-
Posts
340 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alise
-
Dioranne, za galerię Tili zabieram się już od miesiąca :diabloti: Jakoś mi nie idzie zgranie zdjęć z aparatów, wszystkich komórek, pozmniejszanie, ale obiecuję, że postaram się ruszyć i założyć :D Mały jest słodki :loveu: Może to się wyda dziwne, ale zazdroszczę Ci, że Nico szczeka, bo moja Tila tego nie robi :( Odkąd ją mam zaszczekała 3 razy przez 2 sekundy. :roll:
-
Cudny chłopaczek :loveu:
-
Ja także obejrzałam ten reportaż i jestem wstrząśnięta. 3 tysiące biednych, małych duszyczek. Szok...
-
[quote name='Laetitia']A w Poznaniu nie są organizowane wspólne spacery?[/QUOTE] Mieszkam 40km za Poznaniem, w małej miejscowości. ;) Kolegów na spacerki nadal brak, a głupio się pytać obcych ludzi :eviltong: Nieraz pies sąsiada przybiegnie się obwąchać albo na spacerze spotkamy jakiegoś przyjaznego psiaka, ale to rzadko.
- 121 replies
-
- galeria
- pomeranian
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Dwa słodziaki :loveu: A Solo jaki malutki przy Bubie. U nas jest problem z psimi znajomymi dla mojej Tili - nikt ze znajomych nie ma małego/średniego psiaka, który chciałby pobawić się z moją małą :shake: Więc zazdroszczę spacerków ;)
- 121 replies
-
- galeria
- pomeranian
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Dzięki Ci dobra kobieto :loveu: Acana ma malutkie kulki faktycznie, nie wiem czy spróbować z nią czy kupić kolejną paczkę RC Mini Junior. Tili smakuje, ale bez szału... i tak rzuca się na domowe jedzenie :shake: Żebra pod lodówką i przy stole. A ZiwiPeak ma śmieszne te krokiety ;)
- 121 replies
-
- galeria
- pomeranian
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='Laetitia']Karmiłam najpierw RC x-small junior, ale mały się drapał, więc zmieniłam na Acana dla szczeniąt małych ras. Dodatkowo zamówiłam próbki Fromm Family dla szczeniąt i ZiwiPeak. Solo cały czas się drapie, więc doszłam do wniosku, że może ma uczulenie na kurczaka. Dzisiaj po raz pierwszy dałam mu ZiwiPeak, ponieważ jako jedyny ze wszystkich karm jakie posiadam w domu nie ma kurczaka i jeśli będzie się dobrze po nim czuł to pewnie na nim zostaniemy. Jak chcesz to mogę zrobić zdjęcia granulkom karm jakie mam w domu.[/QUOTE] Aj, to może faktycznie jest na coś uczulony. A Acana mu smakowała? Masz może w domu RC Mini Junior? :) Bo chętnie zobaczyłabym jak wypada wielkość Acany w stosunku do RC.
- 121 replies
-
- galeria
- pomeranian
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Post pod postem, ale muszę spytać. ;) Czym karmisz Solo? Ciężko jest z karmami dla szczeniaków małych ras. Tila wcina tylko RC Mini Junior, kupiłam Brita Care Puppy, ale kulki są za twarde i nie chce jeść :roll:
- 121 replies
-
- galeria
- pomeranian
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Ja moją wtedy 10,5 tygodniową sunię (1kg wagi) zakropiłam Advantixem, wet polecił - działa :)
-
A nie lepiej poczekać trochę i dozbierać te 300-500zł? Za 1500 zł na bank już znajdziesz szczeniaka. Za jakość się płaci, a 1500zł to normalna (niska nawet) cena za rodowodowego psa. :) Dzwoń do hodowców, którzy podają nawet ciut wyższą cenę, zawsze można się jakoś dogadać.
-
[quote name='Laetitia'][B]Alise [/B]nazwałaś już małą?[/QUOTE] Tak, Tila :) Musiałam pójść na rękę rodzinie, bo inaczej nazwaliby ją Suzi :roll: Nie chcieli się zgodzić na moje propozycje, to niech będzie ta Tila - zwykłe takie ;)
- 121 replies
-
- galeria
- pomeranian
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='Laetitia']Zawsze na początku spaceru piszczy, a później dopiero jak mu się przypomni, że dzieje mu się straszna krzywda:lol:. Najgorzej jest jak mu się nie chce chodzić albo w najbliższej okolicy domu, bo zawsze usiądzie i kręci głową jak sowa, zamiast ruszyć swój szanowny tyłek. A jak wracamy ze spaceru to młody zawsze pędzi sam do domu i czeka na mnie pod klatką:roll:[/QUOTE] Moja też tak robi. Znaczy się - nie piszczy, ale chyba woli siedzieć w domu, zamiast iść na spacer. Jak ją wyniosę na trawę i się zabawi czymś to jest ok, ale jak jej się przypomni, że jest na zewnątrz i już starczy to biegnie pod drzwi od domu. :roll:
- 121 replies
-
- galeria
- pomeranian
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='Laetitia']Ostatnio ważyłam go u weterynarza 1,5 tygodnia temu i ważył 1 kg. Jest tak lekki, że mogę go nosić na jednej ręce:lol: [B]Alise [/B]załóż galerię swojej białej puchatej kulki![/QUOTE] To waży tyle co moja kruszyna, też 1kg (w wieku 10 tyg). Założymy galerię, jak się trochę zdjęć nazbiera :)[COLOR=#a9a9a9][SIZE=1] i wymyślimy imię.. [/SIZE][/COLOR]
- 121 replies
-
- galeria
- pomeranian
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='Illusion']Mała aktualizacja [IMG]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/greengarden/egtwagtwe_zps819c2056.png[/IMG][/QUOTE] Skąd czerwona smycz? :)
-
O, super, że założyłaś galerię :) Solo jest boski :loveu: Faktycznie jest malutki, ile waży?
- 121 replies
-
- galeria
- pomeranian
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='gryf80']no własnie nie wszystkie spot on'y mozna u tak mało wagowych szczeniat stosować.przypuszczam że obroza także odpada.moze powinnas skusic się na spray np.fypryst czy effipro[/QUOTE] Ok, przyjrzę się temu, dzięki :)
-
Wyczytałam właśnie, że fiprex i frontline nie można stosować u psów poniżej 2 kg, więc odpada. Pozostaje advantix, jakaś obroża albo spray.
-
Co polecacie dla 10 tygodniowego szczeniaka, małej rasy? Waga ok 1kg, docelowo 3kg. Myślałam nad advantixem do 4kg, czy może lepszy będzie frontline/fiprex?
-
No tak, ja maltankę będę miała i chciałabym ją zapoznać po pewnym czasie z trochę większymi, łagodnymi psiakami ;) Ja mam do Poznania 40km, godzinka pociągiem, mogę podjechać :) Ale to po kwarantannie.
-
Ja od czerwca mogę podjechać do Poznania na jakiś spacerek. :)
-
[quote name='razed_in_black']na allegro są u tego użytkownika [URL]http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=6308166[/URL] akurat w tej chwili mają mało wystawionych przedmiotów ale kilka dni temu jak patrzyłam i było pełno rzeczy/zestawów w rozmiarze s, jak coś to zawsze można napisać do nich ;) akurat na stronie red dingo mają wyprzedaże w fajnych cenach ;) [URL]http://reddingo.bazarek.pl/category/317514/komplety-s.html[/URL][/QUOTE] Dzięki, niestety czerwonego zestawu w rozmiarze S nie ma nigdzie :-( Trudno, szukam dalej czegoś ciekawego w czerwonym kolorze ;)
-
[quote name='Luzia']A jak wprowadzić psa do takiej bazy?[/QUOTE] Tutaj? [url]http://safe-animal.eu/[/url] ;)
-
Wie ktoś z was gdzie dostane w znośnej cenie czerwony zestaw z Red Dingo, rozm. S, smycz 1,8m + obroża? Byłabym wdzięczna ;)
-
Słodka bułeczka! :loveu: