Jump to content
Dogomania

Weimaromaniaczka

Members
  • Posts

    5558
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Weimaromaniaczka

  1. Pusto tu ostatnio :-(
  2. [quote name='auraa']Miałam bardzo fajny telefon w jej sprawie. Dom chyba taki o jaki nam chodziło. Prosiłam aby pani zadzwoniła za tydzień. Dom pod Warszawą z ogrodem. Dina byłaby w domu. Dziecko w wieku szkkolnym[/QUOTE] Nic nie mówię żeby nie zapeszyć! Tylko trzymam kciuki!!
  3. [quote name='wadercia']moj bazarek juz otworzony prosze o podrzucanie i zagladanie gdyz ja niemam na to zupelnie czasu :( Ukradlam od cioci zuzlikowej i saruni zwor na pierwszy post, gdyz jak pisalam mi pisanie takich tresci w ogole nie idzie :)[/QUOTE] Przydał by się link do bazarku ....
  4. To trzymamy dalej kciuki i czekamy na wiadomości od weta.
  5. Jestem na wezwanie [B]unixeny[/B] ,muszę dorwać moją "skarbniczkę" żeby sprawdziła stan konta i co się da jeszcze z niego wyskrobać. Zapisuje i porozsyłam.
  6. Wydarzenia udostępnione, ludzie zaproszeni.
  7. Ja jak zwykle za DONnką , trzymam kciuki i też lecę na fb
  8. [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3619/psygoramini1.jpg[/IMG]
  9. Napisał Zosia123 (...)Przecież żaden normalny człowiek takiego psa nie weźmie... [quote name='NinaOstasiuk'] Ekhem dzięki za podsumowanie :p[/QUOTE] [B]Nina[/B] a czy ty widziałaś kiedyś prawdziwego [B]psiarza[/B] który byłby "normalny" ? :razz:
  10. [quote name='NinaOstasiuk']Zobaczymy jak będzie, panicznie się boję :( ale trzerba psa ratować... może jego ''agresja'' jest chwilowa... czy sytuacyjna...i minie...[/QUOTE] Myślę, że wszyscy mamy taką nadzieję i jej się mocno trzymamy.
  11. [B]Podrzucamy szczeniorki! [/B] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/7456/snoopy61.gif[/IMG]
  12. [B][SIZE="4"]MOCA[/SIZE][/B] [B]Dziewczynka- wygląda jak rasowiec.[/B] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/8375/42661645.jpg[/IMG] [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/8564/87241233.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4166/21734064.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"]CIACHO[/SIZE] Chłopak[/B] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9247/13772304.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6213/68516047.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/2888/68322604.jpg[/IMG]
  13. [B][SIZE="4"]ZORRO[/SIZE][/B] [B]Chłopczyk-,wyglada zupelnie inaczej niz rodzenstwo jest grubaskiem i kocha jesc, ma inna sylwetke, taka kwadratowa i ma krotkie lapki pewnie z innego ojca ;) oryginalny i sliczny wetka stwierdzila ze ma cos z pekinczyka [/B] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/4782/99706688.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/751/85933099.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"]BARNEY[/SIZE][/B] [B]Chłopczyk - kawowy z bialym paskiem na glowie.[/B] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2769/97477008.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"]JACUś[/SIZE][/B] [B]Chłopczyk-Jest cały biały[/B] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/9496/25173317.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"][COLOR="navy"]BEZA [/COLOR][/SIZE][/B][B]Biala i puszysta. Taka przytulanka, przesłodka i niesamowicie madra.[/B] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4527/30651483.jpg[/IMG]
  14. [quote name='WILCZUREK']Tak. Nuka ma taką samą. Eukanuba dla ON-kow. Ale spoxik..... Nuka z tego worka ma jeszce 64 porcje. Na 32 dni. także więc to nie na cito![/QUOTE] Ok , w takim razie ja kupuje żarełko. Zamówię jak dasz znać,że psisko jest u was, wasz adres mam :-)
  15. [quote name='WILCZUREK']Weżmiemy Go z Ninką do nas. Na tydzień, na próbę. W kagańcu. Co Wy na to? Na Boga !!!! Nie pozwólmy Go zabić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proszę tylko o worek jedzenia dla ON-ków - Eukanuba dla owczarkow niemieckich - co nie zje - to oddam![/QUOTE] [B]Wiedziałam do kogo uderzyć :lol: jesteście z Ninką wielcy! [/B] [B]WILCZUREK[/B] daj znać czy to ma być ta. [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/4444/45575eukanbreedgsh3.jpg[/IMG]
  16. [B][SIZE="5"]Szczeniorków jest 7 , urodzone 13 grudnia (tak jak ja ;-) ) 2 dziewczyny Moca i Beza oraz 5 chłopaków Mambo,Zorro,Jacuś,Ciacho i Barney [/SIZE][/B] [B][SIZE="4"]MAMBO[/SIZE][/B] [B]Chłopak [/B] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4296/34714994.jpg[/IMG]
  17. [SIZE="5"][B][COLOR="blue"]Oto Zuzia! [/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3436/pb121192.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/7682/pb121191.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/8212/pb121186.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/7099/pb121185.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3711/p1091489.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Zosia123']Piescofajnyjest: To było tak, że pies warczał trochę przy czyszczeniu uszu, warczał w obronie patyka, podobno dominować chciał także sukę. Znajoma pani najpierw karmiła go smaczkami i bawiła się z nim, a potem ugryzł - nie wiem dokładnie jak to było, ale ugryzienie w twarz nie jest dobrym rodzajem ugryzienia...[/QUOTE] Wybaczcie ale co to za określenie, że [B]ugryzienie w twarz nie jest dobrym rodzajem ugryzienia[/B]? A jest jakieś dobre? Przecież pies nie zastanawia się wcześniej "gdzie by tu najlepiej dziabnąć ? " tylko gryzie tam gdzie akurat dosięgnie. Nie mówimy tu o przypadkach kiedy pies rzuca się prosto do gardła. Trzeba pamiętać że w 99% to wina człowieka,że pies gryzie bo nie zwracamy uwagi na jego zachowanie,albo po prostu nie potrafimy go odczytać. Pies warczał -to co one czekały aż przemówi? W końcu,żeby stojącej dorosłej kobiecie dosięgnąć do twarzy to musiał by się na nią rzucić i skoczyć a o tym mowy nie było, więc należy przypuszczać,że była pochylona w jego stronę,co psy mogą odbierać jako zagrożenie-więc twarz była najbliżej -to przepraszam w co miał ugryźć? w dup....?
  19. [quote name='WILCZUREK']Załamalem się..... :( :placz::placz::placz:[/QUOTE] Nie,Nie,Nie!!! [B][COLOR="red"] [/COLOR]Wilczurek[/B] ty miałeś [B]myśleć [/B] a nie się załamywać!
  20. Wyżły meldują się do pomocy. [B]Dexterka[/B] dzięki za podesłanie wątku. Też zaraz porozsyłam dalej.
  21. Tylko czy w tej kategorii ktoś będzie szukał? Gdyby choć w tytule było słowo Pies to wyszukiwarka naprowadzi, ale tak to trafią tylko ci co szukają czegoś dla psa.
  22. Cioteczko! Przeczytaj jeszcze raz co napisałam! Loguje się na swoim koncie allegro. Aukcje wystawia się na Tablica.pl poprzez serwis Allegro.Odwrotnie nie ma szans.
  23. Niestety ale to jest uregulowane,i nie chodzi o posądzanie o przekręty tylko regulamin Allegro . Od tygodnia śledzę wątek o likwidowaniu aukcji na Allegro.Owszem jest to z pewnością też zasługa pseudoli bo to oni w większości zgłaszają nasze aukcje w odwecie za zgłaszanie ich aukcji,a że aukcja dagi dla ONka była w złej kategorii mieli do tego powód. Będą też usuwać wszystkie typowo ogłoszeniowe -cyt ""W naszym Serwisie umieszczać można tylko i wyłącznie Oferty sprzedaży psów i kotów. Nie jest dozwolone wykorzystywanie Ofert Allegro w celu ogłoszeniowym. Zakaz dotyczy także wykorzystania opisu przedmiotu w Allegro do przedstawienia całej swojej oferty wraz z cennikiem. Niedozwolone jest również zamieszczanie w opisie oferty sformułowań zabraniających licytowania lub sugerujących, że zakup jest bezcelowy, gdyż sprzedaż nie odbędzie się w ramach Allegro. Oferta nie może też być wykorzystywana jako sposób kontaktowania się z innymi Użytkownikami." Jeszcze nie leżymy :lol: bo można robić ogłoszenia o potrzebnej pomocy, zbiórce pieniędzy czy co nam się żywnie podoba i wystawiać je na Tablicy.pl poprzez Allegro cyt. "Jeśli chce Pani oddać zwierzaki w dobre ręce można tego dokonać poprzez Serwis Tablica.pl. Jeśli wystawi Pani zwierzęta do adopcji na Tablica.pl poprzez serwis Allegro, oferty takie będą również widoczne w Allegro. To chyba dobry sposób? Tym bardziej, że w takim układzie nie płaci Pani żadnej prowizji od wystawienia ogłoszenia." Jedynym mankamentem tej opcji jest to ,że nie można wtedy wyróżnić aukcji na Allegro. Aha i ta opcja jest możliwa tylko z kont prywatnych a nie Fundacji czy schroniska. Coś za coś ale możliwość istnieje nadal. Loguje się na swoim koncie allegro, klika Wystaw dalej, Wybierz kategorię (wybierasz Dom i ogród, Żywe Zwierzęta, Psy) po czym klika Dalej i wtedy pojawia się komunikat: Oferta będzie widoczna również w Allegro. Tablica.pl jest częścią Grupy Allegro. Sprzedajesz używany przedmiot? Zgadzasz się tylko na odbiór osobisty? 1)Tak Wystaw za darmo w *Oferta będzie widoczna również w Allegro. 2)Nie Kontynuuj w Allegro No i wybiera się Tablicę. Chyba, ze chce się walczyc z aukcjami allegro. Jest jeszcze druga opcja,a mianowicie-wystawiania aukcji w ebay. Tam co prawda nie ma działu zwierząt ale jest dział "aukcje charytatywne" i można spokojnie robić aukcje z cegiełkami czy fotkami psiaków. Ebay nie jest co prawda tak popularny w Polsce jak Allegro ale spróbować można bo opłaty są groszowe.Najważniejsze,żeby w tytule ogłoszenia było słowo "PIES" A przy okazji polecam te 3 linki bo im więcej nas tym lepiej do artykułu na Alert.24 ; Wydarzenia na FB i do petycji o zmianę ustawy
  24. Śledzę wątek od początku i muszę przyznać bez bicia,że przyczyniłam się do usunięcia kilkunastu ogłoszeń pseudo-hodowli oraz poprosiłam znajomych by robili to samo. Uważam też,że jednak ogłoszenia na Tablicy.pl przez Allegro są też nie złym rozwiązaniem.Owszem nie można jak ktoś wyżej pisał wyróżnić aukcji ale chyba najważniejsze jest to ,że w ogóle można ją wystawić. Jest jeszcze druga opcja,a mianowicie-wystawiania aukcji w ebay. Tam co prawda nie ma działu zwierząt ale jest dział "[B]aukcje charytatywne[/B] i można spokojnie robić aukcje z cegiełkami czy fotkami psiaków. Ebay nie jest co prawda tak popularny w Polsce jak Allegro ale spróbować można bo opłaty są groszowe.Najważniejsze,żeby w tytule ogłoszenia było słowo "PIES" [quote name='Atrisko']Niekoniecznie smycz...wystarczy "trochę" pokombinować,żeby taki wpis wystawić...i "właściwie" nie ma się do czego doczepić...[/QUOTE] Ja bym się przyczepiła ;-) bo po pierwsze to [B]Punkt 2 jest zaprzeczeniem Punktu 1[/B] Jeśli ponoszę jakiekolwiek koszty to to już nie jest za darmo. I w taki sposób to wszyscy mogli by unikać płacenia podatków od obrotu czy wzbogacenia.Gdyż na tej zasadzie to w sklepie można by dostać [B]Za DARMO[/B] litr mleka ale trzeba by ponieść koszt [B]szczepień, odchowu i opieki nad krową![/B] Po drugie jeśli mam zwracać komuś za jakiekolwiek poniesione przez niego koszta to on musi mi udowodnić,że je naprawdę poniósł-czyli mieć na wszystko rachunki. Oczywiście w ten sposób nie myśli ktoś kto chce kupić tanio psa,dlatego bez ogólnego uświadamiania i rozgłaszania to walka z wiatrakami.Ale im więcej nas tym lepiej! [B]Dlatego polecam te 3 linki[/B] [URL="http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,10995057,_Oddam_pieski_za_koszt_utrzymania___850zl___sprzedawcy.html"][B] do artykułu na Alert.24[/B][/URL] ; [URL="http://www.facebook.com/events/200601610032218/"][COLOR="#2e8b57"][B] Wydarzenia na FB[/B][/COLOR][/URL] i [COLOR="purple"][URL="http://www.petycjeonline.com/zmiana_ustawy_o_zakazie_sprzeday_psow_bez_rodowodu"] [B]do petycji o zmianę ustawy[/B][/URL][/COLOR]
×
×
  • Create New...