-
Posts
11561 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marta1624
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
marta1624 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Moja jedyne co to idzie w krzaki, żeby jej widać nie było- ale żeby tak utrzymać to niet :) -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Haha to nie jest zła myśl :D Zwłaszcza że w tym spacerze była młoda prześwietna :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
marta1624 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Moje też :D -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Nadira- jakie kompleksy, Drago by się w pasował idealnie :) BOS miał gorzej, wyróżniał się :p Ale za to był grzeczny :) -
O ale świat mały :) W Tychach też Was widziałam :)
-
A ja nic nie kupiłam :D
-
Ślicznotka <3
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Dzięki dziewczyny <3 Tyśka- bo były ładne :D Ale tak serio serio- faktycznie całkiem ładne :) Kolory nasycone, kątowanie całkiem ok... No nie powiem, ładni przedstawiciele rasy :) -
Diaboliczny Kurzyk :D Tyśka, u ciebie zawsze przygody ;)
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Z linku kieruje mnie na stronę 440 :D Ale pewnie chodzi o Rzęsę, suczka 5,5miesiąca :) Szczylek :) -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Aga- nie mam pojęcia :D Z tabletu ciężko dodawać :D -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
marta1624 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jaką usłuchana :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
marta1624 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Haha Tora respektowała zakaz? :D -
Tyś o tym myślałam a skróciłam pomyłkowo :) Ale nawet miot odchować to wydaje mi się przykładowe 24000zł mega dużo. Szczylów nie miałam, wiem że śmieci jeść nie mogą, a i szczepić, chipować trzeba, ogólnie wet. Ale tyle kasy...
-
Matko, to ten pies ma dopiero pół roku?!? Masakra... Co do ceny- kwestia rasy ;) Jeśli cena 3000zł jest dlatego, że np psy mają jakieś dodatkowe badania, wybitnych rodziców (no i one wybitne, a nie kundlowate), to jeszcze ok. Ale jeśli takie "zwykłe" to trochę przesada. Chociaż i 3000zł to jest kupa kasy, nie ma bata że mając np 8 małych to tyle kosztuje utrzymanie suki.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
marta1624 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ale dziwnie tak -
Właśnie Tyś, takie ładne szele zostawiłaś :D
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Nie no ogólnie było super, i pewnie na kolejny pojadę :) Tylko zapamiętam do którego psa nie podchodzić i przy którym nie wyciągać niczego :) Gdyby nie ta jedna suka byłoby wyśmienicie, tak było po prostu super :) Chyba oziki spowodowały że tak na luzie piłkę wyciągnęłam ;) Ale gdyby nie ta piłka to by się z Kajką nie zaczepiały, tylko w tym jednym momencie (na 4h spaceru) doszło między nimi do spięcia (a i to była pokazówka, jedynie efektowna i głośna, bo jakby chciały zębów użyć to by użyły ;) A po tym się kompletnie olewały- suka miała specyficzny styl bycia, jako "jedynaczka" niczym się nie chciała dzielić, no cóż- bywa. Gorzej było między nią a szczylkiem, bo młoda nie respektowała przestrzeni tej suki. -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
A mam neta i spokój to na spacerze napiszę krótkó relację z mojej perspektywy :) Więc tak, było 7 suk i 3 samce. Kurde, człowiek może moeć wrażenie, że ma ideał w domu (żart, też nie jest święta xP). 1 samiec ciągle robił burdy do pozostałych, 2 suki nie pozwalały się powoąchać ani zbliżyć do "ich" rzeczy- a tym był nawet piasek obok nich, patyczek, trawka, pusta miska... No wszystko w zasięgu 2m. Jedna straszyła, druga miała hamskie zagrywki (nawet do szczylka bo tylko przechodził!). O ile z samcem i suką tylko straszącą Kajka problemu nie miała o tyle druga suka przegięła.Dałam Kai piłkę, i przechodziła sobie. Tamta podeszła, naskoczyła na Kajkę z warkotem, przyglebiła, ukradła piłkę. Nie powiem, właścicielka zaraz ją uspokoiła (a ja chwyciłam wkurwioną Kajkę, która chciała oddać), ale skwitowała tylko że jej tak ma, bo jest kleptomanką (wtf?) i z tym nic nie da się zrobić. Potem dawaliśmy wodę, oberwał od niej znowu szczylek, aż wylądowała na smyczy. A powrót był w 3 grupach, my wracaliśmy w 6 psów, więc było sielankowo (suka i pies dominant szli osobno). Żeby nie było że moja anioł (jest wredną suką xP) Kajka natomiast jak podchodziliśmy do grupy była okropna- rozszczekała się, aż trudno było uspokoić, chowając się za moimi nogami i kuląc ogon. Potem jak to ona, olała towarzystwo. W drodze powrotnej natomiast zszokowała właściciela szczylka, bo po przebojach z tamtą suką spodziewał się, że szczylek oberwie za to, że podszedł do miski Kajki, ale ona jak to ona olała to i piły razem. W sumie najbardziej się polubiły z tą młodą (Rzęsa), bawiły się chwilę, za to kumpel BOS Rio to był przyjaciel do piłeczkowania :) -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
To wy paplajcie a ja melduję że żyję, ale zaraz idę z psami znowu więc wejdę w reklamach Masterchefa :D -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Dzięki Tyśka :) Na pewno coś zrobię, między kichaniem a kaszleniem :D Magda nie! :p