No właśnie oby nie była "ciapa" ,bo wtedy można tylko usiąść i ciąć sobie żyły ,że hodowla zmierza w kierunku zniszczenia takiej rasy.:shake:Nigdy nie pojmę dlaczego ludziom tam bardzo nie pasują charakterne psy i ze wszystkiego zrobiliby najlepiej blabladolka ,bo taki śłodziutki.:shake: