-
Posts
751 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wollygator
-
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
wollygator replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
Giotto wiem - napisze i poproszę o zdjęcia, Dago już w nowym domu, Eldo jak się dowiem to powiem :) -
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
wollygator replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
Arni adoptowany! :) -
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
wollygator replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/ryzyk/ryzyk-ufo-1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/ryzyk/ryzyk-ufo-2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/ufo/ufo-1.jpg[/IMG] -
Rozliczenie rano zaksięgowanych wpłat, DZIĘKUJEMY BARDZO ZA WASZĄ POMOC!!! 100zł Dorota G. 20zł Ewelina M. 20zł Paulina T. 20zł Agnieszka K.O. 20zł Albert G. 25zł - z deklaracji na DOGO - pinkmoon 20zł Magdalena G. 15zł Anna P. 100zł Małgorzata G. 100zł Katarzyna K. 14zł Justyna M. 40zł Justyna R. 30zł Aleksandra B. 20zł Robert K. 50zł Monika K. 30zł Nina O. 10zł Małgorzata S. 15,51zł Alicja D. 50zł Małgorzata K. 20zł Katarzyna G. 10zł Sara M. 50zł Wiesław L. 35zł Anita Z. 10zł Agnieszka W. 71zł Marta W-S 30zł Paulina P 100zł Janusz M. 30zł Janusz M. 300zł z deklaracji na Dogo - aida 40zł Sebastian S. 30zł Janusz M. Proszę sprawdźcie czy kogoś przypadkiem nie pominęłam... :) Pozostałych deklaracji z DOGO po kwotach nie wiem jak podpisać :)
- 540 replies
-
- kornel
- kornel konin
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Beatkaa']....kochani przedłużcie wydarzenie na FB[/QUOTE] będzie przedłużany co dziennie :) mam nadzieję że się tak da :) [quote name='Weimaromaniaczka']Zaglądam do chudziaczków, na FB już udostępnione.[/QUOTE] Dziekujemy! :) [quote name='ClaudiaAnna']:shake: i co teraz... wiecie coś może w jakim są stanie ?[/QUOTE] [quote name='MALWA']Też zastanawiam się co z psiakami, jak ich stan? Moze warto wrzucić na 1 stronkę link do bazarku i link do wydarzenia na FB?[/QUOTE] [quote name='_Niva_']Zaglądamy i czekamy na informacje o stanie zdrowia psiaków.[/QUOTE] [quote name='doddy']Jak Kornel dzisiaj się czuje? Badania coś wykazały?[/QUOTE] Selena jest w dobrym stanie, Kornel coraz dłużej utrzymuje się na nogach. Apetyt ma nadal, suchej karmy jeść nie może, wcina specjalnie dla niego kupowaną puszkę. Dzięki WASZEJ POMOCY, za co bardzo dziękujemy, specjalnej karmy dla niego i Seleny nie zabraknie :) Dziś miał pobieraną krew i z badań wyszło jakieś zapalenie, ale nie znam szczegółów bo dowiedziałam się tego pocztą pantoflową, nie widziałam się z lekarzem. Kornel jest TWARDZIELEM!!! POWINNO być lepiej - WIERZĘ W NIEGO I JEGO SIŁĘ WALKI. Wyniesiony Kornel na dwór robi siusiu na stojąco, po trzech/pięciu minutach robi kupkę (taką wyglądającą na zdrową) na stojąco, postoi w miejscu kilka minut (wcześniej nie miał na to siły jak widać było na filmiku), interesuje się zapachami, przy poznaniu z nowym psiakiem radośnie macha ogonkiem... Link do bazarku i FB wstawiony - dzięki :) [quote name='Beat2010']udostępniłam na fb[/QUOTE] Dziękujemy! :)
- 540 replies
-
- kornel
- kornel konin
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='caryca26']Jutro napewno się skontaktują.[/QUOTE] dzień dobry wszystkim o "złotym sercu" :) Oczywiście - pisałam już na pw - dzisiaj będziemy się zdzwaniać :) [quote name='MALWA']Witam! Zrobiłam tak na szybko bazarek dla psiaków...[/QUOTE] SUPER! Bardzo bardzo dziękujemy! :) [quote name='Weimaromaniaczka']A mają te sieroty wydarzenie na FB?[/QUOTE] Tak, [URL]http://www.facebook.com/events/247531005363639[/URL] [quote name='MALWA']A ja przyszłam donieść, ze na moim azarku dla sierotmam juz zadeklarowane 90 zł ! [/QUOTE] Super!!! [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
- 540 replies
-
- kornel
- kornel konin
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[h=6][URL]http://www.konin.lm.pl/aktualnosci/informacja/84994/konin:_glodzila_psy[/URL][/h]
- 540 replies
-
- kornel
- kornel konin
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
wollygator replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
Prosimy o pomoc... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229524-Kornel-i-Serena-bullowaty-i-piekna-czarnulka-przezyli-horror-POMOZ[/url] -
Po operacji kręgosłupa w pełni sprawny Norbi szuka domu!
wollygator replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Prosimy o pomoc... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229524-Kornel-i-Serena-bullowaty-i-piekna-czarnulka-przezyli-horror-POMOZ[/url] -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
wollygator replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Prosimy o pomoc... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229524-Kornel-i-Serena-bullowaty-i-piekna-czarnulka-przezyli-horror-POMOZ[/url] -
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
wollygator replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Prosimy o pomoc... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229524-Kornel-i-Serena-bullowaty-i-piekna-czarnulka-przezyli-horror-POMOZ[/url] -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
wollygator replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Prosimy o pomoc... http://www.dogomania.pl/forum/threads/229524-Kornel-i-Serena-bullowaty-i-piekna-czarnulka-przezyli-horror-POMOZ -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
wollygator replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Prosimy o pomoc... http://www.dogomania.pl/forum/threads/229524-Kornel-i-Serena-bullowaty-i-piekna-czarnulka-przezyli-horror-POMOZ -
14.07.2012r. trafił do Schroniska kolejny zaniedbany bullowaty i śliczna suczka - niewielka czarnulka. Psiaki zostały odebrane właścicielom, którzy doprowadzili je do stanu skrajnego wycieńczenia. Cud, że bullowaty psiak jeszcze żyje. Kornel jest bardzo słaby, nie ma siły chodzić, a jego ciało to skóra i kości - nic więcej. Serena ma jeszcze siłę poruszać się o własnych siłach, ale na jej ciele nie ma żadnego grama tłuszczu. Po psiakach skakało setki pchieł, które w skórze zrobiły wielkie ślady po swoim żerowaniu. Uszy nie były chyba nigdy czyszczone, tak jak pazury - nigdy nie były obcinane. Kornel i Selena nie straciły wiary w ludzi - są to przyjazne, radosne (jak na swój stan) psiaki. Uwielbiają spędzać czas z człowiekiem. Selena już okazuje że uwielbia być głaskana i przytulana. Kornela wszystko interesuje - jest bardzo ciekawski. Nie ma siły wstać, ale jeśli tylko coś dzieje się za jego plecami, ze wszystkich sił stara się tak zmienić pozycję aby nie ominęła go żadna sytuacja. Obecnie psiaki są pod okiem lekarza weterynarii. PROSIMY O POMOC w zapewnieniu psiakom wysokokalorycznych karm, które pomogą wrócić im do zdrowia. Wpłaty nawet symbolicznych "złotówek" prosimy o wnoszenie na konto: Dla Seleny, Myszki i Czarnego PKO BP 85 1020 2746 0000 3502 0017 0217 Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Koninie 62-510 Konin ul. Gajowa 7a z dopiskiem: "Selena, Myszka, Czarny". Dla Kornela: [I]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 W przypadku przelewów z zagranicy: BIGBPLPW Bank Millenium S.A. Branch Millenium IBAN: PL 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 PayPal: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/I] Z DOPISKIEM "DAROWIZNA KORNEL". [B]BAZAREK przygotowany przez MALWE[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229552-NOWE-KSIĄŻKI-O-PSIAKACH-DLA-ZAGŁODZONYCH-PSÓW-DO-22-07-g-22-00[/URL] [B]WYDARZENIE NA FACEBOOK'u[/B] [URL]http://www.facebook.com/events/247531005363639/[/URL] [URL="http://www.tvkonin.pl/index.php/konin-aktualosci/9969-konin-zagodzia-psy"]http://www.tvkonin.pl/index.php/konin-aktualosci/9969-konin-zagodzia-psy [/URL][URL]http://www.konin.lm.pl/aktualnosci/informacja/84994/konin:_glodzila_psy[/URL] [URL="http://wirtualnykonin.pl/go.live.php/PL-H167/aktualnosci/17388/koninschroniskouratowany-kornel.html"] http://wirtualnykonin.pl/go.live.php/PL-H167/aktualnosci/17388/koninschroniskouratowany-kornel.html[/URL] [URL="http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,12175822,_Myslala__ze_jest_chory___Szokujaco_zaglodzony_amstaff_.html"] [url]http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,12175822,_Myslala__ze_jest_chory___Szokuja[/url] co_zaglodzony_amstaff_.html[/URL] [URL]http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114883,12175822.html?i=2[/URL] [URL]http://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/85625/odpowie_za_znecanie[/URL] [URL]http://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/86767/[/URL] __________________________________________________ ______________ Rozliczenie zaksięgowanych wpłat - DZIĘKUJEMY BARDZO!!! TOZ Konin 100zł Dorota G. , 20zł Ewelina M. , 20zł Paulina T. , 20zł MALWA , 20zł Albert G. , 25zł Magdalena B. , 20zł Magdalena G. , 15zł Anna P. , 5zł Majka N. , 100zł Małgorzata G. , 100zł Katarzyna K. , 14zł Justyna Ż. , 30zł Maria O. , 350zł Łukasz M. , 19,94zł Dominika F. , 50zł Justyna S. , 50zł Magdalena S. , 20zł Anna S. , 10zł Tomasz P. , 50zł Barbara B. 200zł Magdalena D. , 20zł Monika T. , 10zł Anna K. , 20zł Beata W. , 50zł Magdalena A. , 40zł Justyna R. , 30zł Aleksandra B. 20zł Robert K. , 50zł Monika K. , 30zł Nina O. , 10zł Małgorzata S. , 15,51zł Alicja D. , 50zł Małgorzata K. , 10zł Marika K. 30zł Jan P. , 40zł. Partycja A. , 30zł Tomasz B. , 16,39zł Dominika G. , 100zł. Mikołaj B. , 20zł Gabriela D. , 5zł Adam R. , 15zł Damian W. , 20zł Anna K. , 35zł tobciu dogomania , 2,50zł Kamila S. , 14zł Renata S. , 15zł Mariola G. , 20zł Justyna M.B. , 30zł Daria N.S. , 50zł Katarzyna D. , 1,80 Irena S. , 20zł Maria K. , 25zł Klaudia R. , 100zł Natalia P. 50zł Agnieszka S.H. , 10zł Anna R. , 15zł Paulina R. , 50zł Monika S. , 20zł Karolina P. , 10zł Justyna K. , 30zł Joanna K. _ 20zł Katarzyna G. , 10zł Sara M., 50zł Wiesław L., 35zł Anita Z. , 10zł Agnieszka W. , 71zł Marta W-S , 30zł Paulina P , 100zł Janusz M. , 30zł Janusz M. , 300zł aida dogomania , 40zł Sebastian S. , 30zł Janusz M., __________________________________________________ ______________ Fundacja AST [I]Kochani, pragniemy gorąco podziękować wszystkim tym, których wymieniamy poniżej. To właśnie Wy nie przeszliście obojętnie obok cierpienia Kornela. To dzięki Wam, my możemy spokojnie ratować go bez obaw o koszty, bez martwienia się. Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna! [/I] Darczyńcy Kornelowi: Teresa T. 10zł, Julita B. 20zł, Waldemar K. 60zł, Marta G. 20zł, Magdalena K. 3,67zł, Grzegorz T. 50zł, Anna P. 25zł, Aleksandra H. 15zł, Joanna B. 100zł, Aleksandra D. 10zł, Dariusz G. 100zł, Paula M. 25zł, Jan Karol K. 20zł, Ewa R. 70zł, Mariusz K. 100zł, Stanisław Z. 30zł, Sylwia K. 150zł, Monika G. 7zł, Magdalena R. 50zł, Bożena L. 20zł, Agnieszka Sz. 50zł, Łukasz S. 9zł, Mateusz K. 20zł, Bartosz T. 50zł, Natalia Patrycja R. 4zł, Katarzyna Agnieszka K. 100zł, Alina A. 20zł, Bożena K. 20zł, Iwona M. 50zł, Agnieszka K. 16zł, Sylwia O. 100zł, Adriana Ż. 30zł, Marta P. 20zł, Justyna (mamy problemy z odczytaniem nazwiska, bo mamy ?) 50zł, Iwona W. 20zł, Justyna Z. 30zł, Anna G. 60zł, Anna I. 9,36zl, Małgorzata M. 10zł, Magdalena A. 50zł, Krzysztof B. 50zł, Wiera A. 20zł, Ewa Cz. 30zł, Ewa J. 30zł, Agnieszka G. 30zł, Anita K. 15zł. Kamil K. 200zł, Katarzyna Ż. 50zł, Agnieszka M. 100zł, Ewa G. 100zł, Anna Ż. 27zł, Aleksandra K. 40zł, Agata W. 70zł, Patrcyja Sz. 30zł, Isabell M. H. 20zl, Małgorzata B. 30zł, Weronika K. 80zł, Anna S. 20zl, Małgorzata G. - L. 100zł, Sylwia S. 10zł, Elwira B. 40zł, Katarzyna M. 50zł, Maria K. 20zł, Magdalena Cz. 20zł, Agnieszka J. 100zł, Romualna K. 30zł, Agata S. 30zł, Magdalena Ż. 20zł, Aneta O. 15zł, Monika P. 15zł, Biuro Królewny Piki Justyna D. - Sz. 50zł, Mariusz M. 60zł, Iwona G. 100zł, Hanna A. 20zł, Anna Sz. 10zł, Izabela K. 50zł, Urszula P. 100zł, Marta Z. 50zł, Jolanta D. 100zł, Marzena C. 40zł, Patrycja G. 20zł, Monika K. 30zł, Anna Ł. 50zł, Aleksandra W. 30zł, Jonna J. 50zł, Sławomir K. 50zł, Aleksandra Agnieszka Z. 29zł, Jok 30zł, Magdalena O. 50zł, Dorota Ż. 30zł, Joanna S. 50zł, Tomasz W. 35zł, Anna K. 15zł, Iga Sz. 20zł, Krzysztof C. 50zł, Paweł S. 20zł, Magdalena Ł. 20zł, Barbara J. 25zł, Barbara W. 500zł, Mikołaj K. 100zł, Magdalena M. 100zł, Małgorzata S. 10zł, Justyna O. 50zł, Aleksandra Z. 100zł, Małgorzata N. 20zł, Joanna R. 20zł, Konstancja R. 50zł, Tomasz Sz. 25zł, Anna D. 50zł, Anna C. 20zł, Katarzyna J. 200zł, Justyna W. - K. 30zł, Anna B. 45zł, Monika L. 25zł, Anna N. 30zł, Monika B. 10zł, Aleksandra S. 7zł, Magdalena P. 50zł, Joanna S. 16,28zł, Wioleta M. 30zł, Marzena W. 50zł, Paulina Ł. 51zł, Beata M. 20zł, Kinga B. 30zł, Iwona S. 40zł, Karolina M. 18zł, Magdalena M. 20zł, Paulina O. - D. 50zł, Małgorzata D. 50zł, Katarzyna J. 20zł, Magdalena O. 100zł, I A 50zł, Clinton N. 200zł, Patriz J. 10Euro czyli 37,95zł, Miss B. I. G. 20GBP czyli 49.01zl, Katarzyna M. 30 GBP czyli 156,26zł, Artur H. 20GBP czyli 103,53zł, Marta Cz. J. 50zł, Katarzyna P. 10GBP czyli 51,76zł. Wydatki: 105zl - USG - dr Marciński Warszawa 99zł - morfologia, biochemia, rozmaz - w klinice SGGW 392zł - testy na grupę krwi oraz krew - Bank Milusia 200zł - koszty transportu Do tego dojdą koszty leczenia stacjonarnego + karmy w lecznicy, ale te poznamy na koniec leczenia. RAZEM W SKARPECIE KORNELA JEST WIĘC: + 6 069,82zł. Selena: [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/boni/boni-2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/boni/boni-3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/boni/boni-1.jpg[/IMG] Selena 6 sierpnia: [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/boni/selena-1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/boni/selena-2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/boni/selena-3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/boni/selena-6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/boni/selena-4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/boni/selena-5.jpg[/IMG] Kornel [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/kornel/kornel-3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/kornel/kornel-2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/kornel/kornel-1.jpg[/IMG] Kornel - [B]od 18 lipca w Fundacji AST[/B]: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XZa-lpfNKtg/UApd6oYFY7I/AAAAAAAAMxo/8hPKQtLyGy4/s600/IMG_3485.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_v1zFuxKH3c/UApd8JkBj_I/AAAAAAAAMx4/qfxrm1sLgJk/s600/IMG_3490.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-89ToZ_PDxX8/UApeC66jfFI/AAAAAAAAMzg/u4MT_p5bjRk/s512/IMG_3527.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-u1cJFcVnW-8/UApd84CHDVI/AAAAAAAAMyE/QNsrX_zpYyo/s600/IMG_3493.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NyNnmm7JP1o/UApeBGI1qgI/AAAAAAAAMzE/pjr7zPPSpJU/s600/IMG_3508.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_PB97UuRQnw/UApeAKZ4YkI/AAAAAAAAMy4/x1k4U-PAyvA/s600/IMG_3518.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fXpaSUD50jY/UApeBYftD4I/AAAAAAAAMzU/tRyB-f5SXpQ/s600/IMG_3523.jpg[/IMG] Grudzień - KORNEL ADOPTOWANY [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AIW_jMjTZ2c/UM7Hg29_XgI/AAAAAAAAPg8/76fir_006_c/s600/DSC02586.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LEJXbLQAGOY/UM7HfeJV3aI/AAAAAAAAPgY/fa_5TYIDIB8/s512/DSC02509.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-eBtLzz1phrk/UM7HhB7z4nI/AAAAAAAAPg4/VbFZo8yF4hI/s512/DSC02613.jpg[/IMG] 18 lipca tej samej "właścicielce" zostały odebrane jeszcze dwa psiaki: Myszka i Czarny Myszka w lipcu [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/myszka/myszka-1.jpg[/IMG] Myszka w listopadzie: [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/myszka/myszka-2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/myszka/myszka-3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/myszka/myszka-4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/suczki/myszka/myszka-5.jpg[/IMG] Myszka w roli głównej: [video=youtube;98VfdiJmSdk]http://www.youtube.com/watch?v=98VfdiJmSdk[/video] Czarny w lipcu [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/czarny/czarny-1.jpg[/IMG] Czarny w listopadzie [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/466/czarny4.jpg[/IMG] CZARNY ZNALAZŁ DOM 16 MAJA 2013
- 540 replies
-
- kornel
- kornel konin
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Dibo, 10-letni brązowy doberman pojechał do domu do Niemiec :)
wollygator replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/dibo/dibo1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/dibo/dibo2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/dibo/dibo3.jpg[/IMG] -
Podrzucę naszego Konika :) (gdy teraz wychodzi z boksu wpada z kłusssssss..... :))