Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. [quote name='ewu']Spytam męża jak pracuje żeby Masajka zabrać z Pszczyny. Do Wrocławia przywiozę go pociągiem z Gliwic. Mam w domu 3 psy i nie mogą długo same siedzieć. Do Wrocławia przywiozę chłopaka sama i jakoś się umówimy. Jak mąż wróci do domu to z nim uzgodnię. Podaj mi numer telefonu na pw:)[/QUOTE] ja odbiorę Masajka na dworcu, tak abyś mogła wrócić do swoich ogonów jak najprędzej;
  2. [quote name='__Lara']By się przydało miejsce dla tego psiaka co koczuje na polu :( tylko kaska.... :([/QUOTE] to prawda, to była by dla niego szansa;
  3. Witam, pisałam już do Oli, ale wiem, że Ona nie siedzi całymi dniami przy komputerze, więc może jest tu ktoś, kto może odpowiedzieć, na takie zapytanie z gumtree o Mańka: Witam. Chciałam zadać kilka pytań dotyczących psa do adopcji- Haszka. W jakim mniej więcej jest on wieku i czy wcześniej mieszkał on w domu z ogrodem czy mieszkaniu? Czy ma on aktualne szczepienia i czy jest zdrowy? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. choć wiem, że na niektóre, a właściwie większość pytań trudno odpowiedzieć, ale jak ktoś fizycznie zna Mańka, to może coś podywagować;
  4. Ola, u Kasi domowy hotelik :) widzę, że ja to jestem drugą tak zakochaną w Masajku:) ja go mogę po tuningu zawieźć do p. Kasi na własny koszt, tylko z pękniętym sercem; Ela, ja wiem, że tam też się go da zaszczepić, ale ja bym chciała bidaka wykastrować, żeby nie mnożyć tych bid na tym okrutnym Świecie; ale dobrze zrozumiałam Elu, że miejsce dla niego już Ty zaklepałaś? ps. jutro będę na internecie dopiero wieczorem, chyba, że rozwiążą się wcześniej problemy ze sprzętem komputerowym; Ewu, a kiedy ewentualnie byś mogła tego czortka do Wrocławia przywieźć?
  5. jeśli chodzi o hotelik dla Masajka to też się rozglądałam i u Michelle04, to z opinii innych jest to bardzo dobry hotelik ( i niedaleko Wrocławia, gdzie mogłabym go odwiedzać i gdzie go ogłaszam), ale niestety, a może stety, ostatnie miejsce w domu zajął połamany 12-letni Maniek (są na chwilę obecną miejsca w kojcu), więc szukałam dalej i znalazłam też hotelik z dobrymi opiniami u Pani Katarzyny Duszyńskiej (już z Nią korespondowałam, i w obecnej chwili są jeszcze miejsca i to w domu), Ona ma centrum resocjalizacji i koszt małego psa u Niej z wyżywieniem to 250 zł (a Masaj to mi się wydaje mały, jak myślicie?). Ponaciskałam znajomych i mam na tę chwilę 200 zł deklaracji, więc muszę znaleźć jeszcze 50 zł. do tego chciałabym wcześniej wyciągnąć Masajka i zrobić mu tuning, tj. szczepienia, kastrację, kąpiele, odpchlanie, może w innej kolejności, a dopiero wtedy z ciężkim sercem za pewne przewieźć go do hoteliku. Także jeśli ktoś chciałby choć 10 zł. wesprzeć Masajka, to byłoby super, ja powoli rozglądam się za transportem Pszczyna Wrocław i szukam dalej znajomych, co mogliby wesprzeć tego malucha, no i oczywiście szukamy domku, najlepszego jaki się da:)
  6. no to Motzart będzie u mnie na Dolnym Śląsku, czyli będzie moim sąsiadem:)
  7. u Michelle04 w opisie jest informacja, że w chwili obecnej ma miejsce tylko w kojcu, ale to chyba też rozwiązanie?
  8. Też uważam, że internet to już się trochę wypalił, i pomysł z ogłoszeniami jest udany, choć, ja właśnie Masajka po połowie Wrocławia porozwieszałam, karteczki poodrywane i też żadnego tel. z tego nie było, ani jednego:( a właśnie chodziło mi o dotarcie do osób, które się po internecie nie poruszają. Ale i tak uważam, że trzeba tak robić, bo nie próbować, to jest najgorsze co można w tej sytuacji zrobić.
  9. Witam, dziękuję za zaproszenie, choć nie brzmi to adekwatnie do takiej sytuacji; nie wiem jak mogłabym pomóc, bo u mnie komplet ogonów, oraz wyczerpane środki finansowe:( brak mi pomysłów co robić z bidami, już nie wiem, czy większym problemem jest ogromna bezdomność zwierzaków, czy wygoda, obojętność, okrucieństwo ludzi; choć nie ma co ukrywać, że jest to niestety efekt synergii.....
  10. Ola, dotarła do Ciebie ode mnie wiadomość na fb?
  11. jak ja bym chciał go wyściskać, wycałować, a najbardziej wyczarować mu najlepszy dom na Świecie; dziękuję za przywitanie:)
  12. tak, to ja:)
  13. Masajku, Ty się nie martw Twój dom gdzieś jest i czeka na Ciebie, my tylko musimy do niego dotrzeć;
×
×
  • Create New...