Witajcie . Dziś podczas w-f na stadionie miejskim przyszedł pies w typie Labka , ma około dwóch lat.Bawiłam się z nim na stadionie około godziny , widać że pies mnie polubił bo nie odstąpywał mnie na krok :multi: . Pies ten przypominał Labka w typie użytkowym , bardzo przypominał mi charakter Border Collie , chodzi głównie o skoczność , inteligencje ( w niecałą godzinę nauczył się siad , leżeć , daj łapę , zostaw ) . Przyszłam z nim do domu , dałam karmy , wody , pobawiłam się z nim.I przyszła kolej na zapoznanie się go z moja 2,5 letnią suką Westa , niestety , ta wcześniej widziała jak bawię się z nim , i zaczęła na niego warczeć , musiałam go niestety zostawić .:-(:-(:-( Tacie się baardzo spodobał , i powiedział , że jeśli go zobaczę , to mam przyprowadzić go do domu , i może z nami zostać :multi: Pytanie moje brzmi , czy Labek może mieszkać na dworzu w kojcu z dachem , w OCIEPLANEJ budzie , a na zimę zabierany byłby do domu lub garażu ( w garażu jest tyle stopni co w domu ) ?