Jump to content
Dogomania

NataZG

Members
  • Posts

    264
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NataZG

  1. [quote name='Pyrdka']Julianna to wstrętna@. Ze złości zjadła psie legowisko. Po pracy jak ze sraczką wleciałam do domu, aby odsiusiać stwory i poleciałam za zakupy. To się żmija zemściła:mad: Po zakupach wleciałam zostawić zakupy, to zjadła sobie polędwiczkę:placz: Nata zabieraj tego stwora paskudnego:shake: [SIZE=1][COLOR=silver]I tak ją kocham[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Haha Julka przeczytala moja ankiete przedadopcyjna, ze bede ja mieskiem swiezym karmic i zdecydowala, ze juz zacznie zoladek przyzwyczajac, kruszynka moja kochana:evil_lol::loveu::eviltong: [SIZE="1"][COLOR="#708090"]Wiem, ze ja kochasz, ale i tak Ja zabiore[/COLOR][/SIZE]
  2. [quote name='obraczus87']Ale Ona nie ma leku separacyjnego. U Niej to zależy od dnia, od humoru - sama nie wiem. Wczoraj wieczorem poszlismy z TZ na kolację do teściów - Negra została na dole. Wracam.... i widzę, że w drobny makpogryzła kartony, które były przygotowane do wywalenia. WKurzyłam się na Nią okrutnie. Powiedziałam JEj, że będe Ją zamykać w łazience :cool1: (ale szkoda mi moich balsamów, dywaników itd ;)) Więc myślałam, że dzisiaj znowu coś nabroi jak nas nie będzie. Ale nic nie zrobiła. A później jednak nabroiła - mało, bo mało, ale jednak :) Nie wiem z czego to wynika... ale powiem Wam, że gdy jest ciemno to Negra jeszcze nic nie nabroiła :evil_lol: wczoraj zostawiłam Ją wieczorem przy zapalonym świetle. Gdybym zgasiłą, pewnie bym nie miała dodatkowego sprzątania pogryzionych kartonów. Nie wiem.. czy ten pies kiedyś znajdzie dom?? :evil_lol: czy do końca życia będę musiała Ją u siebie trzymać? :evil_lol: POMOCY !! :diabloti:[/QUOTE] hehe chyba wpadne jak bede nastepnym razem w Wawie, musze na wlasne oczy tego diabelka i zobaczyc i poszarpane kartony obraczusia:evil_lol:
  3. Super wiesci, cioteczki, gratulacje z powodu kolejnej udanej akcji:loveu:
  4. Jestem, zapisuje i podaje dalej na fb. Paypal poszedl dla sunieczki.
  5. Dorota mowila, ze dla niego wszystko jest calkowita nowoscia:-(...ale mysle, ze bedzie dobrze, z tego co mi opisali, to postepy sa, tylko trzeba czasu, a tego nam na szczescie nie brakuje. Leos bedzie jeszcze gotowy na swoj domek. Mnie rozbroil, jak po paru minutach lapke podal i slepkami zaczal czarowac. No i uderzal w zaloty do dobermanek, ale panny takiego gowniarza zignorowaly;-).
  6. [quote name='Pyrdka']Twoja córcia jest zmęczona i śpi.[/QUOTE] Takie ma ciezkie zycie! Dobranoc dziewczyny:-)
  7. [quote name='Akrum']a na ostatnie siusiu??[/QUOTE] Lenistwo totalne u Pyrdki!:crazyeye:
  8. [quote name='Pyrdka']Wlezie Ci na głowę i do talerza.[/QUOTE] :loveu::iloveyou::loveu:
  9. Wlasnie mialam mowic, ze jakby co to TZa na materac dmuchany...;-)!
  10. Przy dobermanach nawet maly;-) ale wykarmiony i zaokraglony na boczkach niezle. Co on ma z tym lazeniem po plotach...
  11. [quote name='Akrum']no to cioteczki - już mamy plan jakiś :) musze się dowiedziec tylko od Romana, czy ewentualnie w weekend można by sunie już zabierać :) i zaszczepić i zaczipować u naszego weta by trzeba :)[/QUOTE] Suuuuper, przelew poszedl:loveu: Pyrdka, podpuszczaro Ty:mad:;)
  12. [quote name='What May NN']nadal jak wiewióra ;-)[/QUOTE] co za cholernik maly:mad::lol::loveu:
  13. [quote name='Pyrdka']Julka ma brata?[/QUOTE] Hmm bardziej kuzyna, Leos to moj wirtualny podopieczny ze schroniska, mieszka w hotelu pod Zielona Gora, wlasciciele maja tez szkole i hodowle dobermanow, na zdjeciu na dole strony ich Xamir, przemadry i przezdolny. [url]http://www.psiasfora.pl/[/url]
  14. [quote name='Pyrdka']Hihihi. My też lubimy sobie podjeść. Julka sępi przy stole rewelacyjnie.[/QUOTE] ja juz widze co sie bedzie dzialo, jem zazwyczaj nawet nie przy stole tylko na kanapie i nie mam zadnej odpornosci na slodkie psie spojrzenia:oops::lol:
  15. [quote name='Pyrdka']Pilnuj się Nata bo Julka będzie głodować;) Będę jej w razie co słać grosik.;)[/QUOTE] Ech, to najwyzej od czasu do czasu na obiad do Ciebie wpadniemy po drodze;-)! Dobka piekna, ja ma slabosc po tych w hodowli od Leosia, swietne bestie.
  16. [quote name='Pyrdka'] Lubi baba zjeść.[/QUOTE] No to sie dogadamy rewelacyjnie z Julka;-)
  17. [quote name='Pyrdka']Juleńka właśnie pokłada się do spania. Po co jej osobna kołdra? Ona śpi na poduszce jak księżniczka najchętniej kołami do góry:eviltong: Pod wspólną kołderką.[/QUOTE] Haha nie osobna, tylko dodatkowa, ja tu mam lozko takie rozmiaru na 4 osoby, wiec kupilam nowe poduchy i koldre, zeby wszedzie bylo mieciutko;)
  18. [quote name='Akrum']Dianka - jeszcze troszkę :) cierpliwości :) niedlugo będziesz już dopieszczana i głaskana i spacerki bedą :)[/QUOTE] Hmmm...brzmi ciekawie!:multi:
  19. [quote name='Akrum']to ja już podsyłam na PW :) dziękuję Natalio - masz WIELKIE SERDUCHO :):):) kupimy małej dobrą karmę :)[/QUOTE] Ciesze sie, cioteczko, ze w Danii pracuje, bo tu to sa niewielkie pieniazki a w Polsce duzo zdzialac moga.:multi: Zrobilam sobie liste psiakow do ktorych sie na razie ograniczam i nie moge juz na nowe watki zagladac, bo zwariuje:shake:...
  20. [quote name='Pyrdka']Właśnie byłam na wątku dobermanki. Cholera leżę na łopatkach. Wysiadam:placz:[/QUOTE] Bedzie dobrze...:glaszcze:
  21. Dajcie mi dziewczyny w koncu namiary na konto, jedzonko dla niej pewnie bedzie musialo byc specjalne i kosztowalo troche...
  22. [quote name='Pyrdka']Ciotka! Julka o tej godzinie śpi! Nie masz chyba serca.[/QUOTE] Spokojnie! jeszcze nie bylo psa, ktorego bym nie przerobila na wieczorne spacerki:evil_lol: tu jest fajnie, duzo ludzi o tej porze tez wychodzi, wiec sie robie psie wieczorki towarzyskie w dzielnicy;)
  23. [quote name='Pyrdka']Weź z sobą rękawice bokserskie albo fajne gatki do walki sumo.[/QUOTE] Pewnie, ze wezme! Chociaz nie beda potrzebne, bo Cie z Akrum w szafie zamkniemy!:eviltong::evil_lol: U mnie sunieczce troche sie zegar przestawi, bo ja tak do 1-2 rano jestem na chodzie, to kolo 1 ostatni spacerek bedziemy mialy. Super ze nie bede sie musiala calkiem rano sie z Panna na siu zrywac:multi:!
  24. Obraczus, buziaki dla Negritki, zdrowiej szybko, slonce.
×
×
  • Create New...