[quote name='Naklejka']ha, ja też, śpie po 5-6h i dzisiaj już totalnie padłam, spałam popołudniu, właściwie to 20min temu wstałam :roll: Nienawidzę spać popołudniu, bo potem życia nie ogarniam i nie umiem sie wyrobić z zadaniami do szkoły, ale już trudno... :evil_lol:[/QUOTE]
Też tak mam. I cały dzień rozwalony :roll: