[quote name='MakeBelieve']Oj, przygotuj się, bo nie ma chwili odpoczynku.... Kadra ciągle jakieś zajęcia wynajduje. Ledwo dążysz przybiec ze śniadania już masz zajęcia..
A tak na serio, to jasne, że jest dużo wolnego :P Generalnie jest tak, że o 9 jest śniadanie, po śniadaniu zazwyczaj sprawdzanie czystości, 10 1 blok zajęć, 12 drugi blok, 14 obiad i masz tutaj najwięcej wolnego do 16, jak są upały to często po obiedzie ok 14.30-15 idziemy z psami nad wodę, o 16 pierwsze zajęcia, o 17.30 kolejne zajęcia, 19 kolacja i ok 20-20.30 podchody, ognisko czy coś..
Mniej więcej tak. Najwięcej wolnego czasu po obiedzie, a tak trochę mniej to po śniadaniu i kolacji :)) Bez problemu daje się radę
Tutaj masz np moje zdjęcie planu 8 dnia ozp 4. Akurat jak była wizyta weterynarza.
[URL]https://picasaweb.google.com/101967726830981529284/OZP42011?authkey=Gv1sRgCKj7nJng5KzNJg#5641830569089925394[/URL][/QUOTE]
A, to dzięki za info. ;) Rozumiem, że podchody itp z psami? Jak ja się już nie mogę doczekaćććć!