[quote name='biscuit']
Mam ten aparat :multi: Miał być Nikon Coolpix L25, w końcu jest Canon A810. Po pierwsze ma lepsze parametry, a nie było dużej różnicy w cenie, a po drugie - doradca sklepowy powiedział, że o tym Coolpixie nie moze powiedzieć nic dobrego - nie ma w ogóle stabilizacji obrazu. No i Canon ma 16 mpx, Nikon - 10. Mam problem z wrzuceniem zdj., ale zaraz spróbuję to ogarnąć ;)
Cóż za zbieg okoliczności - jakiś miesiąc temu kupiłam identyczną cyfrówkę :D