Jump to content
Dogomania

yoshi22

Members
  • Posts

    992
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yoshi22

  1. Są dwa nowe szczeniaki, mam foty ale z telefonu jeszcze nie zgrałam i ciekawe jak wyjdą ;)
  2. Tak, to on. Byłyśmy w dwójkę, ale i tak :) Może Tobie się uda, mi może jedno fajne wyszło.
  3. Też tak miałam ostatnio z Andy, że nie chciała wrócić do boksu. Wnioslam ją na rękach. Biedna bardzo przeżywa, ale już nie długo. Czit to ten szorstkowłosy, siedzi z Betą i Lesiem w zielonych starych boksach na samym końcu. Jest taki ruchliwy i ciągle się tuli, że nawet w dwójkę trudno było mi go ogarnąć i zdjęcia niepowychodziły niestety.
  4. Tobi i Axo dalej czekają... W głowie mi sie nie mieści, że nikt ich nie chce. Tobi ma ogłoszenia na tablica.pl oraz na adopcje.org Jak będę miała więcej czasu to porobię więcej i Axowi oczywiście też. Tymczasem hop do góry...
  5. Andy jest zarezerwowana i pojedzie do nowego domu do Holandii :) Która z Was dałaby radę zrobić fajne zdjęcia Czitowi? Mi już dwa razy foty nie wyszły, a to taki kochany psiak i chciałabym go chociaż poogłaszać
  6. Super, że się Koce udało! Oby wszystko było ok. Bardzo się cieszę!
  7. Super!!! Krówka to rzeczywiście wyjątkowa sunia, na pozostałe też się znajdą chętni :) Trzymam kciuki i ciepło myślę wedle prośby! Zmierzchnica jesteś wielka!
  8. No,a był taki strach, że nie ma ds :) Trzymam kciuki!!!! I bardzo się cieszę, że wszystkie suczki wzięte!!!! :multi:
  9. Ja tam wiem, że Kokuś to fajna dziewczyna, ale chyba potrzebuje więcej rozgłosu? Ma jakieś ogłoszenia zrobione? Na moim wątku u Tobika i Axa też cicho...
  10. A tutaj Gruni pokazuje swoje piękne boczki :) [IMG]http://wstaw.org/m/2012/08/08/DSC02807.JPG[/IMG]
  11. [IMG]http://wstaw.org/m/2012/08/08/DSC02809.JPG[/IMG]
  12. Mangus to kolejny psiak uwielbiający wodę! Tu akurat stał, bo Nuna mu troszkę przeszkadzała, ale też się w baseniku położył :):cool1:
  13. [IMG]http://wstaw.org/m/2012/08/06/DSC03551.JPG[/IMG]
  14. A żebyś wiedziała, że grzeczny :) Siedzi sobie i trochę pochodzi w kółko i jak już siądzie to tak siedzi :)))
  15. Zdjęcie może nie jest jakieś super, ale chciałam pokazać jak Axo się pięknie kąpie :) Uwielbia wodę, w taki upal to by najlepiej cały dzień w tej wanience siedział, ale chyba nie ma się co dziwić !
  16. [IMG]http://wstaw.org/m/2012/08/06/DSC03598.JPG[/IMG]
  17. Gruni dał radę w upał, jak widzi i czuje ciasteczka to nic mu nie przeszkadza ;) Z innymi psami nie ma problemu, ale zaczepiony się odpłaca.
  18. Cygan już znów siedzi sam, nie dogadywał się jednak z kolegą. To nie wiem jak to u niego z innymi psami jest?
  19. Bardzo mi przykro... Niedawno też straciłam koteczkę. Cudak to ja poczekam albo wyślę ciutek więcej po wypłacie i będzie kwita.
  20. Pochwalę się, że Tobi i Axo dali sobie bez problemu obciąć pazurki! Naprawdę tacy grzeczni są, w porównaniu do mojego jamnika, który za nic w świecie nie da sobie nic z pazurami zrobić <wrrr> Tobi i Axo to idealne psy... Tylko czemu nikt ich nie chce?!
  21. Cudak masz zapchaną skrzynkę, odezwij się bo przesyłka dotarła :) Przy okazji podnosimy Inkę!
  22. Miło słyszeć, że już dwie sunie w dt :) To trzymam kciuki żeby transport dla czarnej jakoś wypalił!!!!
×
×
  • Create New...