[quote name='Ana :)'][URL]http://imageshack.us/a/img23/3867/jmj1.jpg[/URL] Abby jest przesłodka :) i te jej uszy <3[/QUOTE]
Dziękuję, przekażę :P
[quote name='Ty$ka'][URL]http://imageshack.us/a/img845/9066/zl3a.jpg[/URL] nie bądź niedobra, daj Abby pobiegać 8) :P
Ooo, ma na sobie różową obróżkę :loveu: Mój kot kiedyś miał identyczną, tyle że niebieską :D[/QUOTE]
No właaaaśnie to onaaa... nie chciała się ode mnie oderwać.. a wszystko dlatego, że nie było psich kumpli i pani zapomniała piłki :(
A obroża psio-kocia z dzwoneczkiem :P za uwagaaaa 4,50 haha :cool3:
[quote name='Sonka95']Kocham tą mała jest taka słodka :loveu::loveu::loveu: [URL]http://imageshack.us/a/img23/3867/jmj1.jpg[/URL][/QUOTE]
My również ze wzajemnością, kochamy Sonię :)
[quote name='phase']Bardzo fajne trampki masz.;)
[URL]http://imageshack.us/a/img23/3867/jmj1.jpg[/URL] oczęta. :loveu:[/QUOTE]
A dziękuję, vansy dostałam od chłopaka :)