Jump to content
Dogomania

Ikusia

Members
  • Posts

    1641
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ikusia

  1. Otwieram, jak usunę kropki i wszystko za nimi!
  2. [quote name='iwoniam']skrót: dla kogoś, kto nie chce przeglądać wątku kilka linków z flickra do "moich" maluchów suczka Bianca: [url]http://www.flickr.com/photos/iwoniad...n/photostream/[/url] suczka Nesca: [url]http://www.flickr.com/photos/iwoniad...n/photostream/[/url] suczka Kostka: [url]http://www.flickr.com/photos/iwoniad...n/photostream/[/url] suczka Owczusia - nie jest b. duża - [url]http://www.flickr.com/photos/iwoniad...n/photostream/[/url] suczka Czekoladka: [url]http://www.flickr.com/photos/iwoniad...n/photostream/[/url] suczka Radzia: [url]http://www.flickr.com/photos/iwoniad...n/photostream/[/url] sunia Sonia2: [url]http://www.flickr.com/photos/iwoniad...n/photostream/[/url] i ew Sarenka (płochliwa) [url]http://www.flickr.com/photos/iwoniad...n/photostream/[/url][/QUOTE] Nie mogę otworzyć tych adresów! Czy tylko ja?
  3. Seja? Chyba ją przegapiłam, albo to nowy (od niedawna) lokator w Olkuszu. Trzymajcie się obie. Rozumiem, że ona jest u Ciebie? Boże, skąd Ty czerpiesz na to wszystko siły! Wręcz niewiarygodne!
  4. Eryś - największa chyba u nas bida, zależy jeszcze jaką miarą na nie patrzeć - ale należy mu się SUPER domek i DUŻO...wszystkiego, co mu potrzebne do szczęścia.
  5. bardzo, bardzo cieszą mnie ostatnie wieści! Super:multi: Trzymam kciuki za resztę milusińskich.
  6. Oglądacie "Uwagę" na TVN może? Kolejny koszmar w Szydłowcu. Ech...
  7. Iwonka pisała, że wie, jak Fiord dzisiaj się czuje - pewnie była po nas u wet. Czyżby dalej coś nie tak z Erysiem? A Fiord ogólnie mówiąc SUPER. I tyle o nim na dzisiaj. Może jeszcze dodam, że po raz kolejny Panie Wet potraktowały bezdomniaka jak królewicza, jak swojego. Tyle razy u nich (Małgosia i Dominika oczywiście) spotkałam się z WIELKIM sercem, mimo to za każdym razem czuję zaskoczenie, zażenowanie i sama nie wiem co jeszcze. Dobrych ludzi tak rzadko się spotyka! Zęby i śrut usunięte gratis i........jeszcze 2 kg karmy wyniosłam za free. KOCHAM JE:buzi:. A chusta. jeśli o maluszki na :drinka: chodzi jest the best!
  8. Taka tu cisza dzisiaj...aż się boję! Mam nadzieję, że nic złego, zwłaszcza z Gufim. A los bywa złośliwy.
  9. [quote name='Justyna Lipicka']fajnie że Fiordzik już "załatwiony":) dużo tego robione miał...faktycznie biedactwo:( taki mały a tyle przeszedł... ja moją odebrałam przed 17 to od tego czasu cały czas śpi...wody troszkę dostała, ale nie wymiotuje więc dobrze będzie:) musi bo jutro rano muszę psiaka przewieźć i zostaje pod opieką siostry:D[/QUOTE] Twoja ma dużo większe cięcie, głębszy i poważniejszy zabieg...w sumie to baby zawsze mają prze...ane. Trzymajcie się obie!
  10. [quote name='mmd']Biedny Fiordzik, aż mnie ścisnęło, jak o tej szczęce przeczytałam.[/QUOTE] Oj, biedny, biedny! Jednak szczęka na razie, z naszych obserwacji, w niczym mu nie przeszkadza....no, może jedynie świeżej trawki nie mógł sobie poskubać, bo krzywy zgryz, kiwające się ząbki i jeszcze szczęka to już trochę za dużo, żeby taki młodnik kosić:lol:. Dostawał od nas z ręki i wszystko grało. Po zabiegu zjadł suchą bez większych problemów, tylko na zwolnionych obrotach, choć w stosunku do normalności to tempo błyskawicy. Boli go, to widać:-(. Nie może sobie miejsca znaleźć Niby chce spać, ale nie może. Wylizuje się, ale może to robić - podwójne szwy. Nie wymiotował i całe szczęście. No i jeszcze...zresztą - po co ja to piszę, wszyscy to znacie, ale ja za bardzo to przeżywam no i muuuuszę się pożalić. Wiem, że zrozumiecie. Do tego jakoś tak puściutko się zrobiło w domku i mleczka nie trzeba robić:placz::placz::placz:
  11. Gufiś rozkosznie popiskuje - jest boski i taki bezbronny. Już go kocham:loveu:. Iwoniam i Romi pojechali.
  12. Nie zapomnij mleczka i espumisanu! Dobranoc na dzisiaj. Do zobaczenia rano!
  13. Iwoniam Ja Ci dam w zamian:mad:. Nie ma mowy. Kasę za leki zwracam. W końcu to moje koty to i leki moje. Wstaję o 6 rano i od 6 15 około czekam na Was i maleństwo. Tak, jak się umawiałyśmy. Nacisk na T obowiązkowo, bo moja sunia nie taka mama jak Twoje dziewczyny. Gufiś nie miałby tak dobrze a psia czułość, opieka i psia kara w późniejszym czasie baaaaaardzo potrzebna. Sama dobrze wiesz. Moja tego nie miała i dlatego teraz do innych zwierzaków taka niedotykalska, chociaż większość lubi i akceptuje. Myślę, że od twoich podopiecznych wiele mogłaby się nauczyć! Do zobaczenia rano. A gdybym zaniemówiła na widok Gufiego:crazyeye: to życzę szerokiej drogi w tą i z powrotem.
  14. [quote name='barb']Ikusiu, jesteś kochana. Maluch byłby pod Twoją opieka i Iwonka nie musialaby sie o niego martwić.[/QUOTE] No, ja powiem, że cała przyjemność po mojej stronie. Iwonka już dzwoniła do mnie i jak się nic nie zmieni jutro jestem MAAAAAMAAAAAA
  15. napisałam jej sms-ka odpowie pewnie, a jak nie to za godzinkę zadzwonię - dzięki.
  16. Iwoniam Po pierwsze: Jestem jutro na urlopie (zabieg Fiorda). Jak chcesz dawaj Gufiego do mnie. Zainstaluję nosidełko na brzuchu i będę miała dzidziusia jak Ty :evil_lol:. Butelkę mam tylko mleka by było trzeba (chyba nie karmisz strzykawą? - zresztą obojętne). Reszta moich zwierzów zostanie odizolowana, przeżyją jeden dzień, nawet dwa - gdybyście z Romim się za bardzo rozjeździli z tymi pasażerami na gapę (no niezupełnie na gapę). Daj tylko znać bez względu na to czy tak czy nie. A jedno karmienie na tyle godzin:shake:. Mało trochę. Po drugie: Jestem z Wami na wątku cały czas, ale nie miałam czasu (w pracy 12godz/dobę:angryy:) się odezwać, tak więc trzymam kciuki za kogo trzeba, martwię się o kogo trzeba, cieszy mnie co powinno itd itp - przepraszam za milczenie. Po trzecie: Dziękuję Mmd i Tobie za wklejenie zdjęć Fiorda. Jest super - prawda? I po czwarte: Czekam Iwoniam na obiecane zdjęcia twojej czwórki zwierzaków. Czekam, czekam, czekam i nie mogę się doczekać. Ale wybaczam Ci - masz tyle na głowie. Ale już długo nie wytrzymam i chyba podjadę na żywo zobaczyć:mad:. Czekam na odpowiedź na "po pierwsze"!
  17. Mmd Poszły do Ciebie zdjęcia Fiorda. Proszę proszę proszę: pokaż chłopaczka na wątku:loveu: Ja nie potrafię:oops: Spacer sobotni udany - Fiord szalał. Był tak podniecony wolnością (bez smyczy) że nie bardzo wiedział co robić. Najpierw obwąchał teren, a potem szaaaaaaaaaalał.....aż padł bez życia. Trochę odsapnął i dopiero spokojnie szukał szczęścia - czytaj jedzenia. Udało mu się zapolować na motyla (cytrynek), gonił jakąś zbłąkaną muchę, szukał kreta (ale moja sunia była lepsza - podkop za nornicą około 4 metry długości) i znowu odpoczynek. PIĘKNIE przychodził na wołanie (9/10 razy). Wieczorkiem spał na siedząco już. Jednym słowem super. Plener udany. A w niedzielę lenistwo na pseudowybiegu , czyli balkonie.
  18. [QUOTE zobaczcie, tylko uprzedzam - bardzo drastyczne.. [URL]http://www.facebook.com/events/383057778384899/?ref=notif&notif_t=event_invite[/URL][/QUOTE] W takich momentach WSTYDZĘ się, że jestem człowiekiem!
  19. Tatankas Twój pupil jest boski i taki szczęśliwy! Dziękujemy za cenny dar.
  20. Kora i spółka są WSPANIAŁE. Czy Kora ma mleko? To by znaczyło, że nie wstajesz już co chwilkę. SUPER by było!!! Acha, ogłoszenia Fiorda na tablicy są, Kejsi sprawdza na bieżąco.
  21. [quote name='cremilicious']Witam! Bardzo proszę o wysłanie mi na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wszystkich ogłoszeń piesków, które jeszcze szukają DS. Chętnie pomogę w ich rozwieszaniu :) / Ogromnie Państwu kibicuję w szukaniu domków pieskom i tym bardziej się cieszę, że ilekroć tu zaglądam - coraz więcej z nich jest już bezpiecznych w domkach stałych. CUDOWNIE, ŻE SĄ JESZCZE TACY LUDZIE JAK WY!! [SIZE=5][B]OGŁOSZENIE DLA PUNI: [URL]http://img855.imageshack.us/img855/6643/punia.jpg[/URL][/B][/SIZE] Pozdrawiam!![/QUOTE] Witamy serdecznie i oczywiście gorąco dziękujemy. Podeślemy ogłoszenie Fiorda, ale później. Dzisiaj jedzie w plener, będzie sesja zdjęciowa, może więc jakaś nowa fota przyniesie mu szczęście, którego go tej pory życie mu poskąpiło.
  22. [quote name='iwoniam']Otrzymaliśmy od *żaba* z bazarku na nasze pieski kwotę 90zł :) Dziękujemy !!!! I... Pani od Jacky'ego oddała nam pieniądze za jego kastrację, aby było na innego pieska ! CZYLI mamy znów więcej ! Jak się tylko zakończą cieczki to dziewczyny w gabinecie będą okupowane przez nas codziennie ! :)[/QUOTE] Hola hola z tą okupacją:mad: Wprawdzie Fiord to dżentelmen, ale on pierwszy w kolejce, bo gdyby nie biegunka to już byłby bez klejnotów i innych zbędnych drobiazgów w nim. Wobec tego melduję, że w następny piąteczek nasze kochane Małgosia i Dominika będą się zajmować jajkami Fiorda a ja i Kejsi okupujemy cały czas poczekalnię. Nie zostawimy go samego. Jak ktoś z was by tam był przy okazji ze swoim pupilem to się poznamy, uściskamy, pogadamy.....i trochę z nami poczekacie;) Martwię się tylko bardzo karmieniem Fiorda po usunięciu zębów. Pasowałoby dać mu jakąś mokrą karmę, ale każda próba karmienia czymś innym niż sucha nie najlepiej na niego działa. Chyba będę suchą moczyła jak dla szczeniaka czy kociąt :evil_lol:. Lekko nie będzie ale damy radę!
  23. [quote name='sonek666']Chyba ogarnęłam bazarek dla Binga- zapraszam proszę krzyczeć jak coś nie tak :):) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224689-Ciuszki-kosmetyki-buciki-dla-BINGA-do-23.03.-godz.-21-)))?p=18834970#post18834970[/url][/QUOTE] Krzyczę wobec tego: Perfumy mi podebrano!!!!!!!!! ech...
×
×
  • Create New...