[B]Kochani co do Piracika w tym momencie zostało nam 400zł od Rocyego wiec prosiłam by scedować pieniądze na Piracika i mamy zgodę ludzi z wydarzenia od Rocyego. Wiec na weta i karmę mamy :) Nie zbieramy na dt z tego powodu że poprostu go nie mamy .
Kochani po dyskusji stwierdziliśmy że najlepszym domkiem dla Pirata byłby domek w którym chłopak byłby sam ewentualnie z sunieczka ,dlaczego ...dlatego iż taki domek miałby największe szanse by chłopak czuł się dobrze .Napewno pamiętacie wcześniejsze posty w których wyjaśniałyśmy że psiaki wyczuwają że Pirat to starszy i schorowany psiak ,one to wyczuwają i atakują ...ech z naturą i instynktem nie wygramy a pozatym nasz Pirat też lubi dominować czasami :)[/B]