Jump to content
Dogomania

karolkamadry

Members
  • Posts

    1657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by karolkamadry

  1. To nie litość Danusiu:) Tylko miłość od pierwszego wejrzenia:)
  2. zrelacjonowałam troszkę Igiełce co się dziej u Ashy i była bardzo bardzo szczęśliwa:)Ona to ma rękę:) Pozdrowienia dla Ashy od Nuki!
  3. A tu coś co obiecałam Igiełce:))))) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/248/img0698rx.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/8854/img0698rx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. Bardzo dziekujemy:) Nuka mysle ze jest mega szczesliwa:) A ja jeszcze bardziej, bo wiem ze prognozy są mega super:)
  5. A to ja 15 minut po obronie doktoratu:))) Mega szczęśliwa:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/img0415sk.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1464/img0415sk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/img0316ve.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7883/img0316ve.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. wielka milość z nogą na karku:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/528/img0367h.jpg/][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/4747/img0367h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/img0074mx.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img189/4149/img0074mx.th.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/img0307gk.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2936/img0307gk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. właśnie wróciłyśmy od weta:) Jest pod wrażeniem jej samopoczucia i wszystko wskazuje, że jest bardzo dobrze. Noga jak noga, troche dokucza, ale i z tym sobie radzimy:) Apetyt ma, jest radosna i uwielbia kanape...jest superaśnie:) Zaraz zapodam zdjęcia:)
  11. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/img0858d.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img819/3701/img0858d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. Uwaga Policzanie:) Przybłąkał się shar pei, ulKościuszki, może go ktoś zna???? Najprawdopodobniej po wypadku, nie ma oka.. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/96/img0856u.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img96/3250/img0856u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/528/img0857n.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img528/285/img0857n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [/URL]
  13. Tak Danusiu, dystanse są ograniczone do granicy którą Nuka sama akceptuje...I jest ona bardzo krótka, ja nie zrobię jej tej operacji...bo wiem ile stresu przezyla w zwiazku ze zmiana warunków i wiem ze stres to jest niestety jej cichy zabojca (Adisson).... Ogolnie wyglada na to ze ten caly addison sie nasilil przez to ze ona nie mogla z nami chodzic na spacery a bardzo chciala....stad ten olbrzymi stres... Na dzien dzisiejszy mamy po prostu opanowana sytuacje i sobie z nia radzimy swietnie:) A Barry....jest mi cholernie przykro, że nie zdążyłam chociaż na chwilę dać mu normalny dom...Chociaż wiem ze Biała Podlaska i schronisko tam rządzi!!!
  14. ona ma zwapnione mięśnie i to ją boli - można to usunąć operacyjnie, ale wtedy najprawdpopodobniej nie będzie w ogóle mogła nią ruszać, a to jedyna noga jaką ma z tyłu. Ogólnie nie wygląda to źle, ona się porusza normalnie, tylko dalsze spacery sprawiają jej kłopot. No i wygląda tez na to, po usg i rtg i morfologii że nie ma zadnych guzów ani na mięśniach ani na kościach.
  15. U nas jest stabilnie, jakos dajemy rade:) Nuka nie moze spacerowac bo jej to sprawia olbrzymi ból, ale parę kroczków robi:) Załamałam się Barrym, że nie zdążyłam...płaczę i płaczę i płaczę....
  16. Przepraszam Kochany że nie zdążyłam......bardzo dziękuję Paula....rozkleiłam się strasznie....
  17. Bardzo bym chciała po niego przyjechac...tak jak obiecałam...niestety nie moge. I moja obietnica wpada gdzies tam... Dzisiaj walcze o Nukę ,,,, jak moge...bo nie jest z nia dobrze,,,ale jest szcześliwa:) Barry jak tylko bede mogla to jade po Ciebie ...jestes moim psiakiem
  18. Nie wiem dziewczyny co ja mam Wam pisac, ale z nia nie jest dobrze...teraz tylna noga ta jedyna nie jest w dobrym stanie....Ma jakies zwapnienia na miesniach ledwo chodzi jest masakra i to ja strasznie boli we wtorek bede wiedziala wiecej
  19. Na razie zmieniła na turkus:) [quote name='aida']Karola Nuczce nie do twarzy w brązie musisz zmienić na czerwień:evil_lol:[/QUOTE]
  20. dopiero jak przeczytałam swojego posta jeszcze raz to widze ze mogl nastraszyć:) Ale tak tak chodziło o spacerki:) Ona ma kłopot z tylną nogą, jutro jak będe u weta to moze zrobimy jej rtg... [quote name='Chiquita&DeeDee']O mamo jak byłam u Nesi to mi serce stanęło.. ale na szczęście to była mowa o spacerkach uff:multi:[/QUOTE]
  21. I tak sobie spędzamy czas:))) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/64409852795336723016413.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img855/7928/64409852795336723016413.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. w czwartek idziemy kontrolnie zrobić badanie krwi, ale według mnie jest w porządku, bo je normalnie, załatwia się normalnie...ale tak dla spokojności zrobimy:)
  23. A u nas życie toczy się spokojnym torem, Nuczka już niestety nie chodzi na spacerki, bo się męczy i nie chce chodzić, ale samopoczucie ma dobre, apetyt też i generalnie czuje się dobrze:) Ja już jestem spokojna o nią, bo widać efekty leczenia.
×
×
  • Create New...