Laseczki moje kochane :) Myszka miała odwiedzinki był spacer ,ale kondycja oraz tusza naszej dziewczyny nie pozwalała na wiele .
Były łzy i pytania ,nasza myszka mnie się zdaje że ze względu na to że prawie nie chodzi plus nadwaga tylnie nózki są słabsze ...o to głównie pytali Państwo .Suma sumarum Myszka już nie jest do adopcji :) w sobotę jedzie do domu :) Państwo wcześniej te mieli sunie którą przygarneli prosto z ulicy ,była z nimi 18 lat :)