jeśli chodzi o hotelik dla Masajka to też się rozglądałam i u Michelle04, to z opinii innych jest to bardzo dobry hotelik ( i niedaleko Wrocławia, gdzie mogłabym go odwiedzać i gdzie go ogłaszam), ale niestety, a może stety, ostatnie miejsce w domu zajął połamany 12-letni Maniek (są na chwilę obecną miejsca w kojcu), więc szukałam dalej i znalazłam też hotelik z dobrymi opiniami u Pani Katarzyny Duszyńskiej (już z Nią korespondowałam, i w obecnej chwili są jeszcze miejsca i to w domu), Ona ma centrum resocjalizacji i koszt małego psa u Niej z wyżywieniem to 250 zł (a Masaj to mi się wydaje mały, jak myślicie?). Ponaciskałam znajomych i mam na tę chwilę 200 zł deklaracji, więc muszę znaleźć jeszcze 50 zł. do tego chciałabym wcześniej wyciągnąć Masajka i zrobić mu tuning, tj. szczepienia, kastrację, kąpiele, odpchlanie, może w innej kolejności, a dopiero wtedy z ciężkim sercem za pewne przewieźć go do hoteliku. Także jeśli ktoś chciałby choć 10 zł. wesprzeć Masajka, to byłoby super, ja powoli rozglądam się za transportem Pszczyna Wrocław i szukam dalej znajomych, co mogliby wesprzeć tego malucha, no i oczywiście szukamy domku, najlepszego jaki się da:)