karolkamadry
Members-
Posts
1657 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karolkamadry
-
Uwaga Policzanie:) Przybłąkał się shar pei, ulKościuszki, może go ktoś zna???? Najprawdopodobniej po wypadku, nie ma oka.. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/96/img0856u.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img96/3250/img0856u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/528/img0857n.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img528/285/img0857n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [/URL]
-
Tak Danusiu, dystanse są ograniczone do granicy którą Nuka sama akceptuje...I jest ona bardzo krótka, ja nie zrobię jej tej operacji...bo wiem ile stresu przezyla w zwiazku ze zmiana warunków i wiem ze stres to jest niestety jej cichy zabojca (Adisson).... Ogolnie wyglada na to ze ten caly addison sie nasilil przez to ze ona nie mogla z nami chodzic na spacery a bardzo chciala....stad ten olbrzymi stres... Na dzien dzisiejszy mamy po prostu opanowana sytuacje i sobie z nia radzimy swietnie:) A Barry....jest mi cholernie przykro, że nie zdążyłam chociaż na chwilę dać mu normalny dom...Chociaż wiem ze Biała Podlaska i schronisko tam rządzi!!!
-
ona ma zwapnione mięśnie i to ją boli - można to usunąć operacyjnie, ale wtedy najprawdpopodobniej nie będzie w ogóle mogła nią ruszać, a to jedyna noga jaką ma z tyłu. Ogólnie nie wygląda to źle, ona się porusza normalnie, tylko dalsze spacery sprawiają jej kłopot. No i wygląda tez na to, po usg i rtg i morfologii że nie ma zadnych guzów ani na mięśniach ani na kościach.
-
dopiero jak przeczytałam swojego posta jeszcze raz to widze ze mogl nastraszyć:) Ale tak tak chodziło o spacerki:) Ona ma kłopot z tylną nogą, jutro jak będe u weta to moze zrobimy jej rtg... [quote name='Chiquita&DeeDee']O mamo jak byłam u Nesi to mi serce stanęło.. ale na szczęście to była mowa o spacerkach uff:multi:[/QUOTE]