Jump to content
Dogomania

anetanina

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetanina

  1. Akredytacje EAEVE maja zdaje się 3 uczelnie w Europie? Inne, w tym Olsztyn(warunkowo, bo 2 'rzeczy' i się nie spodobały) mają aprobację. W Australii zdaje się egzamin z języka, część teoretyczną i część praktyczną wiedzy weterynaryjnej, że tak to nazwę. Co do samych praktyk to zawsz można samemu szukać za granicą w trakcie studiów, tylko pewnie trzeba się utrzymać. Poza tym, to może i uczelnia wymaga tylko 2 tygodnie, ale czy to oznacza, że możemy tylko 2 tygodnie ? ;)
  2. Witam ;) Może komu na półce kurzy się niepotrzebnie książka Jamroz "Żywienie zwierząt i paszoznawstwo" tom 3 czyli paszoznawstwo ?
  3. [quote name='puchu']Kupię "Szczenie doskonałe" Gewn [FONT=arial]Bailey[/FONT] [FONT=arial]Sprzedam[/FONT] [FONT=arial]"Twój pies. Podstawy wychowania i szkolenia" Antoni Brzezicha "Brytyjskie psy pasterskie" Anna i Mirosław Redliccy "Pudle" Zygmunt Jakubowski "Mój pierwszy pies" Andrzej Lisowski "Leksykon wychowania szczeniąt. opieka i układanie" Celina del Amo [/FONT][/QUOTE] moge sprzedać szczenie doskonałe ;) Ma ponad 10 lat, ale w środku jest ładna, tylko ma brudną okladkę.
×
×
  • Create New...