[SIZE=4][B] Witamy wszystkich u Nerona :)[/B]
Neron trafił do schroniska 15 listopada 2012 r. Także już mija rok... Otrzymał wówczas numer schroniskowy: 1080/12. Jest dużym psiakiem, waży około 30 kg i ma 63 cm w kłębie. Do tej pory swoje życie musiał spędzać na zewnątrz - pilnował firmy, jednak myślę, że odnalazł by się też w mieszkaniu pod warunkiem, że miałby zapewnioną dużą dawkę ruchu.
Tutaj cały opis Nerona:
[I][U]Neron to duży (waży 29 kg i ma 63 cm w kłębie), około 4 letni, bardzo sympatyczny psiak. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, bez problemu daje się każdemu głaskać - chociaż sam nie wymusza pieszczot. Ale na pewno czuje się najlepiej w towarzystwie ludzi. Jest wesołym, aktywnym psem, uwielbia się bawić i biegać, będzie też potrzebować dość dużej dawki ruchu. Na początku spaceru dość mocno ciągnie na smyczy i to on stara się nadać ton, ale gdy troszkę się zmęczy to idzie bardzo ładnie, sprawdza też czy opiekun idzie za nim. Reaguje na swoje imię i zawołany od razu się obraca i podchodzi do opiekuna. Jeśli chodzi o kontakty z innymi psami to suczki toleruje bez większych problemów, jednak nie do końca zgadza się z innymi samcami - polecany dom bez innych psów. Kiedy się nudzi i stoi w miejscu zdarza mu się szczekać. Jest też dużym łakomczuchem, potrafi zjeść naprawdę dużo :) Do tej pory mieszkał na dworze jednak nie jest powiedziane, że w domu też się nie zaadaptuje, choć z pewnością najlepszy byłby dom z ogrodem. Ma grubą, gęstą i bardzo miękką sierść, która będzie wymagała wyczesywania od czasu do czasu.
Neron jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany.[/U][/I]
[B]Kontakt do opiekuna:[/B] Ania - tel. 668-452-677.
Kilka zdjęć Nerona:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3EJ4iO2Fn1Y/UnU3pOIrDUI/AAAAAAADcKg/JNvKQXNIWWg/s720/IMG_2018.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0vz1ICTTkVk/UlpILitxDzI/AAAAAAADYoI/qhlAesqGWbo/s512/IMG_1856.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wfsz9XoLrt0/UnU3khwf3wI/AAAAAAADcJw/dtmHf_KEEWk/s512/IMG_2012.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sDwpjoIO_cs/UlAWImke7kI/AAAAAAADW2k/nfHqFHph7BI/s512/IMG_1824.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-48_wiha9qaM/UJ5dEdypC2I/AAAAAAACW2E/2fMUh5h2OnY/s640/DSC09235.JPG[/IMG]
A tutaj cały album ze zdjęciami:
[URL]https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Neron1080124Lata289Kg63Cm15112012RAniaNizio?noredirect=1#[/URL][/SIZE]