Ja kawę bardzo rzadko piję i tylko rozpuszczalną na dodatek :P ale jak wypiję to od razu mogę iść spać :cool3: WARUNEK dobra sprawa muszę się dowiedzieć jak to u nas w szkole wygląda :P
[quote name='Sonka95']I jak tu się jemu nie oprzeć :loveu: [URL]http://i47.tinypic.com/20sd17o.jpg[/URL][/QUOTE]
Trudno nie powiem :D ale czasami trzeba :diabloti:
[quote name='marta.k9080']gili gili gili po brzusiu:loveu:
[URL]http://i47.tinypic.com/20sd17o.jpg[/URL][/QUOTE]
przed każdym jest gotowy się wyłożyć jajkami do góry, byle by go ktoś pomiział :evil_lol:
[url]http://img14.imageshack.us/img14/6444/zdjcie23h.jpg[/url] słodka :loveu:
fajne takie spacery :P zazdroszczę. Ja to jak już uda mi się wyrwać na jakiś dłuższy spacer to idę i mam nadzieje, że spotkam kogoś normalnego z psem żeby Otto się zmęczył :D
Faktycznie normalna to Ty nie jesteś :D ja to wychodzę z Ottem dopiero hym zależy jak wstanę i się wyrobię i młodego ogarnę :D no ale on przyzwyczajony, że rano ( 9-10 ) szybkie sik, a spacer później :P
To teraz mała porcja zdjęć robionych telefonem które dobrze wiem, że urzekają Was swoją jakością ostrością i kolorami :loveu:
Otto uspokoił się ostatnio i nauczył się, że w domu zachowujemy się grzecznie
[IMG]http://i46.tinypic.com/2z5809g.jpg[/IMG]