-
Posts
751 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wollygator
-
Od szczeniaka w schronisku... 4-letnia Sawa czeka na nowy dom!
wollygator replied to Ag_konin's topic in Już w nowym domu
Prześliczna, i "dość" odważna Sawa :)... [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/sawa/sawa-1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/sawa/sawa-2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/sawa/sawa-3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/sawa/sawa-4.jpg[/IMG] -
Suzi,nieśmiała modelka poszukuje przyjaciela na dobre i na złe!!
wollygator replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
Podrzucę naszą pięknisię :) -
Szarik ma chore ślinianki, potrzebuje domu i twojej pomocy...
wollygator replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Podrzucę moją Schroniskową Miłość :) -
Nie lubię psów, za to kocham ludzi! Daj mi szanse kochać.
wollygator replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Podrzucę naszego pięknego szaleńca :) -
Więc chodź pomaluj mój świat - 8-letni Martin prosi o pomoc!
wollygator replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Mało kto zagląda chyba na wątek naszego szaleńca... :( Podrzucę :) -
Mało kto zagląda chyba na wątek naszej spokojnej czarnulki... :( Podrzucę :)
-
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
wollygator replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
Muszelka idzie już do domu. Diuna ma 5,5 kilo [IMG]http://i47.tinypic.com/21b57ok.jpg[/IMG] Drobniejsza jest Pipi [IMG]http://i45.tinypic.com/35bdn9f.jpg[/IMG] i Bjuti [IMG]http://i44.tinypic.com/34s55ck.jpg[/IMG] -
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
wollygator replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
Najmniejsze/najdrobniejsze w schroniskowej grupie Bjuti [IMG]http://i44.tinypic.com/34s55ck.jpg[/IMG] Sarenka [IMG]http://img852.imageshack.us/img852/340/sarenka1.jpg[/IMG] Żaneta [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/7880/aneta6.jpg[/IMG] Fuga [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/fuga/fuga-1.jpg[/IMG] Ryżyk [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5491/ryza.jpg[/IMG] Pipi [IMG]http://i45.tinypic.com/35bdn9f.jpg[/IMG] Wronka [IMG]http://i49.tinypic.com/2nsclrn.jpg[/IMG] Diuna [IMG]http://i47.tinypic.com/21b57ok.jpg[/IMG] Mery [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/8503/merya2.jpg[/IMG] [quote name='caryca26']Muszelka jest taka malutka.Jest na pierwszej stronie.[/QUOTE] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/muszelka/muszelka-1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/muszelka/muszelka-4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/muszelka/muszelka-2.jpg[/IMG] -
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
wollygator replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
MŁODZI: Kinga - urodzona w czerwcu 2010 roku. [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1869/kinga6.jpg[/IMG] Larysa ma około roku (ur. czerwiec 2011r.). Jej wysokość - 50 cm w kłębie. [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/1146/larysa6.jpg[/IMG] Szaman (ur. w 2009r.) - 50 cm w kłębie. [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/szaman/szaman-3.jpg[/IMG] Magnuś ma ok. 3 lat (ur. maj 2009r.). Jego wzrost to około 55 cm w kłębie. [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/magnus/magnus1.jpg[/IMG] Szeryf ma ok. 50 cm w kłębie. Ma około 2 lat (ur. styczeń 2010 r.)[COLOR=red][B] [/B][/COLOR][IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/szeryf/szeryf-1.jpg[/IMG] Buczer urodził się w grudniu 2010 roku, jego wysokość to około 55 cm w kłębie. [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8055/buczer3.jpg[/IMG] -
Tak, Sunia jest w schronisku. Takie rozwiązanie było najlepsze. Sunia wróciła do miejsca, które zna i czeka na nowy dom. Tym razem, JAK JEJ SIĘ PRZYTRAFI NOWY DOMEK, będzie jej łatwiej :) Sunia potrafi odnaleźć w domu spokój i się zrelaksować, a przejażdżki samochodem to dla niej wielka przyjemność. I Sunia to typ psiaka, któremu potrzeba mało czasu do przyzwyczajenia się do nowych osób - jest przecudowna.
-
[quote name='si_bcw']fajne fotki:) bez smyczy reagował na wołanie? napisz wolly coś o nim:)[/QUOTE] Kary jest bardzo "proczłowieczy" :), chwila postoju i od razu znajduje się w pozycji pionowej, łapkami opierając się o nogi człowieka, i domaga się myziania... Z przywołaniem w czasie spaceru nie ma problemu - trzeba mu dać czasami chwile, ale w końcu tyle jest nowych zapachów... a i tak w większości przypadków ślicznie przychodził. Na spacerze był na 10m lince, a na szczerym polu... trzymał się bardzo blisko. Na smyczy chodzi bardzo ładnie. Na pewno potrzebuje długich spacerów, aby nacieszyć się nowymi zapachami i wolnością. Kary to słodki, łagodny i radosny psiak.
-
[IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/kary/kary1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/kary/kary2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/kary/kary3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/kary/kary4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/kary/kary5.jpg[/IMG]
-
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
wollygator replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
...ja wrócę do adresu i ustawień wydarzenia na FB... Czy to wydarzenie na pewno jest publicznie dostępne? Nawet niezalogowani użytkownicy mogą sprawdzić szczegóły innych wydarzeń, np [url]http://www.facebook.com/events/148785441904827/[/url], czy [url]http://www.facebook.com/events/353636761359955/[/url] W przypadku wydarzenia UFO pojawia się konieczność logowania do serwisu... -
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
wollygator replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
link do wydarzenia chyba nie jest poprawny :( [URL="http://www.facebook.com/#%21/events/462919737070390/?context=create"]http://www.facebook.com/#!/events/462919737070390/?context=create[/URL] wydarzenia o numerze 462919737070390 też nie ma... [URL]http://www.facebook.com/events/462919737070390/[/URL] -
Nie lubię psów, za to kocham ludzi! Daj mi szanse kochać.
wollygator replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
GREGory to wulkan energii :) na początku spaceru... długa linka jest dla niego zbawieniem :) gdy pierwszy szał minie, jest słodki, posłuszny i fotogeniczny :) [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/greg/greg-1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/greg/greg-2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/greg/greg-3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/greg/greg-4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/greg/greg-5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/greg/greg-6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/greg/greg-7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/greg/greg-8.jpg[/IMG] -
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
wollygator replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
Kwiatunia w nowym domku. -
to nie jest dobry moment na fotki, bo nasz Ryszard linieje i niewyczesany nie prezentuje się idealnie, ale jednak nie traci przez to swego cudownego uroku... [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/rychu/ryszard1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/rychu/ryszard2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/rychu/ryszard5a.jpg[/IMG]