[quote name='DomixX']Hej hej ;) Dziękuję, też mi się bardzo podoba..
DogStyle, prosze tu link bezpośrednio do aukcji na allegro:
[URL]http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=22651556[/URL] Albo po prostu napisz na Pw do Marty.
A jeśli chodzi o machanie smakołykiem, to nie koniecznie hehe, wystarczy jego ukochana piłeczka :evil_lol:[/QUOTE]
Dziękuję bardzo, pierwszy raz tak mi się w takim stopniu jakiś psi gadżet spodobał;)A dla którego psiaka kupiłaś obrózki czy na zmianę będą nisić?
Naprawdę podziwiam Igunię, w tak małym ciałku tyle chorób ją nęka, a ona wytrwale walczy. Oby tak dalej i czekam ciągle na wieści, że jej stan zdrowia ulega poprawie...
OOO matko, ale ten twój chłop to maruda niesamowita:crazyeye:Może zazdrosny, że to psu byś poświęcała więcej uwagi niż jemu, że tak wymyśla, ale z drugiej strony odpoczniecie oboje.
Piękny widok, to się nie zdziw jeśli ci TZ wypali dzień przed wyjadzem, że jednak można by małą zabrać, teraz pewnie jeszcze nie myśli, że może się z nią rozstać, ale jeśli sobie uzmysłowi, że będzie tęsknil na peno zmięknie:evil_lol:
No choroba, i to jeszcze w szafie pochowane, żeby nie zobaczył ile tak właściwie tego jest?:lol:Sama mam taką manie całymi dniami mogę te akcesoria przeglądać tylko funduszy na to wszystko często brak, a pies i tak ma w tyłku w czym na dwór wychodzi hehe:eviltong:
Ich strata, ja się jednak przyznam, że mam słabość do czarnych psów od razu tu zajrzałam, jak zobaczyłam twój awatarek i juz was nie opuszczę;)Poczekaj jeszcze trochę, rozkręcicie się i nie będziesz nadążać w odpowiadaniu na posty:evil_lol:
No ale przecież z psem to przynajmniej dla mnie najbardziej relaksujące wakacje na świecie, oglądać nadmorski zachód słońca w otoczeniu dwóch kochanych istot, no ale nie każdy jest takim dogomaniakiem jak ja, szybko zleci:p Tylko co ja pocznę bez świeżych zdjęć Saszowatej?:-(