-
Posts
1641 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ikusia
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='annakom']chcę jeszcze uprowadzić iwoniam jakiegoś pieska, choć jeden mniej, to może odpocznie... trochę mam obawy że zaraz stan sie uzupełni, ale trzeba próbować[/QUOTE] Rewelacja, ale... myślę, że masz rację, niestety! Albo stety. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
NO NNNNNIIIIIIIIIIEEEEEEEEE:angryy:. BONNIE DO NOGI!!! -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwoniam jedyne lekarstwo na zgzgę (w czasie ciąży) to urodzić. I będziesz miała spokój.......do następnej ciąży:eviltong:. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwoniam Zadzwonię jutro do Ciebie w sprawie spotkania. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Hm, a tekst do ogłoszeń taki mniej więcej jak w opisie pod zdjęciami? Telefon także na Ciebie? [/QUOTE] Jeśli to do mnie pytanie to tak - tekst i kontakt ok. Na "tablicy" tylko nie ma zdjęć, ale tam Kejsi jakieś wcześniejsze odświeżała ze zdjęciami, więc nie trzeba (myślę) na teraz ponawiać. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwoniam Zgadzamy się pewnie wszyscy, że odpocząć powinnaś!!! A tak nawiasem mówiąc, Kejsi też nie miała żadnej wiadomości o aktywacji ogłoszeń Fiorda. Ale wiszą wszystkie. Oby były szczęśliwe, bo coraz bardziej Fiord staje się członkiem naszej rodziny......Jest taki przywiązany i z każdym dniem bardziej "domowy"! Z moimi kotami nie najlepiej ...ale mam nadzieję, że nadal czuwa nad nimi jakiś koci aniołek:roll: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Widzę, że ruch na bazarku;), co mnie baaaardzo cieszy. Mmd - gdyby nie Ty........... WIELKIE DZIĘKI:loveu:. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Z pracy nie widzę zdjęć, ale te "brązowe owalne" są [U]granatowe[/U]:evil_lol:. Polecam, stan - jak nowe! -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Mmd Cieszę się, że paczuszka na miejscu:multi:. Czekamy;) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Poszukiwana suka: rasa ogar polski ma w pachwinie [B]tatuaż[/B] [B]a10q0[/B], duże białe znaczenie na klatce piersiowej, wabi się SONIA. Zaginęła w gm Alwernia kilka mc temu. Mogła być w Olkuszu, Radwanowicach lub....Gdziekolwiek. Jeżeli komuś wpadłoby cokolwiek na jej temat w oko pięknie proszę o wiadomość. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Na jednym ze zdjęć Soni widzę kociaka (?) w klatce. Czy dobrze widzę? Czy do adopcji? Ktoś mnie pytał o kocie maleństwo. Mogłabym odszukać osobę, jeśli tak jest. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Melduję, że przesyłka z fantami do Mmd wysłana. Duuuuuża i cięęęęężka (18 kg), jak nie będzie Cię w domu - sama z poczty nie odbieraj - nie udźwigniesz. Zapłaciłam [B]40[/B] zł - mam rachunek u siebie. Wg miłej (niesamowite!!!) Pani z okienka paczka dotrze najwcześniej w poniedziałek. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Castellar][SIZE=5][FONT=Castellar][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial] Wszystko dzisiaj na poważnie, więc dla rozluźnienia życzenia dla wszystkich Pań na dwu i czterech nogach [B][SIZE=3]od Fiorda ( Dropiego):[/SIZE][/B][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial] [/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Georgia]Mógłbym pisać "życzę ci wszystkiego najlepszego", lecz zapomnij, dziś nic z tego! To twój dzień, więc napiszę coś od siebie i szczerego. A więc chciałbym i głęboko ci tego życzę, byś wierzyła w siebie i przeżyła pięknie swoje życie. Byś o pieskach/ludziach nigdy nie zapominała i w potrzebie pomagała. W zdrowiu długo żyła, każdym dniem się cieszyła. By Cię szczęście szukało, gdy zwątpienie omotało. Chcę dla Ciebie dobrego, żyj tak, byś była dumna z tego![/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Britannic Bold][SIZE=5][COLOR=black][FONT="] [/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial] [/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][IMG]https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=21c3b5893c&view=att&th=135f28faa5a9ea29&attid=0.2&disp=emb&zw[/IMG][/FONT][/SIZE][/FONT] DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA NADZIEJĘ NA LEPSZE JUTRO! [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Oj tak,tak! Drogie Panie i Panowie! Szykować portfele:evil_lol:, bazarek już wkrótce. Każdy znajdzie dla siebie jakieś cudeńko: i chudy i gruby, i gospodyni domowa i laska z okładki, i facecik i kobitka, i maluszek i staruszek!!! A jak komuś ciuszki nie dogodzą - to dla złości ukojenia, będzie cosik do zjedzenia:eviltong:. Fanty od Iwoniam spakowane razem:crazyeye:. Paka wychodzi już jutro. Dzisiaj niestety nie zdążyłam:placz:. PRZEPRASZAM:oops: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[QUOTE Mały ma nieodwracalnie zmiany - nic się nie da zrobić. Dobrze, że wszystko inne ok. [/QUOTE] Wszystkiego najlepszego malutki! -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romi']Cholerka, a ja byłem dzisiaj rano na Kuźnicy Kołłątajowskiej a potem u Iwonii :( Dupa ze mnie że nie pomyślałem :([/QUOTE] Lecytynka potrzebna od zaraz:lol:, byliśmy już umówieni na niedzielę. Ale wybaczam Ci, po akcji z Korą miałeś prawo zapomnieć. Niestety, rano i tak nas nie ma. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']I znowu kciuki, teraz Eryś pojechał do weta pokazać oczka. Nie liczę na wiele, ale może... Psiaki, które mają pakiety ode mnie i Ellig z bazarku: - Dasti - Fiord (Dropi) - Jacky - Kora - Mirka[/QUOTE] Niskie ukłony dla każdego, komu los Fiorda leży na sercu:lol::lol::lol:. DZIĘKUJĘ!!! I jeszcze jedno - fanty na bazarek gotowe do przekazania;) Czekam na wiadomość (na PW pewnie) od Iwoniam lub Romi, żeby ustalić jak i gdzie. Postaram się dostosować. Tak więc Mmd - przekazuję pałeczkę i jak zrozumiałam, Ty do pracy:evil_lol:, ja leczę nadgarstek po prasowaniu:eviltong: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']I znowu kciuki, teraz Eryś pojechał do weta pokazać oczka. Nie liczę na wiele, ale może... Psiaki, które mają pakiety ode mnie i Ellig z bazarku: - Dasti - Fiord (Dropi) - Jacky - Kora - Mirka[/QUOTE] Niskie ukłony dla każdego, komu los Fiorda leży na sercu:lol::lol::lol:. DZIĘKUJĘ!!! I jeszcze jedno - fanty na bazarek gotowe do przekazania;) Czekam na wiadomość (na PW pewnie) od Iwoniam lub Romi, żeby ustalić jak i gdzie. Postaram się dostosować. Tak więc Mmd - -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
IWONIAM NA PREZYDENTA:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ma oooooogromne szanse! A było tak: Spotkałyśmy się u Wet, Kejsi i ja z Fiordem na szczepienia, Iwonia z Erisiem i Mirką (???chyba) na badanie. Iwoniam była pierwsza w kolejce, grzała dzidziusia od dołu (siedziała na kaloryferze) i chyba troszeczkę odpoczywała. Widocznie dobrze jej było, bo tak nas zmanipulowała, że w końcu przepuściła nas przed siebie. A my po prostu ją posłuchałyśmy. "Baba w ciąży" przepuszcza innych w kolejce. Jak to się mogło stać!!! Wygląda na to, że nie tylko nad psinkami na władzę! Eeeehhhh. WSTYD. A Fiord (jak wspomniała Iwoniam) zaszczepiony, a na koniec marca zabieg (trzy w jednym). Eriś jest słodki...i tak mi go żal. Jednak wystarczy dobry dom i będzie super psiak. Trzymam kciuki za niego.;) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Czy to jakiś koszmar dzisiaj??? Romi, proszę zamknij Iwonię na klucz w domu. Niech ta dziewczyna odpocznie bo to wszystko, co robi, to chyba ponad jej siły. My grzejemy du..ka w domkach, ale i tak, czytając takie newsy, przeżywamy ,martwimy się,denerwujemy....Iwoniam jest w tym wszystkim w epicentrum!!! [B]ODPOCZNIJ IWONIAM[/B]!!!!! -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Mmd O Fiorda nie było ani jednego telefonu. Kurcze - nawet "pomyłka" się ostatnio nie trafiła. :shake: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd'] Kolejny psiak znalazł dom, ale to niech iwoniam napisze, nie odbiorę tej przyjemności ;)[/QUOTE] To wieeeeeeelka radość, ale dlaczego jestem głęboko przekonana,że nie będę mogła tak napisać o Fiordzie? To mało adopcyjny psiak z wyglądu, a taki super przytulaśny, miły i wdzięczny za każdy czuły gest człowieka. Zasługuje na WSZYSTKO, bowiem oddaje podwójnie, daje więcej, niż możemy od niego oczekiwać. Oj, chyba mam "doły"!!!:-(:-(:-( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]UWAGA!! OSTATNIA WIADOMOŚĆ OD IWONIAM DO ZAINTERESOWANYCH! NA POSZUKIWANIA KORY/MIA SPOTYKAMY SIĘ O GODZINIE 13 NA MIEJSCU = KRZESZOWICE / ŻBIK nr 164[/B] (chyba nie pomyliłam nazwy) Do zobaczenia![/SIZE] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Po czwarte: Najlepsza wiadomość na koniec....nie zawsze muszą być złe!!! [B]ZWIERZOFAN[/B] z poprzedniego postu ofiarował nam NA KASTRACJĘ / STERYLIZACJĘ CAŁE, OKRĄGŁE, PIĘKNIUTKIE I ŚLICZNIUTKIE [SIZE=5]300zł[/SIZE]. Tak oficjalnie to Pan Stanisław (mam nadzieję, że nie obrazisz się za tego Zwierzofana:razz: PIĘKNIE CI DZIĘKUJĘ:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:. Przyłączycie się do podziękowań? Kasa jest u mnie w kieszeni, czekam na PW od Dowódcy w sprawie przekazania! Ps. Jeszcze mnie dostało się BIG ciacho....mniam!:cool3: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Po trzecie: Jeśli jutro zbiera się ekipa na poszukiwania Kory, to jak najbardziej postaramy się z Kejsi przyłączyć. Mój bardzo dobry kolega (czytaj: [B]ZWIERZOFAN[/B]) oferuje nam również pomoc w poszukiwaniach swoim transportem:multi:. Czekam na wiadomość tu lub na PW do godz 22. Potem idę spać, bo po tym tygodniu jestem padnięta i nie dam rady dłużej. Ale rano pozaglądam. [B]PROSZĘ TYLKO O KONKRETNE INFO, CZY NAS POTRZEBUJECIE![/B]