Kasią zwrot za szczepienia miał być na Moje konto. Ja jednak proszę o przesłanie pieniążków na konto Daszy. Jej się bardziej przydadzą niż Nam.
 5. [quote name='handzia']Marysiu :loveu: co ja bym bez Ciebie zrobiła :) Oczywiście, zaraz przelewam pieniądze, tylko bardzo Cię proszę Ty już nie dokładaj...Sama masz gromadę psiaków, nawet nie ma mowy! Wyślij to co masz na Daszę ze swojego konta (126,41 zł) , ja doślę resztę. Czyli 173,59 zł do weta. A pozostałą kwotę, czyli 36,73 wpłacę Wioli. Ps. Pieniądze do weta wysłać na konto podane na fakturze?[/QUOTE] A może tak Fenek by coś dorzucił? Ja przekazuje ze szczepień Fenka 65 zł na Daszę
 6. [quote name='handzia']Dzisiaj ta wspaniałą wiadomość przekazała mi funia. Byłam w szoku przez pół dnia w pracy :-o Bardzo, bardzo się cieszę, że temu biedakowi tak się udało :multi::multi::multi: Pani Małgosiu, wielkie ukłony i podziękowania dla Pani Małgosi :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Pani "Handziu" jak domyślam się że, pani Aniu. Proszę byśmy były na ty. Ja jestem Gośka. I śmiało proszę się do Mnie tak zwracać ja nie mam nic przeciw.. Napiszę troszke o Yodzie bo rzadko tu bywam- za co muszę przeprosić. Yoda to sympatyczny pies, co prawda bardzo problemowy. Yoda nie potrafi sie przystosować do warunków życia z czlowiekiem. On jest super w kwesti życia z psami, Świetnie się z nimi dogaduje. Do każdego próbuje sie wkupić na swój sposób. Jest psem zabawnym, lubi się bawić ale zdala od człowieka tak jakby on nie był mu potrzebny do niczego. Nie powiem, wbrew moim przekonaniom zmusiłąm go do wielu rzeczy. Moim celem jest zapewnienie mu spokoju, Nawet jak sie nie zmiani bede go kocahc takim jaki jest. Nie wróże mu aniołkow.
 7. Tak więc niech i mi będzie dane być koneserem. Mam kolejne pytania. Gdzie mam się podpisać? Czy muszę ponosić opłaty jeśli tak to jakie? I gdzie je wpłacić? za poprzednie psy płaciłam datki w schroniskach. Kiedy mam się umówić na tą całą wizytę? Pani Kasiu. Jeśli pani znajdzie czas proszędo Mnie zadzwonić ponieważ nawet nie mam numeru od czasu gdy zmieniłam telefon. M-K-B
 8. M&S owszem zastanawiam się nad adopcją Yody. Pies jest w stanie ciężkim i wiem że, normalna rodzina nie zechcę takiego psa. Czeka go bardzo ciężka praca i człowieka który się na to porwie.
 9. [quote name='funia']Oczywiscie ,ze zastanawiamy sie nad adopcją ,tylko w zyciu nam sie nie śniło ,ze takiego Yodę ktos zechce na tym etapie .;) Ale jeśli ktoś taki jest i Pani uważa,ze jest to dobry dom to niech to bedzie zarazem jako wizyta przedadopcyjna .PANI jest tutaj naszym jakby przedstawicielem bo Pani widzi i zna ludzi .WIęc ufamy i wiemy ,.ze chce Pani jak najlepiej . Warunkiem jest podpisanie umowy adopcyjnej ,która ma standardowe punkty. Moze byc podpisana ,wazne aby był numer telefonu i dwa adresy ten z meldunku i ten gdzie obecnie mieszka chetna . W sumie to we dwie z handzią porwałysmy sie ratowac Fenka ( oczywiscie przy pomocy osób z tego watku za co nieustająco im dziekujemy ).WIęc pewnie umowa bedzie na którąs z nas .Lub na obydwie .To juz jest do dogadania.[/QUOTE] Ta persona to Ja:)
 10. Rozmawiałam z panią Honoratą. Mają niewątpliwego pecha, w co nie chcę się zagłebiać. Pani pytała czy drugi psiak też jest do adopcji.
 11. Wiolu- mam jedno zasadniecze pytanie w kwesti wychowania. Jak odparłaś atak suni? Czy została oddelegowana? M-K-B
 12. Dziękuję za podpowiedź. Udało się. Mianowicie mam zablokowaną pocztę nie wiem czemu, tak samo było z dogomanią. Yoda dzisiaj zrobił duży postęp. Przechadzał się swobodnie po mieszkaniu w asyscie innego psa. Widzę znaczną poprawę. Mam następujące pytanie bardzo proszę o odpowiedź na nie. 1. Jakie są warunki adopcji Yody 2. Jakie warunki mieszkaniowe musi spełniać osoba adoptująca 3. Czy umowa może być podpisana na osobę która nie mieszka w miejscu zameldowania 4. Kto jest w pełni osobą decyzyjną w sprawie Yody 5. Czy jeśli dla Yody mam dom stały z możliwą pracy zastanawiają sie panie nad adopcją Pozdrawiam M-K-B
 13. Hej.. Rzadko piszę ale, czasem coś trzeba:) Fenek prze ze Mnie nazywny Yoda dzisiajj był pierwszy raz na spacerku. Nie pochlebiam metodom siłowym ale, niestey 3 mc minely a nasz postęp to nie sikanie i nie oddawanie kału na widok obcych.. Więc dzisiaj zastosowalismy agresywniejszą metodę. Nie obyło sie bez pogryzień;) Fenek ma zalożona obroże i szelki przypiete na dwóch karabinkach. Na siłe go wyciągam. Dziś pierwszy raz był na dworze. Podobało mu się. Na dwór swobodnie wychodzi wzdłuż ogroddzenie ale chodzi o rodzaj ujmy którą jest smycz. Życzcie nam powodzenia. Moje ręce wołaja o pomste do nieba
 14. Dzisiaj miałam okazje widzieć Danutę:) Powiem Wam szczerze że, psa po takich ciężkich doilegliwościach aż miło oglądać. Bawi się, lata, rozumie większość komend.. Grzebie w śmieciach- to kwestia bezdomności. Ale wyrównacioe to:) Gratuluję:)
 15. [quote name='mari23']byłam u Lukasa - tak myślałam, że wyjątkowy to pies, skoro względy Kseni zdobył :)[/QUOTE] Ksienia jest wyjątkowa... Mam nadzieje że ludzie zaproponowani przeze Mnie będą wyjątkowi.
×