Jump to content
Dogomania

Bejkowa

Members
  • Posts

    486
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bejkowa

  1. [quote name='motyleqq']w Kakadu są tylko karmy komercyjne, nic specjalnego tam nie ma.[/QUOTE] Dokładnie.
  2. Bejkowa

    Galeria Bejki

    Nie gniewam się :eviltong:
  3. [quote name='HexaWHWT']co dziwne, że w kakadu nie dostaniesz tej karmy bo sklep dobrze zaopatrzony. Ba! wspaniale zaopatrzony. Moja ładnie wżera Pro Plan :loveu:[/QUOTE] Jest wiele bardzo dobrych karm których w kakadu nie dostaniesz.Moja niestety nic nie chce jeść , oprócz TOTWa
  4. Bejkowa

    Galeria Bejki

    Dzięki ;) Dziś byłyśmy w lesie na 4 godziny ( boże , zanudziłam się ) i była z nami też Kama , więc Bejq się nie nudziła :)
  5. Tak w sumie , to TOTWa zawsze było ciężko znaleźć , w Kakadu , w innych sklepach zoologicznych też go nie widziałam. A ogólnie to my , choć w sumie Bejq jest na TOTWie i baaardzo go sobie chwali ;)
  6. Jeśli chodzi o TOTW to ja polecam wersję z jagnięciną.Jesteśmy już ponad pół roku na tej karmie , i na pewno nie zrezygnujemy z TOTWa , co najwyżej zmieniać będziemy smaki :p TOTW smakuje mojej wybrednej suni , ma ładną sierść , spoko kupcie :evil_lol: bączków nie puszcza , także na prawdę polecam ;)
  7. [quote name='Natalia&Cody'] Może macie jakieś sposoby na "wybielenie" mojemu mamutowi mordki i łap? ;) (gdzieś czytałam o occie jałbkowym, ale chcę usłyszeć Wasze propozycje:D)[/QUOTE] Popatrz na westie.net albo na terrierkowie ;) Ja niestety nie pomogę , bo nigdy nie miałyśmy tego problemu
  8. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [IMG]http://i47.tinypic.com/vhqj5y.jpg[/IMG] Aniołek i diabełek ! Ojj lubi ta moja królewna podrzeć japę :evil_lol:
  9. Śliczne te portreciki :loveu: Będziecie na dcdc w warszawie ? :razz:
  10. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [quote name='Evelynkaa']Za dużo włosów za uszami ;) ale śliczna dziewczyna.[/QUOTE] Dziś jej główkę zrobię , i łapy :D Chyba że nie dam rady na raz to zrobić , to część przełożę na jutro :D Dzięki za radę !
  11. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [IMG]http://i50.tinypic.com/169hhn5.jpg[/IMG] Tak prezentuje się Bejq :)
  12. [quote name='westie_justa']No fakt, sporo. Przecież dałam ostatnio mase fotek :eviltong: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-o1wXZbd01D0/T8J27nGqgxI/AAAAAAAAAhM/5sYxajI22gQ/s800/_DSC2261%20copy.jpg[/IMG][/QUOTE] Piękna fotka ! :)
  13. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [quote name='westie_justa']Ona ma chyba krótką kufę? :)[/QUOTE] Tak , ma krótką :)
  14. [quote name='westie_justa']Może wpadniesz w lipcu na CACIB do warszawy :cool3:[/QUOTE] Ja chyba też będę , fajnie by się tak spotkać ;))
  15. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [quote name='ania90']piekna fotka:loveu:[/QUOTE] [quote name='westie_justa']fajna fotka :mdrmed:[/QUOTE] Dziękuję :) [IMG]http://i46.tinypic.com/34i23jq.jpg[/IMG] Umorusaną brodę ma :p
  16. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [IMG]http://i47.tinypic.com/24evwxc.jpg[/IMG]
  17. Bejkowa

    Galeria Bejki

    Przypominamy się :))
  18. [url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/543003_438240532871523_100000567410107_1663069_998938186_n.jpg[/url] Bosko ! Po prostu BOSKO ! Cody jest niesamowity :loveu:
  19. Szkoda , a chciałam przygarnąć tą psinę
  20. Cały czas będzie miał kontakt z ludźmi .Tylko spać będzie na dworzu , a jak będzie zimno ,burze , deszcze itp to będzie w domu.
  21. Witajcie . Dziś podczas w-f na stadionie miejskim przyszedł pies w typie Labka , ma około dwóch lat.Bawiłam się z nim na stadionie około godziny , widać że pies mnie polubił bo nie odstąpywał mnie na krok :multi: . Pies ten przypominał Labka w typie użytkowym , bardzo przypominał mi charakter Border Collie , chodzi głównie o skoczność , inteligencje ( w niecałą godzinę nauczył się siad , leżeć , daj łapę , zostaw ) . Przyszłam z nim do domu , dałam karmy , wody , pobawiłam się z nim.I przyszła kolej na zapoznanie się go z moja 2,5 letnią suką Westa , niestety , ta wcześniej widziała jak bawię się z nim , i zaczęła na niego warczeć , musiałam go niestety zostawić .:-(:-(:-( Tacie się baardzo spodobał , i powiedział , że jeśli go zobaczę , to mam przyprowadzić go do domu , i może z nami zostać :multi: Pytanie moje brzmi , czy Labek może mieszkać na dworzu w kojcu z dachem , w OCIEPLANEJ budzie , a na zimę zabierany byłby do domu lub garażu ( w garażu jest tyle stopni co w domu ) ?
  22. Uwielbiam oglądać zdjęcia Codyego ! :loveu:
  23. [url]http://desmond.imageshack.us/Himg72/scaled.php?server=72&filename=dsc01300kopiowanie.jpg&res=landing[/url] bo starszego brata trza naśladować :D Śliczne foty :D
  24. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [quote name='Natalia&Cody']też chcę takiego ładnego świstaka:loveu:[/QUOTE] To naucz Codyego :eviltong:
  25. Wykręcałam je pęsetą.Mam nadzieję że nic jej nie będzie.W piątek idę do wetki i kupuję Kiltixa
×
×
  • Create New...