Mu się nie potrafie sprzeciwić serio nie da się.On mówi ja robie.:evil_lol:
Za kilka rzeczy dostałem taką zj..bkę :diabloti: Miał w sumie racje i to urocze ,bo to chyba 1 osoba ,której serio serio na mnie zależy.Aras to był Aras wiadomo tępak ,Darek miał mnie głęboko w ....... wolał moje psy...ode mnie...A temu zależy najpierw na mnie i moim powiedzmy dobrobycie ,a potem na moich psach.Poza tym to ,że będę sobie mieszkał w Gdyni to zasługa mojego uroku osobistego i 100% szczerości ,w sumie niechcący powiedziałem mu za dużo i wyszlo na dobre:multi: