Szeleczki już mam przygotowane, mniejsze i większe.
Czy wiadomo już o której ruszają jutro?
Nie zapomnijcie podać mi namiarów na Pana, muszę się odpowiednio wcześniej skontaktować w sprawie odbioru Pudliszki.
No i zastanowić się nad dalszym transportem, piątek/sobota.
A i jeszcze[B] Dorothy[/B] namiary na Ciebie, poproszę :)