[quote name='Romka'][B]Raga[/B] ,suczka owczarka długowłosego,młody ,piękny psiak,
[B]Polo[/B],psiak z interwencji,mały,słodki psiak,który bardzo długo błąkał się, a w czasie ostatnich mrozów spał w Polomarkecie(stąd imię),
[B]Reksio[/B],psiak,którego pani jest w szpitalu(wylew),mam nadzieję,ze wróci do domu.Średniak w biało-czarne łatki,
[B]Suczka,która nie wychodziła z budy[/B],siedzi obok Ragi,2 boks od wejścia do 2 części schroniska,jest średniej wielkości,nic o niej nie wiem.[B]Imienia jej trzeba!!![/B],
[B]Benio[/B],bernardyn z interwencji,dziś już jadł Olivin z ręki.Biedne,zaniedbane stworzenie,
[B]Piesek z ciemną kufą[/B],bardzo łagodny i radosny.Siedzi w boksie na wprost dziedzińca.[B]Imienia mu trzeba!!![/B],[/QUOTE]
Może "Koral"