Hejka :)
Właśnie wróciłam ze spaceru, byłam wymoczyć Kajkę :)
I chciałam zamówić pas przed Dog trekkingiem, ale doszły kolejne rzeczy co mogłabym na 1 przesyłkę wziąć- szelki dla Lucka bo zgubiłam, zabawkę futerkową dla Kajki... A kasy aż tyle brak :/