Witamy :multi:
Muszę dużo nadrobić zanim dojdę do aktualnego momentu gdy ten maluszek jest juz 23 kilogramowym klockiem :)
Dzięki temu że ja i mój tż jesteśmy przyrodnikami i pracujemy w tej branży mogliśmy sobie pozwolić tylko na psa który przejdzie 15km po trudnym terenie i będzie zadowolony heheh ;)
tu fotka Willmy z jej pierwszego spaceru w terenie - jak widać świat wydał jej sie ogromny ale wcale nie była wystraszona - wręcz przeciwnie wyglądała na zadowoloną
[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/8577/cimg3580b.jpg[/IMG]
[IMG]http://img560.imageshack.us/img560/9080/cimg3595.jpg[/IMG]
To były czasy gdy Wilmisia zasypiała po przebiegnięciu kilometra ..
[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9949/cimg3604d.jpg[/IMG]
ponieważ hobby mojego psa to bieganie, węszenie, skakanie i szukanie, a i syfienie się, więc oczywiste jest że fotki będą głównie z terenu
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1299/img4835o.jpg[/IMG]
tu jeszcze jako szczyl :)
[IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4020/img5141b.jpg[/IMG]