Jump to content
Dogomania

wollygator

Members
  • Posts

    751
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wollygator

  1. Prześliczna, i "dość" odważna Sawa :)... [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/sawa/sawa-1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/sawa/sawa-2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/sawa/sawa-3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/sawa/sawa-4.jpg[/IMG]
  2. Podrzucę moją Schroniskową Miłość :)
  3. Podrzucę naszego pięknego szaleńca :)
  4. Mało kto zagląda chyba na wątek naszego przełagodnego pięknisia... :( Podrzucę :)
  5. Mało kto zagląda chyba na wątek naszej maludy... :( Podrzucę :)
  6. Mało kto zagląda chyba na wątek naszego prześlicznego i przecudownego pięknisia... :( Podrzucę :)
  7. Mało kto zagląda chyba na wątek naszego szaleńca... :( Podrzucę :)
  8. Mało kto zagląda chyba na wątek naszej spokojnej czarnulki... :( Podrzucę :)
  9. Mało kto zagląda chyba na wątek naszego szałaputa... :( Podrzucę :)
  10. Muszelka idzie już do domu. Diuna ma 5,5 kilo [IMG]http://i47.tinypic.com/21b57ok.jpg[/IMG] Drobniejsza jest Pipi [IMG]http://i45.tinypic.com/35bdn9f.jpg[/IMG] i Bjuti [IMG]http://i44.tinypic.com/34s55ck.jpg[/IMG]
  11. Najmniejsze/najdrobniejsze w schroniskowej grupie Bjuti [IMG]http://i44.tinypic.com/34s55ck.jpg[/IMG] Sarenka [IMG]http://img852.imageshack.us/img852/340/sarenka1.jpg[/IMG] Żaneta [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/7880/aneta6.jpg[/IMG] Fuga [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/fuga/fuga-1.jpg[/IMG] Ryżyk [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5491/ryza.jpg[/IMG] Pipi [IMG]http://i45.tinypic.com/35bdn9f.jpg[/IMG] Wronka [IMG]http://i49.tinypic.com/2nsclrn.jpg[/IMG] Diuna [IMG]http://i47.tinypic.com/21b57ok.jpg[/IMG] Mery [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/8503/merya2.jpg[/IMG] [quote name='caryca26']Muszelka jest taka malutka.Jest na pierwszej stronie.[/QUOTE] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/muszelka/muszelka-1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/muszelka/muszelka-4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/muszelka/muszelka-2.jpg[/IMG]
  12. MŁODZI: Kinga - urodzona w czerwcu 2010 roku. [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1869/kinga6.jpg[/IMG] Larysa ma około roku (ur. czerwiec 2011r.). Jej wysokość - 50 cm w kłębie. [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/1146/larysa6.jpg[/IMG] Szaman (ur. w 2009r.) - 50 cm w kłębie. [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/szaman/szaman-3.jpg[/IMG] Magnuś ma ok. 3 lat (ur. maj 2009r.). Jego wzrost to około 55 cm w kłębie. [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/magnus/magnus1.jpg[/IMG] Szeryf ma ok. 50 cm w kłębie. Ma około 2 lat (ur. styczeń 2010 r.)[COLOR=red][B] [/B][/COLOR][IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/szeryf/szeryf-1.jpg[/IMG] Buczer urodził się w grudniu 2010 roku, jego wysokość to około 55 cm w kłębie. [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8055/buczer3.jpg[/IMG]
  13. Rysiek okiem [B][COLOR=#CC3300]finezja_21 [/COLOR][/B][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6991/dsc0159pw.jpg[/IMG][B][COLOR=#CC3300] [/COLOR][/B]
  14. Tak, Sunia jest w schronisku. Takie rozwiązanie było najlepsze. Sunia wróciła do miejsca, które zna i czeka na nowy dom. Tym razem, JAK JEJ SIĘ PRZYTRAFI NOWY DOMEK, będzie jej łatwiej :) Sunia potrafi odnaleźć w domu spokój i się zrelaksować, a przejażdżki samochodem to dla niej wielka przyjemność. I Sunia to typ psiaka, któremu potrzeba mało czasu do przyzwyczajenia się do nowych osób - jest przecudowna.
  15. [quote name='si_bcw']fajne fotki:) bez smyczy reagował na wołanie? napisz wolly coś o nim:)[/QUOTE] Kary jest bardzo "proczłowieczy" :), chwila postoju i od razu znajduje się w pozycji pionowej, łapkami opierając się o nogi człowieka, i domaga się myziania... Z przywołaniem w czasie spaceru nie ma problemu - trzeba mu dać czasami chwile, ale w końcu tyle jest nowych zapachów... a i tak w większości przypadków ślicznie przychodził. Na spacerze był na 10m lince, a na szczerym polu... trzymał się bardzo blisko. Na smyczy chodzi bardzo ładnie. Na pewno potrzebuje długich spacerów, aby nacieszyć się nowymi zapachami i wolnością. Kary to słodki, łagodny i radosny psiak.
  16. [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/kary/kary1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/kary/kary2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/kary/kary3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/kary/kary4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/kary/kary5.jpg[/IMG]
  17. ...ja wrócę do adresu i ustawień wydarzenia na FB... Czy to wydarzenie na pewno jest publicznie dostępne? Nawet niezalogowani użytkownicy mogą sprawdzić szczegóły innych wydarzeń, np [url]http://www.facebook.com/events/148785441904827/[/url], czy [url]http://www.facebook.com/events/353636761359955/[/url] W przypadku wydarzenia UFO pojawia się konieczność logowania do serwisu...
  18. link do wydarzenia chyba nie jest poprawny :( [URL="http://www.facebook.com/#%21/events/462919737070390/?context=create"]http://www.facebook.com/#!/events/462919737070390/?context=create[/URL] wydarzenia o numerze 462919737070390 też nie ma... [URL]http://www.facebook.com/events/462919737070390/[/URL]
  19. GREGory to wulkan energii :) na początku spaceru... długa linka jest dla niego zbawieniem :) gdy pierwszy szał minie, jest słodki, posłuszny i fotogeniczny :) [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/greg/greg-1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/greg/greg-2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/greg/greg-3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/greg/greg-4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/greg/greg-5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/greg/greg-6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/greg/greg-7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/greg/greg-8.jpg[/IMG]
  20. Wątek UFO: http://www.dogomania.pl/threads/184747-Ufo-żyję-w-schronisku-już-12-lat!!-Szukamy-DT-DS!-Pomocy! Laki nie ma wątku, ale jeśli chodzi o SOS Dalmatyńczyki, to tak wiedzą o Lakim.
  21. to nie jest dobry moment na fotki, bo nasz Ryszard linieje i niewyczesany nie prezentuje się idealnie, ale jednak nie traci przez to swego cudownego uroku... [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/rychu/ryszard1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/rychu/ryszard2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/rychu/ryszard5a.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...