Jump to content
Dogomania

Monika89

Members
  • Posts

    697
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monika89

  1. :D Dzionek mnie burzą przywitał więc nie za fajnie jak trzeba iść z psem
  2. To jest strasznie irytujące :/
  3. Z tego co sprawdzałam schron jest otwarty: [TABLE="width: 95%"] [TR] [TD="class: bold, colspan: 2"]Godziny pracy:[/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"]poniedziałek- piątek[/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"]10.00 - 17.00[/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"]sobota, niedziela, święta[/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"]10.00 - 15.00 a tu link do Paury w schronisku: [URL]http://psitulmnie.pl/galeria.php?pid=1133&statusid=1&animaltype=8&virtual=0&senior=0[/URL][/TD] [/TR] [/TABLE]
  4. Ja mogę jechać TŻ też jest chętny, ale on bez papierosa całej trasy nie wytrzyma :diabloti:
  5. Pozwolę zacytować sobie z poprzedniej strony: [quote name='__Lara']Kochani, myślę, że to tylko kwestia czasu jak wyklaruje się ostateczna decyzja, którą muszę uzgodnić z Mysią_, tak więc jeszcze chwila cierpliwości :cool3:[/QUOTE] Więc: [IMG]http://gify.magazynek.org/pictures/Muzyka/Bębny, perkusja/036.gif[/IMG]
  6. Dziękuje za opinię. Teraz czekamy na Amen w pacierzu i do dzieła :)
  7. Ehh... Przykre jest to, że człowiek nie potrafi przyznać się do błędów, ale jeszcze gorsze, że nie chce ich naprawić :/
  8. Nie całą godzinkę sobie poszły (hihi) Do opisywania co i jak ja nie mam prawa. Nawet sobie tego nie wyobrażam :D Tyle co mogę napisać to, że widać iż są doświadczone w takich wiztytach.
  9. ok już się robi :)
  10. Ja nam załatwiłam banerki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230782-%C5%9Amia%C5%82y-szuka-pilnie-DT-lub-DS-poniewa%C5%BC-grozi-mu-U%C5%9APIENIE%21-dogo-de-canario"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9072/miay1.jpg[/IMG][/URL][COLOR=#000000] [/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230782-%C5%9Amia%C5%82y-szuka-pilnie-DT-lub-DS-poniewa%C5%BC-grozi-mu-U%C5%9APIENIE%21-dogo-de-canario"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/4082/miayq.jpg[/IMG][/URL]
  11. Chyba mnie :D [quote name='MTD']ale do 18ej to się chyba obudzi? :)[/QUOTE] Już się zebrał ;P więc jest ok
  12. Ja tak TZ nie... Muszę go zwlec z łóżka, a to łatwe nie będzie... Siedział do późna... :D
  13. Już mam wolne uff... Jak tam Cioteczki? Cichutko coś dzisiaj :P
×
×
  • Create New...