Hejka :)
Ala to współczuję :lol:
Erykowa- poprzednio też miałam jamnika, 14 lat :) Może dlatego :)
Paczka z adresówkami doszła, od Dogstyle też :) cały czas deszczowe dni u nas, przez co Puffek stwierdził że na dwór wychodzić nie będzie, a kupę się robi w kuchni. Po opierdzieleniu wychodzi na zewnątrz, ale dalej jak wraca to robi w kuchni :p Plus zaczął niszczyć- stół, ława, miski, drzwi, schody, kwietnik... Chyba jednak kupię tą klatkę :p