-
Posts
419 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Puszek-Okruszek
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Puszek-Okruszek replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='__Lara']Ale jednego swojego pieska macie? Dobrze, że już daleko od tego okropnego sąsiada...[/QUOTE] Tak,Puszek jest z nami...to ten piesek adoptowany ze Szczebrzeszyna...Puszek Okruszek:) Chociaz jemu udalo nam sie pomoc,Puszek byl w kiepskim stanie fizycznym i psychicznym.Z Pucholca zrobil sie kochany Pusio:) Nie ten sam psiaczek:) -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Puszek-Okruszek replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='__Lara']Kurcze, fajnie by było, może to by coś pomogło. [B]Puszek-Okruszek[/B], a jak sprawy lokalowo-sąsiedzkie? Przeprowadziliście się już?[/QUOTE] Tak,juz jestesmy na nowym mieszkaniu od 1 sierpnia...mnostwo pieskow tutaj mieszka w bloku:) Niestety Ikarka nie mozemy tutaj zabrac,mieszkanko jest malutkie i w dodatku na trzecim pietrze,przydalby sie domek z ogrodkiem:) -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Puszek-Okruszek replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[COLOR=#333333][FONT=Arial][TABLE="class: tbs, width: 781"] Praktykujący behawioryści[TR] [TH="bgcolor: #EDECEA"]Lp.[/TH] [TH="bgcolor: #EDECEA"]Nazwisko[/TH] [TH="bgcolor: #EDECEA"]Imię[/TH] [TH="bgcolor: #EDECEA"]Tytuł[/TH] [TH="bgcolor: #EDECEA"]Miejscowość[/TH] [TH="bgcolor: #EDECEA"][/TH] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [TD]Kłosiński[/TD] [TD]Andrzej[/TD] [TD]mgr psychologii, behawiorysta zwierzęcy COAPE[/TD] [TD]Kraków[/TD] [TD][URL="http://www.behawioryscicoape.pl/d/szukaj/malopolskie/84"]szczegóły »[/URL][/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [TD]Włodarczyk[/TD] [TD]Ewelina[/TD] [TD]mgr psychologii, zoopsycholog, behawiorysta - specjalista terapii zachowania zwierząt - DipCABT(Coape) Instruktor szkolenia psów CANID[/TD] [TD]Kraków[/TD] [TD][URL="http://www.behawioryscicoape.pl/d/szukaj/malopolskie/83"]szczegóły »[/URL][/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE="class: tbs, width: 781"] Dyplomanci COAPE[TR] [TH="bgcolor: #EDECEA"]Lp.[/TH] [TH="bgcolor: #EDECEA"]Nazwisko[/TH] [TH="bgcolor: #EDECEA"]Imię[/TH] [TH="bgcolor: #EDECEA"]Tytuł[/TH] [TH="bgcolor: #EDECEA"]Miejscowość[/TH] [TH="bgcolor: #EDECEA"][/TH] [/TR] [TR] [TD]1[/TD] [TD]Malec[/TD] [TD]Magdalena[/TD] [TD]dr inż. nauk rolniczych, behawiorysta zwierzęcy[/TD] [TD]Kraków[/TD] [TD][URL="http://www.behawioryscicoape.pl/d/szukaj/malopolskie/90"]szczegóły »[/URL][/TD] [/TR] [TR] [TD]2[/TD] [TD]Tybura[/TD] [TD]Ewa[/TD] [TD]behawiorysta[/TD] [TD]Kraków[/TD] [TD][URL="http://www.behawioryscicoape.pl/d/szukaj/malopolskie/145"]szczegóły »[/URL][/TD] [/TR] [TR] [TD]3[/TD] [TD]Wędrychowicz[/TD] [TD]Agnieszka[/TD] [TD]behawiorysta zwierząt towarzyszących[/TD] [TD]Korczyna 153[/TD] [TD][URL="http://www.behawioryscicoape.pl/d/szukaj/malopolskie/131"]szczegóły »[/URL][/TD] [/TR] [/TABLE] [/FONT][/COLOR] -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Puszek-Okruszek replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam serdecznie...pozwolilam sobie rozejzec sie juz jakis czas temu za behawiorysta dla Ikarka i okazuje sie,ze mam kontakt wlasnie z Panem Andrzejem.Niestety wczesniej nie mogl odpisac,poniewaz przebywal poza Krakowem,ale wczoraj dostalam odpowiedz od Pana Andrzeja,cyt: Pani Moniko,Przepraszam za spóźniona odpowiedz - byłem poza Krakowem bez dostępu do sieci. Trzeba określić przyczyny zachowania i na tej podstawie opracować plan pomocy Ikarowi. Proszę poszukać behawiorysty w Pani regionie przez stronę [URL="http://www.behawioryscicoape.pl/"]www.behawioryscicoape.pl[/URL] Pozdrawiam Andrzej Kłosińskibehawiorysta zwierzęcy, psycholog Centre of Applied Pet Ethology (COAPE) Polska [URL="http://www.coape.pl/"]www.coape.pl[/URL] Szukalam...w okolicach Ikarka nie znalazlam behawiorysty,dlatego zapytalam sie Pana Andrzeja czy wlasnie on nie moglby sie zajac Ikusiem...czekam na odp. Pozdrawiam,Monika:) -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Puszek-Okruszek replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam wszystkich... smutne wiesci,biedny Ikarek:( Niestety do nas nie moze jeszcze wrocic,obecnie mieszkamy na trzecim pietrze w malym mieszkanku.Nawet Puszek ma problemy w pokonywaniu schodow...bardzo sie boi,ale jego nie klopot wziac na rece i poprostu wniesc,gorzej byloby z Ikusiem. Mysle,ze jemu potrzebna jest indywidualna praca,u nas tez mial rozne dziwne zachowania,ale to w koncu piesek po przejsciach,nie przeszkadzalo nam "podgryzanie" rak...jezeli tak moge to nazwac,bo robil to bezbolesnie i zazwyczaj w momencie wychodzenia na spacer,czyli w przyplywie euforii.Na zdjeciach wydawal sie taki szczesliwy! -
PUSZEK zapomniany psi dred już w swoim domku :)
Puszek-Okruszek replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ty$ka']Co tam u Was słychać :)?[/QUOTE] Witam...jestesmy juz na nowym mieszkanku,Puszek dostal wlasne legowisko,ktore od poczatku bardzo przypadlo mu do gustu:) Jedyny problem to wysokosc,ale z dnia na dzien Pusio przyzwyczaja sie do pokonywania duzej ilosci schodow...za to balkon rewelacja...Pucholec podziwia pieski z gory:) Dzisiaj podlaczyli nam internet,stad ta dluga cisza.Na dniach postaram sie przeslac kilka nowych fotek.Pozdrawiamy:) -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Puszek-Okruszek replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie...obiecałam dowiedzieć się konkretów na temat kastracji...na nic nie mam czasu ostatnio...przepraszam...jesteśmy w trakcie przeprowadzki,ale nadrobię to...obiecuję:) pozdrawiam wszystkich:) -
PUSZEK zapomniany psi dred już w swoim domku :)
Puszek-Okruszek replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=446181938754869&set=oa.389582997745773&type=1&theater[/URL] -
PUSZEK zapomniany psi dred już w swoim domku :)
Puszek-Okruszek replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=446181422088254&set=oa.389582997745773&type=1&theater[/URL] -
PUSZEK zapomniany psi dred już w swoim domku :)
Puszek-Okruszek replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ty$ka']może by tak nowe fotki Puszka? :)[/QUOTE] Z przyjemnością:) Proszę tylko o cierpliwość;) -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Puszek-Okruszek replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ikarek jest w swoim żywiole...wiedziałam,że domek z ogrodem dobrze mu zrobi:) Widać,że jest tam szczęśliwy,a jak on to i my:) -
PUSZEK zapomniany psi dred już w swoim domku :)
Puszek-Okruszek replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ty$ka']Bardzo się z wieści cieszę :) A jak układają się jego relacje z dziećmi oraz Twoim mężem - dalej się go boi? Czytałam wpis na fb - czyli Ikarek nie zmienił swojego zachowania? :([/QUOTE] Zachowanie Ikarka jak najbardziej wróciło do normy,jednak nasza sytuacja życiowa radykalnie się zmieniła i nie mieliśmy wyjścia.A Puszek raczej nigdy nie miał większych problemów z relacjami pomiędzy nim a moimi dziećmi,co do męża...już przychodzi się do niego tulić i głaskać:) Tak,że z Pucholca zrobił się całkiem milusi Puszek:) -
PUSZEK zapomniany psi dred już w swoim domku :)
Puszek-Okruszek replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Ja uważam,że Puszek jest spokojniejszy i nawet prawie przestał sikać...czasami tylko zdarzy mu się gdzieś zostawić swój ślad.Od wczoraj biega już po całym mieszkaniu i bardzo jest z tego zadowolony:) -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Puszek-Okruszek replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pozwólcie,że na razie nie będę się udzielała na tym forum:( -
PUSZEK zapomniany psi dred już w swoim domku :)
Puszek-Okruszek replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ty$ka']Akurat zastrzyk średnio działa ;) Bliższy kastracji jest implant, który działa przez rok ;) Biedak - męczą go :D[/QUOTE] Nie ma innego wyjścia...Puszek jest zbyt bardzo pobudzony,poza tym może to sikanie choć jeszcze ociupinkę ustąpi.Nie nadążam już z usuwaniem przykrego zapachu;) -
PUSZEK zapomniany psi dred już w swoim domku :)
Puszek-Okruszek replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Puszek dostał zastrzyk z hormonami,dzięki temu sprawdzimy czy będzie poprawa w jego zachowaniu i czy warto go "okaleczać" w przyszłości.Jeżeli poskutkuje to za jakieś pół roku Puszek będzie poddany kastracji.A jaki był wściekły,że go kuto:D Nie dał się potem nawet pogłaskać...warczał:D Taka krzywda mu się stała:D -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Puszek-Okruszek replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Około 17 dowiem się czy będzie transport na 100 %,chcę jechać osobiście!!! Pytanie tylko czy tam na miejscu psychicznie dam radę:( -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Puszek-Okruszek replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Opuszczamy mieszkanie do końca tego miesiąca,ale Ikar powinien być zabrany natychmiast:( -
PUSZEK zapomniany psi dred już w swoim domku :)
Puszek-Okruszek replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ty$ka']Zostawić kocyk w spokoju. Jak Pucholec zobaczy, że się nim nie interesujecie, zostawi go w spokoju. Kiedy tylko odejdzie od kocyka, np. na spacer zabierzcie go i schowajcie. Nie próbujcie go odbierać siłą (bo utwierdzacie w ten sposób Puszka, że ma powód by bronić zasobu) ani nie okazujcie strachu.[/QUOTE] Podziałało:) Dziękuję:) -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Puszek-Okruszek replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety są ludzie i ludziska!!! -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Puszek-Okruszek replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Kasiaw201']Czytam watek i właściwie zastanawiam się nad jednym, co kogoś w Twojej pracy interesuje ile masz psów i co one robią, jestem zaskoczona, że Twoi pracodawcy przyjmują od kogos takie absurdalne skargi!!!!!![/QUOTE] Jestem opiekunem medycznym,facet dobrze kombinuje,żeby się pozbyć "niewygodnego" sąsiada.Rozmawiałam z jedną Panią z osiedla,podobno tym najemcom przede mną też robił takie awantury,szkoda,że dowiaduję się o tym dopiero teraz:( Ja siedzę dzisiaj,jak na szpilkach...co który piśnie zaraz wychodzę na spacer albo daję jeść,a ten jego pupil od rana szczeka! Na dniach mam spotkanie z właścicielem:( -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Puszek-Okruszek replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
witam... niestety okazuje się,że mam nietolerancyjnego sąsiada,który zresztą sam ma psa szczekającego dniami i nocami.Wczoraj miałam kolejne spięcie,Pan był nietrzeźwy,właśnie wychodziliśmy na spacer z pieskami i przy moich dzieciach zaczął wrzeszczeć:( Rozmawiałam z sąsiadami i okazuje się,że "ten typ tak ma",szkoda,że nie wiedziałam o tym wcześniej:( Na dodatek byłam wezwana dzisiaj do pracy,okazuje się,że mój wspaniały sąsiad doniósł na mnie i tam...że mam w domu dwa psy,że szczekają...złośliwości z jego strony są coraz gorsze,ostatnio wylał wodę z balkonu z pierwszego piętra i wszystko miałam w mieszkaniu na panelach,jego pies biega na dworze bez smyczy,ale jemu wolno! Co się dziwić emerytowany ochroniarz lubiący wypić!!! A ja nie lubię konfliktów,nie mam też sił na walkę z nim,bo z góry jestem na przegranej pozycji...on mieszka tu na stałe,ja tylko wynajmuję mieszkanie:( Bardzo proszę chociaż o tymczasowy dom dla Ikarka w trybie pilnym!!! Piesek nie może trafić teraz do kojca.Sytuacja jest bardzo napięta,pieski też się stresują,ja chodzę nerwowa!!! -
PUSZEK zapomniany psi dred już w swoim domku :)
Puszek-Okruszek replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ty$ka']Mam nadzieję, że to był jednorazowy wybryk :) Cieszę się, że i Pucholec w zachowaniu się poprawił :)[/QUOTE] Jak to mówią,nie chwal dnia przed zachodem słońca...Okazało się,że wraz z moim synem do domu przyszedł zapach suni,Puszek dorwał koc i go nie puszcza.Przy każdej próbie odebrania mu go,różnymi sposobami,bardzo warczy.Co robić???!!! Przypominam,że Puszek mieszka w pokoju mojego 9-letniego syna! -
PUSZEK zapomniany psi dred już w swoim domku :)
Puszek-Okruszek replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ty$ka']Myślałam dzisiaj o Was :) Jak tam Ikarek? Już w porządku? A zdrówko Puszka?[/QUOTE] Puszek skończył antybiotyk,ale nadal podsikuje:) Poza tym czuje się wyśmienicie i uwielbia się tulić i głaskać godzinami:) Mój syn wrócił dopiero dzisiaj do domu,ale unika Ikarka,choć ten nic mu nie robi:) Nie mam pojęcia co się wtedy stało.Może zwyczajnie Ikarka coś bolało i nie był w sosie? Dawał tak znać,że mają być spokojni? Nie mam pojęcia,na razie ich obserwuję:)