Jump to content
Dogomania

mira145

Members
  • Posts

    757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mira145

  1. Jak nie spadnie śnieg, to Lucky przekopie mi cały ogród:evil_lol:!Nauczył kopania Lolkę:diabloti:!Mój trawnik wygląda jak po wybuchu atomowym:placz:!Pomocy!:roll:
  2. Piękny Morisku:loveu:,ale masz szczęście mieć tak wyrozumiałego pana i jego rodzinke!Może zostaw już to czytanie i zabierz się za gotowanie:evil_lol:? I znów mimo, że jestem bardzo zmęczona -uśmiecham się na Twoim wątku Morisku:) - dodajesz mi sil do tego co robie.:)
  3. Micholek po spaceru padnięty śpi.Lucky nauczył go pływać w oczku wodnym:)Dobrej nocki!
  4. Nicol!!!Czy Ty też na bezludziu odpoczywasz?8) Pozdro dla CIOTECZEK od Kadeta!!!i buziole!:buzi:
  5. [quote name='Iljova']Witam w piątkowy ranek :-) Życzę wspaniałego dnia i weekendu Mnie przez weekend nie będzie, bo wyjeżdżam na odludzie :)[/QUOTE] A gdzie takie miejsce w Polsce!:)?Miłego odpoczynku bez ludzia!!!Całuski od Micholka!
  6. Kadecik już śpi w swoim fotelu a obok w fotelu zasnął Lucky:sleep2::sleep2: i Wam życzymy kolorowych snow:sleeping:
  7. Nooo i nie chwal dnia pred zachodem słońca!!!U nas leje!!!:(
  8. Borysek miał kastracje 25.09.Dziś byliśmy na kontroli-wszystko ok-Borysek odzyskuje siły:)
  9. Kadecik Michałowski wita Panie:multi:!Wczoraj wysiadłam -mam dwie sunie po ster. i spaniela Boryska po kastr.więc swiat krecił sie w okół nich-sorki! Miś nie zaprzyjaznił się z zadnym psem tak jak z Dolarem i ubolewam nad nim,że mu brak Dolara:(Owszem bawi się z Luckyiem,Dorą (niby spaniele;))ale to nie to. takie życie!Na Dolara watku ukazały się zdjęcia z jego nowgo domku i tyle.Myślę,że mu tam dobrze-wierze w to. Dziś ładny dzień więc zaraz biegniemy z Micholkiem w sosnowy las,nabrać sił czego i wam życzymy:)
  10. Micholek Kadecik melduje się u kituni Adelci i trzyma kciuki :kciuki::kciuki:
  11. No to Kadecik już w swoim fotelu nim zasnie, skoczy na watek Adelki:)
  12. Oooo!Borysek na imprezie był wspaniały!Przytulany i głaskany przez małe dziewczynki -wszystko wytrzymał!Aż sama patrzyłam kiedy kogoś capnie a tu nic!Zero agresji!!!Czekamy na zdjęcia Ewelinki;)
  13. Micholek Kadecik wita i życzy wszystkim słoneczka:lol:
  14. Aaahahahaaa!Poczucie:razz:;) humoru Was nie opuszcza:evil_lol:A Kadet jak zwykle przesyła buziole:kiss_2:
  15. Lucky,kiedy dlugo mnie nie widzi wita takim szczęśliwym śpiewajacym wyciem a przy:evil_lol: tym skacze na łapkach i biega jak oszalały:)Jedyną wadą jaką posiada to jest kopanie dołów-może macie jakis przepis,żeby tego nie robił??? :):-(
  16. A Dorcia o niczym nie wie i smacznie śpi:sleep2:,a o czym śni?
  17. Borysek ma sie dobrze :)Dziś go wykąpalam i teraz ładnie pachnie.Przy kąpieli grzeczny a omatulony ręczniki usnął.Jutro zabieram go na imprezę-zostań bratem a nie katem dla swojego psa. Jego oczy są zawsze smutne...co widac na zdjęciach.
  18. [quote name='Marycha35']Dzięki Olu serdeczne i do zoba na uczelni już wkrótce;) Edit: Dziewczynki jestem jeszcze u rodziców i mam dostęp do tele satelitarnej, oglądałam więc ostatnio program cykliczny na Animal Palnet o Policji dla Zwierząt (PDZ). I zamarzyło mi się coś takiego u nas:) Pełna współpraca z Policją normalną, sądy działające jak trzeba i najważniejsze - setki ocalonych zwierząt, które trafiają do siedziby PDZ, tam dochodzą do siebie i potem lądują w dobrych, sprawdzanych domkach:) Czemu u nas takiej jednostki nie ma????? Do prostytutki nędzy![/QUOTE] Może za parę lat...Twoje marzenia się spłenią:)A dziś ach...
  19. Trzymam kciuki za nowy domek Dorci:kciuki::kciuki:
  20. Dziś zabrałam Boryska do miasta.Oj,jak się cieszył,że jedzie autem:evil_lol:
  21. [quote name='emilia2280']Dziekujé Mireczko za tak wspanialá opieké nad tym cudaczkiem kochanym. Dolicz mi proszé te oczka z wizytá, chyba ze wet dopisze to do faktury za kastracjé z odpowiednim opisem?[/QUOTE] Wet. kropelki dopisze do fakt. za kastr.Juz jest z oczkami dobrze ale samo zakrapianie to Borys jest wierci:evil_lol: pięta i wszędzie mu kropne tylko nie do oczka:cool1:.
  22. Dorcia jest spokojną i grzeczną sunia.Lubi duzo przebywać w domu i nie ukrywam spać na łożku :)Zamknięta sama w pokoju nie wyje tylko smacznie śpi :)Zachowuje czystość nawet kiedy wstaje dopiero o 9tej :eviltong:a potem znów idzie spać:eviltong:.Zgadza się ze wszystkimi psami. Nie lubi kotów ale może przy mojej kocicy jej to przejdzie,bo kotka Ryśka nie jednego psa sprowadziła na ziemię:evil_lol:
  23. Lucky ma się dobrze-śpiewa jak w operze,zbiera i nosi kamienia,kopie doły,pływa w oczku wodnymi, lubi patrzeć na kota godzinami nim go pogoni-oczywiście jak kot będzie uciekał:)no i powoli dogaduje sie z Misiem;)
  24. [quote name='Rudzia']również z ciekawością czekam na zdjęcia[/QUOTE] Rudzia,zapomniałas o Luckyim?
×
×
  • Create New...