Jump to content
Dogomania

roadtonowhere

Members
  • Posts

    289
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by roadtonowhere

  1. Witamy :razz: Super psiaki! jamnior ma śliczną kurteczkę. :loveu: Będziemy wpadać wcześniej.
  2. Witamy! :D śliczny pies i bombowe obróżki. Pozdrawiamy :razz:
  3. [quote name='Ty$ka']O mamo, mamo... nie wierzę kto na dogo się łaskawie zjawił :mdleje: :lol: Stęskniłam się za Czoko :loveu:[/QUOTE] Sama nie mogę w to uwierzyć! :eviltong:
  4. Super zdjęcia... czekamy na więcej! Pozdrawiamy
  5. [quote name='betty_labrador']czesc :D ciesze sie ze sie galeria podoba :) zapraszamy oczywiscie! po weekendzie u nas znow zdjec przybedzie i tych zaleglych i nowych ;)[/QUOTE] No to czekamy na napływ zdjęć :razz:
  6. [quote name='lasoa']piękna obroża :loveu: zaglądaj do swojej galerii częściej :evil_lol:[/QUOTE] Dziękujemy! :> Na pewno będziemy zaglądać tu częściej :razz:
  7. [quote name='betty_labrador'] on to taki mini aussik :D :loveu:[/QUOTE] Jesteś kolejną osobą która mi to mówi :evil_lol: Ja jakoś nigdy tego specjalnie nie zauważyłam :lol:
  8. [quote name='betty_labrador']czesc :loveu: o jaka fajna galeryjka :) mile dla oka psisko. Gratulacje co do nauki olewania talerzy! :D to czekamhy na rozwój galeryjki dalszy :D[/QUOTE] Witamy cię cieplutko w te mroźne dni :razz:
  9. [CENTER]Udało mi się wkleić kilka zdjęć z ostatnich spacerów. [IMG]http://i45.tinypic.com/xlasjt.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/9lk9jq.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/29lekk9.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/icpvza.jpg[/IMG] [/CENTER]
  10. [quote name='Kaaasia']Tyle czasu was nie było i tylko jedno zdjęcie :mad:[/QUOTE] Obiecujemy poprawę jak laptop zacznie ze mną współprace. :cool3:
  11. Czeeeść! :sweetCyb: świetna galeria! będziemy wpadać częściej :kciuki: Super filmik. Pozdrawiamy
  12. Ale Lasti ma super obroże! :loveu: Gdzie kupiliście?
  13. [url]http://imageshack.us/a/img507/34/img5419t.jpg[/url] Uwielbiam to zdjęcie! :loveu: A tak poza tym to WITAMY!
  14. Witamy :razz: Otto jest prześliczny :loveu: Pozdrawiamy
  15. Piękne fotki :loveu: Czoko ma na uszkach trochę siwizny... na brodzie mu nie widać gdyż ma białe. :P
  16. [CENTER]Witamy :sweetCyb: Trochę długo nas nie było... nawet nie trochę lecz bardzo długo bo od czerwca :roll: No cóż nie miałam zbytnio czasu i chęci na pisaniu czegokolwiek. Od tego czasu bardzo wiele się zmieniło na lepsze rzecz jasna :razz: Zapraszamy na bloga gdyż tam znajdziecie na ten temat o wiele więcej ponieważ go prowadzę cały czas ;) [url]http://czoko-pies-na-medal.blogspot.com/[/url] Postaram się regularnie prowadzić galerie Czoka, ale co z tego wyjdzie zobaczymy. :evil_lol: Czoko z ostatniego spaceru w parku kościuszki w Katowicach. Towarzyszyła nam whippetka Lola [IMG]http://i46.tinypic.com/2lm88et.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. Ale bombowe ubranka :loveu:
  18. Witajcie :sweetCyb:ponownie oczywiście :D Troszkę nas nie było, ale powróciliśmy wraz z Czokiem. https://lh4.googleusercontent.com/-rBq7KWAWSkM/UMND0o1ON9I/AAAAAAAAB3w/BKVXSTsXmeE/s640/4.JPG Świetne zdjęcie :loveu: Pozdrawiamy
  19. Witam po długiej przerwie. :D Reaktywuje galerie Czoko (jeśli jeszcze go kojarzysz :P) Na pewno będziemy do was wpadać! Pozdrawiamy.
  20. Witamy się! :) Luna jest przecudna :loveu: będziemy do was wpadać częściej :) Pozdrawiamy
  21. Witamy! :cool3: Sonia jest cudowna! będziemy do was wpadać.
  22. Witamy was po długiej przerwie! :lol: Ale Oli ma mały ten patyk [url]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/556746_116358191863661_1392937830_n.jpg[/url] :roll: :eviltong:
  23. Witajcie! jak dawno nas tu nie było... :) U nas jeszcze nic nie jest przygotowane na święta ahaha znając życie wszystko będzie kupowane 3 dni przed samymi świętami! Pozdrawiamy ;)
  24. [CENTER][SIZE=7][FONT=courier new][B][COLOR=#00FFFF]Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia... [/COLOR][/B][/FONT][/SIZE][IMG]http://i46.tinypic.com/s1n3px.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/34j1xr6.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/27yoajk.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/tysdf.jpg[/IMG] Na dziś to tyle :D Do zobaczenia :D [/CENTER]
  25. Nie pozostało nam nic prócz czekać na fotki D:
×
×
  • Create New...