Jump to content
Dogomania

Ptysiak

Members
  • Posts

    6887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ptysiak

  1. [quote name='Klaudia&Aza']To i ja się przywitam oficjalnie:) Witamy, Ptyś jest przesłodki i na pewno będziemy was odwiedzać :loveu: [/QUOTE] Witamy serdecznie :multi: Miło Nam bardzo i zapraszamy :loveu: [quote name='Klaudia&Aza']Wydaje mi się czy gdzieś tu wyczytałam, że Ptysiak waży 14kg?[/QUOTE] Dobrze przeczytałaś :) [quote name='Klaudia&Aza']jak kolekcja, rozpieszczasz go:eviltong:[/QUOTE] To tylko część zabawek :diabloti: Reszta leży w sypialni :evil_lol: [quote name='phase']Witamy się. :smile::smile: Czuję się jakby była niedziela. :roll:[/QUOTE] Hejka :) Ja też przez chwilę się zastanawiałam jaki dziś dzień :D
  2. No i szkolenie przełożyłyśmy na jutro - chyba :( Trenerka się przeziębiła ledwo mówi i ledwo się rusza. Ona ma nadzieję, że do jutra Jej minie ale wolałabym żeby się wykurowała bo jeszcze Ją do końca rozłoży. Teściowa gotuje obiad, Ptysiek śpi to wzięłam się za sprzątanie :D Udało mi się nawet pozbierać część zabawek mojego malucha :D Ptysiek ze swoją odzyskaną puszką ;)
  3. Mizianki dla misiaczków :loveu:
  4. Żyjecie?? ;)
  5. No właśnie co u Was? Coś tak znowu cicho...
  6. [quote name='phase']Skorzystałam, wartom, dziękuję. :smile:[/QUOTE] Cieszę się, że się przydało :) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-D7mpHR1bhzQ/T85wPS6JXLI/AAAAAAAAAIo/Nkacr9pOQIc/s640/DSCF2210.JPG[/url] widać, że z dnia na dzień coraz lepiej. Uśmiechnięta Żabunia :loveu:
  7. [url]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/DSC01583.jpg[/url] :loveu:
  8. No to wesoło było :diabloti:
  9. Ja to bez różnicy gdzie i kiedy, mam spać i mogę to śpię. Sebastian twierdzi, że usnęłabym nawet z jeżem w betoniarce :roll::evil_lol: Czasami jak zasnę a On do mnie coś powie to podobno takie brednie mówię, że szok... dzieciaki i On maja niezły polew wtedy :/:D Jak oglądamy wieczorem film w łóżku to 200% że ja po 15 minutach śpię :D A jak Seba pyta czy śpię to chyba mam zakodowane i przez sen mówię"oglądam" lub "nie śpię" ... Parę dni temu usnęłam przy biurku w pracy. Podpierałam się ręką i coś czytałam no i tak wyszło :D , jak walnęłam głową o blat to Wszyscy się zlecieli :evil_lol: Też ze mnie nie będzie Księżniczki... nic mi w spaniu nie przeszkadza. Czasami jak mocno śpię to nawet jak Ptyś mi chodzi po głowie to nie czuję potem Sebastian pyta czy mi to nie przeszkadza a ja zielona bo nawet nie wiedziałam :D
  10. [quote name='unikatowydiament']witanko sobotnie:) super że Ptyś lepiej się czuje:multi:[/QUOTE] Dzień doberek :) Dostał wczoraj kostkę prasowaną to prawie wcale nia się nie bawił a dziś już 1/4 nie ma to już o niebo lepiej się czuje :diabloti: No i znowu ciągle głodny :evil_lol: [quote name='kalyna']ja zauważyłam, ze takie piszczące są najlepsze. ale G. dostał piłeczkę i niedobra Pańcia ją popsuła, aby nie piszczała to co zrobił? położył koło kosza na śmieci :angryy: ale właśnie piszczące zabawki nie są dobre dla psów. Bo w przyrodzie jak ktoś zapiszczy tzn. że go boli i trzeba przestać. Jeśli chodzi np. o zabawę. A przez takie ciągłe piszczenie sobie ot tak to przestanie reagować przy spotkaniu z innym psem... więc nie trzeba go pozbywać naturalnych instynktów.. nie wiem ile to jest prawdy, bo Soń tylko takimi zabawkami się bawi, a jak małego nadepnie to wie, że że od razu trzeba dać mu spokój. Więc dla świętego spokoju mały nie bawi się piszczałkami i to lepiej dla nas, bo uszy padłyby mi...[/QUOTE] Mądry Ghandi, zepsute do do kosza :evil_lol: Moje psy zawsze bawiły się piszczałkami i nigdy tak nie reagowały. Kolka mamy to zawsze razem z piszczącą piłeczką też piszczała jak piłka, można było popłakać się ze śmiechu tak słodko to robiła :D:loveu: Pies inaczej piszczy, sama widzisz po Soni że to bajka z tymi zabawkami ;)
  11. Skoro Zara nie protestuje tzn że chyba jej miło i wygodnie w klatce :) Najwięcej kleszczy jest na początku wiosny i pod koniec lata, teraz chyba troszkę spokoju i mniejszy wysyp więc jest szansa, że nic nie przyniosą.
  12. Dzień dobry:) Jak tam u Zary? Mam nadzieję, że Pańcia się wyspała i lepiej czuje :) No właśnie słyszałam, że z kotami jest czasami problem co do kropelek...
  13. [quote name='dOgLoV']Hejka ;) szkoda ze nas nie umieścili w Grecji bo troche ciepełka by sie przydało :evil_lol:[/QUOTE] Oj dobre :D:D:D
  14. [quote name='dOgLoV']Super ze u Ptysia juz lepiej :multi: pisanie na dogo jest nalogiem ktory sie powieksza z czasem :eviltong:[/QUOTE] Tez się bardzo cieszę :) Co do pisania to przyznaję Ci 100%-ową rację :diabloti:
  15. ooo i nawet już po spacerku :crazyeye::evil_lol: Tez lubię spać :diabloti:
  16. [url]http://i1243.photobucket.com/albums/gg543/coconut194/maj2012013.jpg[/url] :loveu: [url]http://i1243.photobucket.com/albums/gg543/coconut194/maj2012001.jpg[/url] cudnie :) Wszystkie są śliczne ciężko wybrać jedno to przez to, że model taki ładny :)
  17. :evil_lol: Ptyś ostatnio urządził polowanie na szerszenia, który wleciał do domu... O matko jak ja panikowałam :D Psa na ręce i zwiałam z kuchni :evil_lol:
  18. [quote name='Milena9']Raczej na pszczoły :diabloti:[/QUOTE] haha.. no tak głośniej bzyczą to i ciekawsze do polowania :evil_lol:
  19. [quote name='dagaa111']ja też nie nadążam ;) dużo zdrowia Ptysiowi życzę[/QUOTE] Oj to akurat bardzo mu się przyda :) Od dziś przestaję pisać :evil_lol:
  20. [quote name='magdabroy'][URL]http://desmond.imageshack.us/Himg138/scaled.php?server=138&filename=p0606121655.jpg&res=landing[/URL] pięknie się Sara ustawiła :)[/QUOTE] Racja :) [url]http://desmond.imageshack.us/Himg15/scaled.php?server=15&filename=p0606121702.jpg&res=landing[/url] polowanie na motylki? :D Fajny misio jest z Sary :loveu:
  21. [quote name='magdabroy']Agnieszka śpioch, a biedny Neron pewnie też śpi, zamiast być z pańcią na spacerku ;)[/QUOTE] No biedny :( Muszę podesłać Ptysia do Nerona żeby go nauczył jak skutecznie budzić :cool3: Jak Agnieszce wejdzie Neronek na głowę albo zacznie lizać po stopach i podgryzać palce to szybko wstanie :evil_lol:
  22. Dziękuję za doradzenie :) Jutro będzie sałatka :p
  23. [quote name='Asiaczek']Dobre! http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/05/6854a1f3d96f66306be1ad0a20ceb828.png?1338057187 Cieszę się, że u Ptyśka wsio w porzadku:smile:! Pzdr. Mój mąż ma świra na punkcie takich śmiesznych obrazków, tonami mi je przesyła jak w pracy siedzi:D Pozdrawiam:) [quote name='magdabroy']Dzień dobry ;) Super, że Ptyś fizycznie czuje się lepiej :) A pytałaś o te tabletki? Miłej zabawy na szkoleniu ;) Pytałam vetka mówiła, że są dobre ale na razie nie trzeba bo guzek jest niewielki a przy okazji Ptyś już tyle tych tabletek dostaje, że lepiej na razie niech skończy te osłonowe i doprowadzi brzuszek do porządku. Mam z nim 12 czerwca przyjść na szczepienie to zobaczy przy okazji czy guzek się zmniejsza i wtedy pomyślimy:)
×
×
  • Create New...