Ja zaglądam, ale od niedawna jestem na tym forum nic nie mogę zrobić, mam pieska, więc go nie wezmę :-( a jest naprawdę śliczny i wygląda na grzecznego. Mogę jedynie do niego zaglądać, nie wiem co mam pisać bo jest mi smutno.
Ja swoje zadeklarowane 50 zł już przesłałam, więc myślę, że lada dzień dojdzie, oczywiście nie wycofuję się i co miesiąc będę przesyłać pieniążki dla Smutka