Jump to content
Dogomania

Mrągowia Tym

Members
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mrągowia Tym

 1. Witam , dziękuje . Kształt, wielkość, kolorystyka,ilość do indywidualnej wyceny. Jeśli jest Pan na fb to proszę o kontakt Agnieszka Wyszkowska, lub telefonicznie 691-922-059.
 2. Moja koleżanka robi takie cuda na wystawy i nie tylko . Jeśli ktoś chce mieć taką rozetę u siepie lub zasponsorować na wystawę to nie ma problemu. Kształt, kolorystyka, oraz środki ( nazwa wystawy, hodowli oraz zdjęcie swego pupila) do indywidualnego uzgodnienia https://www.facebook.com/agnieszka.wyszkowska.5/media_set?set=a.954016958016900.100002258135372&type=3 https://www.facebook.com/ROZETY/?fref=ts
 3. Moja koleżanka robi takie cuda na wystawy i nie tylko . Jeśli ktoś chce mieć taką rozetę u siebie lub zasponsorować na wystawę to nie ma problemu. Kształt, kolorystyka, oraz środki ( nazwa wystawy, hodowli oraz zdjęcie swego pupila) do indywidualnego uzgodnienia https://www.facebook.com/agnieszka.wyszkowska.5/media_set?set=a.954016958016900.100002258135372&type=3 https://www.facebook.com/ROZETY/?fref=ts
 4. [quote name='ClarasHeart']Niestety, sunia nie zaszla w ciaze.....[/QUOTE] Kurcze szkoda.
 5. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/130056-ClarasHeart"] [/URL] [B]Witam ([/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/130056-ClarasHeart"][B]ClarasHeart[/B][/URL] ) buldogi :eviltong:
 6. Czyli to samo co i u nas, podajemy dodatkowo Hormeel SN,jest to lek homeopatyczny który można podawać z innymi lekami, na pewno nie zaszkodzi a może przynieść wiele dobrego, cena jego też nie jest wysoka ( płaciłam około 25 zł ) więc zdecydowaliśmy się go podawać.
 7. [quote name='asiuleczka7907']Moja pani wet . sama ma hodowle i to wieloletnią i myślę że dobrze mnie kieruje ale pogadam z nią . Dziękuję za radę[/QUOTE] Jeśli mogę spytać co proponuje Twój wet ?
 8. [quote name='asiuleczka7907']A u nas klapa moja niunia wchłonęła wszystkie szczeniaczki a do tego złapała jakąś infekcje i skończyło się antybiotykami i zastrzykami Będziemy próbować jeszcze raz na następną cieczkę[/QUOTE] Moja sunia też straciła ciąże, w porozumieniu z moim wetem jakieś 2-3 miesiące przed cieczką podajemy ludzki lek homeopatyczny Hormeel SN, potem zrobimy wymazu suki i psa i jeśli się uda to będziemy sprawdzać poziom progesteronu w czasie ciąży. [B]asiuleczka790 [/B]porozmawiaj ze swoim wetem co sądzi o takim leczeniu.
 9. Zamieszczone przez [B]asiuleczka7907[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20337591#post20337591"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] A u nas klapa moja niunia wchłonęła wszystkie szczeniaczki a do tego złapała jakąś infekcje i skończyło się antybiotykami i zastrzykami Będziemy próbować jeszcze raz na następną cieczkę Moja sunia też straciła ciąże, w porozumieniu z moim wetem jakieś 2-3 miesiące przed cieczką podajemy ludzki lek homeopatyczny Hormeel SN, potem zrobimy wymazu suki i psa i jeśli się uda to będziemy sprawdzać poziom progesteronu w czasie ciąży. [B]asiuleczka790 [/B]porozmawiaj ze swoim wetem co sądzi o takim leczeniu.
 10. Moja sunia też straciła ciąże, w porozumieniu z moim wetem jakieś 2-3 miesiące przed cieczką podamy ludzki lek homeopatyczny Hormeel SN, potem zrobimy wymaz u suki i psa i jeśli się uda to będziemy sprawdzać poziom progesteronu w czasie ciąży. Kurcze tylko żeby się udało. Co o tym myślicie ??
 11. jovi - ja chyba jestem niekumata, więc co było przyczyną utraty ciąży jak nie bakterie ?
 12. Dzięki Saba mam gdzieś jego namiary,powiedz mi jeśli jest wykładowcą to osoba raczej starsza, gdzie miał kiedyś lecznicę.Cieszę się że kogoś z mojego okręgu mogę spotkać.:lol:
 13. Dzięki Alojzyna Każda podpowiedz się przyda w tym tygodni będę u naszej wet. to porozmawiamy. Trochę poczytałam o jego działaniu u ludzi myślę ze się zdecyduje na podawanie, powinnam już chyba zacząć jej podawać.Zobaczymy co z tego wyjdzie. Impresja&Simarilion co o tym myślisz?
 14. Ok Suka nie miała gorączki i żadnego wypływu nie było
 15. Ok dzięki za informację porozmawiam z moim wetem. I badanie progesteronu w czasie ciąży . A co myśli Pani o badaniu, czy nie ma bakterii ?
 16. Jest szczepiona szczepionką raz na rok, ale przeciw czemu tak naprawdę one są to nie wiem.
 17. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://www.mragowiatym.pl/

 18. Mieszkamy w niewielkim miasteczku, jeszcze do niedawna była u nas tylko jedna lecznica, teraz mamy ich kilka. Lekarzami są ludzie młodzi po studiach nabierają doświadczenia. Do takiej lecznicy chodzimy my i nasza pani doktor jest wdzięczna za każdą podpowiedz. Dostałam na prywatną skrzynkę wiadomość, za którą bardzo dziękuje, ze przyczyną mogą być bakterie. Będę w lecznicy po niedzieli to skonsultuję to.Nasza sunia miała już jeden miot i było tylko jedne szczenie. Dodam ze wówczas nie robiliśmy USG. Podejrzewam że przy następnym kryciu trzeba będzie zająć się nią dogłębnie, jeśli może Pani coś podpowiedzieć to ja porozmawiam z naszym wetem i jakąś przyjmiemy taktykę. DZIĘKI za każdą podpowiedź :lol:
 19. Niestety nie badałam progesteronu i pokryliśmy ją w 9 i 11 dniu cieczki, teraz żałuję że poszłam na łatwiznę. Pierwsze badanie USG było robione w 20 dniu i widziałam trzy płody, następne w 26 dniu i tu był już jeden, natomiast tydzień przed planowanym porodem-pusto. SZKODA
 20. Dziś byłam u weta i na spokojnie porozmawialiśmy, on uważa ze przyczyna to niski progesteron w czasie ciąży. Przy następnym kryciu zajmie się badaniem progesteronu w czasie ciąży. Co o tym sądzicie ?
 21. Czy ktoś z Was miał taki przypadek. Moja sunia była kryta dwa razy. Poszliśmy na Pierwsze USG, widać było trzy szczeniaki. Powtórne USG mieliśmy za tydzień i okazało się ze jest jedno szczenie. Na następne USG umówiłam się na tydzień przed planowanym porodom i tu zaskoczenie niem ma szczeniąt, wczoraj był planowany poród poszłam jeszcze raz i diagnoza powtórzyła się, brak ciąży. Czy ktoś z Was spotkał się z takim przypadkiem ?
 22. Czy ktoś z Was miał taki przypadek. Moja sunia była kryta dwa razy. Poszliśmy na Pierwsze USG, widać było trzy szczeniaki. Powtórne USG mieliśmy za tydzień i okazało się ze jest jedno szczenie. Na następne USG umówiłam się na tydzień przed planowanym porodom i tu zaskoczenie niem ma szczeniąt, wczoraj był planowany poród poszłam jeszcze raz i diagnoza powtórzyła się, brak ciąży. Czy ktoś z was spotkał się z takim przypadkiem ?
 23. Wracam do progesteronu Jeśli jest badany w ludzkim laboratorium i podawany w 1ng/ml, to nie trzeba przelicza. Natomiast w nmol/l to przeliczamy :1ng/ml=3,18nmol/l :eviltong:
×
×
 • Create New...