Przepraszam ale mam tylko 3 zdjecia Obisia i to w kojcu, poniewaz dzis jak nigdy dziewczyna zabrala go na bardzo dlugi spacer a ja w tym czasie oswajalam nowa suczke ON'ka. W niedziele zrobie podczas spaceru ładniejsze.
Obiś z koleżanka :) .
[IMG]http://i49.tinypic.com/anh268.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/34dlw05.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/wik3ds.jpg[/IMG]
[B]Dodam, że Obiś szczekał na aparat :)[/B]
Ładniejsze zdjecia zrobie podczas spacerku w niedziele, obiecuje .