oczywiscie wpadniemy,bo teraz siedze na watku i czytam :D oczywiscie fotki zrobie,bo narazie mam tylko 3 w moim aparacie;D
Male przypominajko,moje ulubione zdj<3:
[URL=http://img31.otofotki.pl/mw406_aextremal.jpg.html][IMG]http://img31.otofotki.pl/miniaturki/mw406_aextremal.jpg[/IMG][/URL]