Jump to content
Dogomania

Ikusia

Members
  • Posts

    1641
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ikusia

  1. [quote name='annakom']chcę jeszcze uprowadzić iwoniam jakiegoś pieska, choć jeden mniej, to może odpocznie... trochę mam obawy że zaraz stan sie uzupełni, ale trzeba próbować[/QUOTE] Rewelacja, ale... myślę, że masz rację, niestety! Albo stety.
  2. NO NNNNNIIIIIIIIIIEEEEEEEEE:angryy:. BONNIE DO NOGI!!!
  3. Iwoniam jedyne lekarstwo na zgzgę (w czasie ciąży) to urodzić. I będziesz miała spokój.......do następnej ciąży:eviltong:.
  4. Iwoniam Zadzwonię jutro do Ciebie w sprawie spotkania.
  5. [quote name='iwoniam']Hm, a tekst do ogłoszeń taki mniej więcej jak w opisie pod zdjęciami? Telefon także na Ciebie? [/QUOTE] Jeśli to do mnie pytanie to tak - tekst i kontakt ok. Na "tablicy" tylko nie ma zdjęć, ale tam Kejsi jakieś wcześniejsze odświeżała ze zdjęciami, więc nie trzeba (myślę) na teraz ponawiać.
  6. Iwoniam Zgadzamy się pewnie wszyscy, że odpocząć powinnaś!!! A tak nawiasem mówiąc, Kejsi też nie miała żadnej wiadomości o aktywacji ogłoszeń Fiorda. Ale wiszą wszystkie. Oby były szczęśliwe, bo coraz bardziej Fiord staje się członkiem naszej rodziny......Jest taki przywiązany i z każdym dniem bardziej "domowy"! Z moimi kotami nie najlepiej ...ale mam nadzieję, że nadal czuwa nad nimi jakiś koci aniołek:roll:
  7. Widzę, że ruch na bazarku;), co mnie baaaardzo cieszy. Mmd - gdyby nie Ty........... WIELKIE DZIĘKI:loveu:.
  8. Z pracy nie widzę zdjęć, ale te "brązowe owalne" są [U]granatowe[/U]:evil_lol:. Polecam, stan - jak nowe!
  9. Mmd Cieszę się, że paczuszka na miejscu:multi:. Czekamy;)
  10. Poszukiwana suka: rasa ogar polski ma w pachwinie [B]tatuaż[/B] [B]a10q0[/B], duże białe znaczenie na klatce piersiowej, wabi się SONIA. Zaginęła w gm Alwernia kilka mc temu. Mogła być w Olkuszu, Radwanowicach lub....Gdziekolwiek. Jeżeli komuś wpadłoby cokolwiek na jej temat w oko pięknie proszę o wiadomość.
  11. Na jednym ze zdjęć Soni widzę kociaka (?) w klatce. Czy dobrze widzę? Czy do adopcji? Ktoś mnie pytał o kocie maleństwo. Mogłabym odszukać osobę, jeśli tak jest.
  12. Melduję, że przesyłka z fantami do Mmd wysłana. Duuuuuża i cięęęęężka (18 kg), jak nie będzie Cię w domu - sama z poczty nie odbieraj - nie udźwigniesz. Zapłaciłam [B]40[/B] zł - mam rachunek u siebie. Wg miłej (niesamowite!!!) Pani z okienka paczka dotrze najwcześniej w poniedziałek.
  13. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Castellar][SIZE=5][FONT=Castellar][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial] Wszystko dzisiaj na poważnie, więc dla rozluźnienia życzenia dla wszystkich Pań na dwu i czterech nogach [B][SIZE=3]od Fiorda ( Dropiego):[/SIZE][/B][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial] [/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Georgia]Mógłbym pisać "życzę ci wszystkiego najlepszego", lecz zapomnij, dziś nic z tego! To twój dzień, więc napiszę coś od siebie i szczerego. A więc chciałbym i głęboko ci tego życzę, byś wierzyła w siebie i przeżyła pięknie swoje życie. Byś o pieskach/ludziach nigdy nie zapominała i w potrzebie pomagała. W zdrowiu długo żyła, każdym dniem się cieszyła. By Cię szczęście szukało, gdy zwątpienie omotało. Chcę dla Ciebie dobrego, żyj tak, byś była dumna z tego![/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Britannic Bold][SIZE=5][COLOR=black][FONT=&quot] [/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial] [/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][IMG]https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=21c3b5893c&view=att&th=135f28faa5a9ea29&attid=0.2&disp=emb&zw[/IMG][/FONT][/SIZE][/FONT] DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA NADZIEJĘ NA LEPSZE JUTRO! [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT]
  14. Oj tak,tak! Drogie Panie i Panowie! Szykować portfele:evil_lol:, bazarek już wkrótce. Każdy znajdzie dla siebie jakieś cudeńko: i chudy i gruby, i gospodyni domowa i laska z okładki, i facecik i kobitka, i maluszek i staruszek!!! A jak komuś ciuszki nie dogodzą - to dla złości ukojenia, będzie cosik do zjedzenia:eviltong:. Fanty od Iwoniam spakowane razem:crazyeye:. Paka wychodzi już jutro. Dzisiaj niestety nie zdążyłam:placz:. PRZEPRASZAM:oops:
  15. [QUOTE Mały ma nieodwracalnie zmiany - nic się nie da zrobić. Dobrze, że wszystko inne ok. [/QUOTE] Wszystkiego najlepszego malutki!
  16. [quote name='Romi']Cholerka, a ja byłem dzisiaj rano na Kuźnicy Kołłątajowskiej a potem u Iwonii :( Dupa ze mnie że nie pomyślałem :([/QUOTE] Lecytynka potrzebna od zaraz:lol:, byliśmy już umówieni na niedzielę. Ale wybaczam Ci, po akcji z Korą miałeś prawo zapomnieć. Niestety, rano i tak nas nie ma.
  17. [quote name='mmd']I znowu kciuki, teraz Eryś pojechał do weta pokazać oczka. Nie liczę na wiele, ale może... Psiaki, które mają pakiety ode mnie i Ellig z bazarku: - Dasti - Fiord (Dropi) - Jacky - Kora - Mirka[/QUOTE] Niskie ukłony dla każdego, komu los Fiorda leży na sercu:lol::lol::lol:. DZIĘKUJĘ!!! I jeszcze jedno - fanty na bazarek gotowe do przekazania;) Czekam na wiadomość (na PW pewnie) od Iwoniam lub Romi, żeby ustalić jak i gdzie. Postaram się dostosować. Tak więc Mmd - przekazuję pałeczkę i jak zrozumiałam, Ty do pracy:evil_lol:, ja leczę nadgarstek po prasowaniu:eviltong:
  18. [quote name='mmd']I znowu kciuki, teraz Eryś pojechał do weta pokazać oczka. Nie liczę na wiele, ale może... Psiaki, które mają pakiety ode mnie i Ellig z bazarku: - Dasti - Fiord (Dropi) - Jacky - Kora - Mirka[/QUOTE] Niskie ukłony dla każdego, komu los Fiorda leży na sercu:lol::lol::lol:. DZIĘKUJĘ!!! I jeszcze jedno - fanty na bazarek gotowe do przekazania;) Czekam na wiadomość (na PW pewnie) od Iwoniam lub Romi, żeby ustalić jak i gdzie. Postaram się dostosować. Tak więc Mmd -
  19. IWONIAM NA PREZYDENTA:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ma oooooogromne szanse! A było tak: Spotkałyśmy się u Wet, Kejsi i ja z Fiordem na szczepienia, Iwonia z Erisiem i Mirką (???chyba) na badanie. Iwoniam była pierwsza w kolejce, grzała dzidziusia od dołu (siedziała na kaloryferze) i chyba troszeczkę odpoczywała. Widocznie dobrze jej było, bo tak nas zmanipulowała, że w końcu przepuściła nas przed siebie. A my po prostu ją posłuchałyśmy. "Baba w ciąży" przepuszcza innych w kolejce. Jak to się mogło stać!!! Wygląda na to, że nie tylko nad psinkami na władzę! Eeeehhhh. WSTYD. A Fiord (jak wspomniała Iwoniam) zaszczepiony, a na koniec marca zabieg (trzy w jednym). Eriś jest słodki...i tak mi go żal. Jednak wystarczy dobry dom i będzie super psiak. Trzymam kciuki za niego.;)
  20. Czy to jakiś koszmar dzisiaj??? Romi, proszę zamknij Iwonię na klucz w domu. Niech ta dziewczyna odpocznie bo to wszystko, co robi, to chyba ponad jej siły. My grzejemy du..ka w domkach, ale i tak, czytając takie newsy, przeżywamy ,martwimy się,denerwujemy....Iwoniam jest w tym wszystkim w epicentrum!!! [B]ODPOCZNIJ IWONIAM[/B]!!!!!
  21. Mmd O Fiorda nie było ani jednego telefonu. Kurcze - nawet "pomyłka" się ostatnio nie trafiła. :shake:
  22. [quote name='mmd'] Kolejny psiak znalazł dom, ale to niech iwoniam napisze, nie odbiorę tej przyjemności ;)[/QUOTE] To wieeeeeeelka radość, ale dlaczego jestem głęboko przekonana,że nie będę mogła tak napisać o Fiordzie? To mało adopcyjny psiak z wyglądu, a taki super przytulaśny, miły i wdzięczny za każdy czuły gest człowieka. Zasługuje na WSZYSTKO, bowiem oddaje podwójnie, daje więcej, niż możemy od niego oczekiwać. Oj, chyba mam "doły"!!!:-(:-(:-(
  23. [SIZE=3][B]UWAGA!! OSTATNIA WIADOMOŚĆ OD IWONIAM DO ZAINTERESOWANYCH! NA POSZUKIWANIA KORY/MIA SPOTYKAMY SIĘ O GODZINIE 13 NA MIEJSCU = KRZESZOWICE / ŻBIK nr 164[/B] (chyba nie pomyliłam nazwy) Do zobaczenia![/SIZE]
  24. Po czwarte: Najlepsza wiadomość na koniec....nie zawsze muszą być złe!!! [B]ZWIERZOFAN[/B] z poprzedniego postu ofiarował nam NA KASTRACJĘ / STERYLIZACJĘ CAŁE, OKRĄGŁE, PIĘKNIUTKIE I ŚLICZNIUTKIE [SIZE=5]300zł[/SIZE]. Tak oficjalnie to Pan Stanisław (mam nadzieję, że nie obrazisz się za tego Zwierzofana:razz: PIĘKNIE CI DZIĘKUJĘ:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:. Przyłączycie się do podziękowań? Kasa jest u mnie w kieszeni, czekam na PW od Dowódcy w sprawie przekazania! Ps. Jeszcze mnie dostało się BIG ciacho....mniam!:cool3:
  25. Po trzecie: Jeśli jutro zbiera się ekipa na poszukiwania Kory, to jak najbardziej postaramy się z Kejsi przyłączyć. Mój bardzo dobry kolega (czytaj: [B]ZWIERZOFAN[/B]) oferuje nam również pomoc w poszukiwaniach swoim transportem:multi:. Czekam na wiadomość tu lub na PW do godz 22. Potem idę spać, bo po tym tygodniu jestem padnięta i nie dam rady dłużej. Ale rano pozaglądam. [B]PROSZĘ TYLKO O KONKRETNE INFO, CZY NAS POTRZEBUJECIE![/B]
×
×
  • Create New...