Jump to content
Dogomania

Lobaria

Members
  • Posts

    6285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lobaria

  1. Filuś, pamiętam o Tobie...
  2. Dziękuję bardzo za uratowanie Mangolca :) Fundacji Szara Przystań za kuratelę nad słodziakiem i znalezienie Dt, Danusi z fb za wizytę, AtaO za zawiezienie, DT za przyjęcie :) Już po kąpieli / po punkcie pewnie "waniał" ;) - był bardzo grzeczny :) Dziewczynki zachwycone... ładnie łapkę podaje.
  3. Ja tym bardziej - to propozycja z fb :)
  4. Virkon doszedł do [B]Avilli[/B], na klatkę czekamy :)
  5. Non stop odnawiamy ogłoszenia dla młodego owczarka, i cisza.... chyba, ze na łańcuch...
  6. Już Po - [B]wojtuś [/B]napisze, jak wróci, ale raczej jest na TAK:) Dziękujemy za wizytę :)
  7. Nie wiem, ja Wy, ale ja jajo znoszę....
  8. [quote name='Iljova']i nadal cisza nic żadnego domku ? no cóż trzeba poczekać[/QUOTE] Brak telefonów mimo tylu ogłoszeń - masakra :(
  9. Magda pojedzie na wizytę, idealna osoba, w końcu Bisia była u Niej przed obecnym DT, który sama zresztą załatwiła :) - dziękujemy pięknie :loveu:
  10. [quote name='wojtuś']Jutro o 16.00 jesteśmy umówieni na wizytę :) Po rozmowie domek wydaje się b.pozytywny, ....ale do jutra;)[/QUOTE] Będziemy kciukać mocno !!!!!
  11. Był następny tel o Bisię - z Józefowa, teraz wizyta. telefon sensowny - zobaczymy.
  12. [quote name='beataczl']Edzio troszke smutny,ale to juz stateczny Pan.. ale w sile wieku jakby nie bylo ;) dobrze,ze zdrowie dopisuje bo to najwazniejsze.:-) Edziu nie smuc sie ! Ciocie domku szukaja ..moze jakies ogloszonka wykupic.. ma Edzio teraz jakies czy nie..?[/QUOTE] Ma u mnie pakiet do wykorzystania, ale dobry tekst trzeba ułożyć - mam nadzieję, że w ten weekend mi się uda - przy pomocy hoteliku :)
  13. [quote name='asiuniab']Rumba, a cóż to za mało kobiece wdzianko???[/QUOTE] Do partyzantki Ją zaciągnęli ;) Tak na poważnie - martwię się o Rumbiszcze bardzo - skąd te wszystkie cholerstwa ? Czy nie ma nowotworu?
  14. Poprosiłam Agę o karmę, bo się kończy...
  15. [quote name='Avilia']Przykro mi, ale czasowo nie dam rady tak wszystkiego segregować. Tak jak wpisuję jest mi po prostu wygodnie :) Deklaracje nie są rozpisane na stałe i jednorazowe. Są po prostu wpisywane wpłaty na konto fundacji. I wydatki. Nie wysyłałam do nikogo PW, ponieważ konto podane jest w pierwszym poście, poza tym kochani, dużo nas na wątku - ja nie daję rady wszystkiego ogarnąć, mamy mnóstwo zwierząt w Punkcie, w domu, fundacja więc na neta czasu zostaje mi niewiele i ogarniam tyle ile zdążę. Ktoś może prowadzić rozliczenie za mnie, ja będe tylko podawała wpłaty i wydatki. Bardzo proszę, odciążcie mnie, bo nie jestem w stanie spełnić wszystkich próśb.[/QUOTE] . Bedę prowadzić to rozliczenie, nie ma problemu, wklej link do wydarzenia w post rozliczeniowy
  16. [IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/223333_355480224540487_1957855154_n.jpg[/IMG]
  17. Edzionek dziękuję za pamięć - stała od ROLAND_DE doszła, ale inne się wykruszają :( A Edzio smutny, bo domu nie ma... [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/44485_355479914540518_1054594487_n.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Avilia']Wpłata już jest :) Dopisuję do rozliczenia.[/QUOTE] Rozliczenie skopiuje do wydarzenia, zrobiłam Ciebie współorganizatorem, abyś sama mogła dopisywać - wstaw link do wydarzenia w poście rozliczeniowym :)
  19. [quote name='Mazowszanka']Mam zgłosić Bisię do AS. Czekam na sygnał :)[/QUOTE] Ok, dzięki, uzgodnię wszystko z DT, jaka klinika itp
  20. Zamówienie na klatkę zrobione, kaska wysłana - z rabatami wyszło [B]113,76 zł[/B] :) Na allegro byłoby 164 zł - [B]Emiś[/B], dzięki za podpowiedź :) [B]Zamówienie: 25398967[/B] [LIST] [*] Numer art. Artykuł Cena z VAT Ilość Suma z VAT [*] 32926.1 [B]Klatka transportowa Double Door[/B] - M: dł. x szer. x wys.: 78 x 55 x 61 cm 129,00 zł 1 129,00 zł [/LIST] [LIST] [*] Dostawa GRATIS [*] 10% zniżki dla nowego Klienta -12,64 zł [*] 2% rabatu -2,60 zł / to za platnosc przelewem na konto - mój dopisek / [/LIST] [B]Cena razem[/B] Wszystkie ceny zawierają podatek VAT 113,76 zł
×
×
  • Create New...