Jump to content
Dogomania

Lobaria

Members
  • Posts

    6285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lobaria

  1. [quote name='__Lara']Lilka1771, może przypomnieć tym, co deklarowali wpłaty? Ja też swoje 5zł wpłacę. Może też napisać do tych, co wpłacili jednorazowo? Wykupiłam Kukiemu 2 pakiety ogłoszeniowe, opłacę je. Miałam bardzo obiecujący telefon w sprawie Kukiego :) Pani z Krakowa, która ma już adoptowanego kotka. Jedyny szkopuł to stosunek Kukiego właśnie do kotów :p[/QUOTE] Można psiska przyzwyczaić do domowego kota. Moje psiaki zawsze ganiały za kotami strasznie, a jak przyprowadziłam do domu, zabroniłam, oba oswajałam, to potem było ok. Tak, trzeba napisać i przypomnieć osobom, które się deklarowały - to samo muszę zrobić z innymi psiakami / Czarek, Ikar, Mozart /.
  2. [B]asiuniab[/B], podeślij mi na pw swojego maila - przyślę do wypisania i podpisania umowę adopcyjną. Trzeba będzie ją wydrukować, wypisać, dać do podpisania, odesłać.
  3. [B]Cioteczki- zajrzyjcie do Rumby - jest tak źle, że ma swój osobny wątek :([/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230465-Bezdomna-kulej%C4%85ca-z-nowotworem-i-guzem-Rumba[/url]
  4. Fagunio wczoraj juz pojechał do nowego domku. Trzymam kciuki i czekam na wieści. Małgosia zakochana w Faguniu, / następna Laska, którą Faguś zauroczył ;) serce się Jej krajało, tak mi wczoraj napisała smsem.
  5. Mocno trzymam kciukę za dziewczyny, szczególnie za Gajunię.
  6. Z fb zgłosiła się Monika / na dogo [B]monika083[/B] / - chce pomóc i wysłać fanty na bazarek dla Rumby - dziękujemy bardzo :). Kto zrobi bazarek ? Może [B]Mazowszankę[/B] bardzo poprosimy...
  7. Straszne wieści... A to dziś napisała na fb Ania, właścicielka córki Rumby - Amelki / teraz Flo / [I], nie pamiętam czy o tym pisałam, ale do Panienek ktoś strzelał. Możliwe, że zastrzelił rodzeństwo Flo a dwóm dziewczynom udało się uciec... Mianowicie nie wiem jak Rumba, ale Florentyna ma w sobie 2 śruty (w łapce i szyi)[/I].
  8. Jutro zadzwonię do hoteliku :)
  9. Trzeba zrobić nowy watek tylko dla Rumby, może Ata0 założy, ja tekst przygotuję. Taki, jaki na fb.
  10. [quote name='Emiś']Słuchajcie, jest masakra :( Potwierdziło się zerwanie więzadła krzyżowego. Koszt operacji ok. 800zł... Jakby tego było mało, dr uważa, że te plamki na oku wyglądają na czerniaka... Konieczne będzie usunięcie gałki ocznej :( koszt z 300zł i powinno być oddane do badania histopatologicznego. No i ten zmieniony sutek, no ale to już na samym końcu ze sterylizacją - ok. 300zł Każdy z tych zabiegów musi być robiony osobno, Rumba nie jest najmłodsza, trzeba by zrobić jej badania krwi ok. 60zł i RTG serca. Nie mam pojęcia, jak na to nazbieramy. Rozsyłajcie proszę wątek i wydarzenie [URL]http://www.facebook.com/events/354164741325147/[/URL] na wydarzeniu są zdjęcia z dzisiejszego badania. Zapłaciłam 54zł[/QUOTE] Tragedia :-(:-(:-( Rozdmucham dziś wydarzenie. Biedna Kochana Rumba...
  11. [B]Dla asiuniab dziś podwójne Święto - wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin [/B] :tort::new-bday: I kwiatek :) [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/796391-3/P5181152.jpg[/IMG]
  12. [quote name='asiuniab']nie chcę nic mówić, bo dopiero jesteśmy przed wizytą, a ja już czuję jakby mi ktoś kawał serca chciał urwać, nie wiem jak sobie z tym poradzić:([/QUOTE] I widzę, że spać nie możesz... Będzie dobrze, trzymamy kciukasy mocno / Blunio też /
  13. Figu NIE jedzie teraz do Warszawy:( Ale dowiedziałam się o promocji weekendowej na bilety [TABLE="class: tb1"] [TR="class: trl"] [TD][B]Bilet Podróżnika [/B][/TD] [TD][B]69 zł (2 kl.), 99 zł (1 kl.)[/B][/TD] [TD][B]TLK[/B][/TD] [TD][B]Dowolna liczba przejazdów w weekend [/B][/TD] [/TR] [/TABLE]
  14. [quote name='ewu']Pociągi są ale albo 6 godzin jazdy albo bardzo drogie. W ostateczności pojadę pociągiem:)[/QUOTE] Kochana jesteś... A Faguniem też jechałam 6 godz w jedna stronę Szukam transportu na fb, ale na razie cisza...
  15. [quote name='ewu']Tak jak obiecałam , zabiorę ją , tylko czy ktoś dzwonił do Figu?[/QUOTE] Dziś będę dzwonić, ale Ona co 2 tyg jeździ w niedzielę i to w nocy, a dt nie ma samochodu... Poza tym Figu nie wjeżdża do samej Wawy - kto sunię odbierze spad Wawy ok. 24 -tej w nocy? Magda z Piaseczna na urlopie i nie pomoże.
  16. [B][COLOR=#000000]Trzeba jak najszybciej wyciągnąć małą z punktu i transport do Wawy!!!![/COLOR][/B]
  17. Dziękujemy za stałe dla Edzionka od [B]królik2014, Agnieszka103, AtaO[/B] :loveu: Mam obiecane nowe zdjęcia Edzia. Trzeba Go ogłaszać mocno, bo trudno będzie Mu domek znaleźć.
  18. [quote name='Poker']Ja też rozmawiałam z niedoszłym domkiem Masajka.Życie pisze czasem różne dziwne scenariusze. Tylko tyle mogę powiedzieć. :mad: Trzymam kciuki za malucha.[/QUOTE] Mocno kciuki trzymam :) Oby przyjście na świat dzieciątka nie spowodowało oddanie Masajka!!! Zwróćcie na to uwagę przy wizycie :)
  19. [quote name='asiuniab']może Elu nie wiem, ale dziś już nie była aż tak entuzjastycznie nastawiona, zobaczymy co przyniosą nam kolejne dni?[/QUOTE] Z pewnością ta sama - podałam Twój nr telefonu. Wtedy miała entuzjazm w głosie...
  20. [quote name='asiuniab']Moi Kochani, no to zaczynamy od początku, szukamy Masajkowi najlepszego domu na Świecie!!!! Pani, która miała taki domek niestety z przyczyn niezależnych musi w obecnej sytuacji zrezygnować z adopcji psa. Natomiast w pon. miałam jeszcze jeden tel. o Masaja, i dosłownie w tej chwili z Panią rozmawiałam, Pani ma z narzeczonym przedyskutować jeszcze raz decyzję o adopcji, jeśli narzeczony będzie za, to wtedy czeka nas wizyta przedadopcyjna.[/QUOTE] To trzymam kciuki - to pewnie ta sama Pani, która też w pn do mnie dzwoniła.
  21. [quote name='AtaO']Od dzisiaj Rumba ma wydarzenie na fb.:) Oto link: [URL]http://www.facebook.com/events/354164741325147/?notif_t=plan_edited[/URL][/QUOTE] Wieczorkiem dopracuję i porozsyłam, dzięki :)
  22. [quote name='asiuniab']a co z Blunią, nie jestem na biezaco, ale wiem, ze ktos oferowal Jej dt, jesli jest zdrowa?[/QUOTE] Tak, ma jechać do Warszawy, kwestia transportu.
  23. [quote name='beataczl']trzeba napisac na fb ze zbieramy na hotelik moze ktos wesprze Aramiska gdzies byla lista na watku paulinken robila -pare osob sie wczesniej deklarowalo-ja mam tez 10 zl/mc dekl. jak pamietam edit znalazlam-kopiuje stałe: agata51 - 20zł paulinken- 10 zł beataczl - 10 zł wolf122 - 10 zł do sierpnia monika083 - 10 zł przez 6 miesięcy ewu - 10 zł bazarek - bela51, jeśli ktoś przyśle fanty Dostałam też pw od wiol, że prześle jakiś grosik, jak już będzie skarbnik. na skarbnika zglosila sie-jesli dobrze pamietam- monika083...?[/QUOTE] Dobrze, aby skarbnik dolączył do wydarzenia na fb. Transport będzie majątek kosztował. Może gdzieś bliżej są hoteliki z behawiorystą ?
  24. Jednego się boję - parę dni temu w punkcie było 14 psiaków!!! Klaudia bez neta, Avilia chwilowo też - [B]obyśmy się nie obudzili, jak nam wszystkie do Mysłowic wywiozą !!!!![/B]
  25. Nieuczciwa, albo nie znająca przepisów. Podziękuję za podkłady na fb :)
×
×
  • Create New...