Budrysek, wczoraj pojawił się ten wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234438-Duże-niemłode-cielę-lubiące-koty[/URL]
Nie wiem jak ten labek do kotów, ale ten dom to jakby dla niego, wprawdzie jest młody i żywiołowy, ale może akurat.
Dziewczyny, spróbujcie może skontaktować się z pati-c. Jej transport jest chyba tańszy. Wprawdzie mieszka w okolicach Warszawy, ale może akurat. Pozwolę sobie skopiować dane z jej wątku transportowego.
Chętnie pomogę w transporcie na dalszych trasach za zwrot kosztów paliwa.
Mieszkam w Warszawie.
Kontakt mailem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
lub tel. 698 616 250
" Bardzo przepraszam niebede brac tego psa".
"Bo wlasnie kolezanka powiedziała niebierz bo cię będą nadjezdzac i sprawdzac".
"Pani Paulinko to prosze mi doradzic co mam zrobic"
Podsumowanie : sama nie wiem, czego chcę
Już nawet nie komentuję, treści tych sms-ów :razz:
Niestety, z mojego bazarku dla psiaczków nic nie będzie - nie było kupujących.
Ale jeszcze się nie poddaję i zrobię kolejny z bardziej urozmaiconą ofertą :)
Z bazarku dla Joszki jest 160 zł :multi: - lika, prześlij proszę nr konta (tylko że jeszcze 3 osoby nie potwierdziły odbioru przesyłek, to nie wiem, czy już przelewać, czy poczekać na potwierdzenie?)
Ależ ta Joszka lśni na perłowo ! :)