Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Mam nadzieję,że chłopak calkiem już wychodzi na prosta i w niedługim czasie będzie mógł grzać dupcię w DS
  2. No to z niecierpliwością czekamy na zdjęcia rudzielca
  3. Zaglądam....................
  4. Chociaż podniosę chłopaka
  5. Zagladam do dziewczynki
  6. Widać,że Archi miewa sie dobrze i boczki mu sie zaokrągliły,no ale jeżeli na przystawkę dostaje 10 jaj,to nie ma sie czemu dziwić :evil_lol:
  7. Wielkie ukłony dla Buni,bo przy niej dziewczynka zmieniła się w tak krótkim czasie nie do poznania-mam nadzieję,że tą pięknotę ktos szybko pokocha
  8. Zaglądam do chłopaczka z nadzieją,że ktoś go szybko wypatrzy
  9. [quote name='ktiger']Jak jeszcze trochę posiedzi to Iwonka nie będzie chciała jej oddać :eviltong:[/QUOTE] Wcale bym sie nie zdziwiła,bo Bertunia to prawdziwy skarb
  10. Masakra to za mało powiedziane-po wycięciu takiego ogromu filcu na pewno poczuł ulgę i wdzięczność,że w końcu nim ktoś się zajął -mam nadzieję,że szybko trafi do dobrego domku
  11. Cudna sunia,mam nadzieję,ze szybko znajdzie nowy domek
  12. Faktycznie niezły z niego Konik:loveu:Przepiękny z niego wielkopies
  13. Zaglądam do Ineczki
  14. Witam się z Nivą
  15. Witam sie z Bertunią
  16. Witam się z Chesterkiem
  17. Witam sie z rudzielcem
×
×
  • Create New...