Jump to content
Dogomania

Lobaria

Members
  • Posts

    6285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lobaria

  1. [quote name='ewu']Bardzo dziękuję Rodzinie z Opola. Mam nadzieję,że adoptują Państwo jakiegoś wspaniałego psiaka.[/QUOTE] Podeszli do sprawy ze zrozumieniem.
  2. [quote name='ewu'][I][B]Fundusze Czarka można przekazać Goliatowi, co myślicie Cioteczki ofiarodawczynie? Goliat nie ma żadnych deklaracji i grozi mu powrót do punktu...:([/B][/I][/QUOTE] Dobry pomysł plus na [B]Ikarka[/B] i Goyę [B]Ikarek nie ma już żadnych deklaracji[/B] [B]:( Goya - brakuje 90 zł/ mies, Goliat ma 150 zł[/B] [B]z fb[/B], [B]czyli brakuje 150 zł podzielmy to może jakoś :)[/B] [B]Jeśli darcczyńcy zgodziliby się przerzucić comiesięczne deklaracje Czarkowe dla tych 3 psiaków, bylibysmy bardzo wdzięczni :)[/B]
  3. [quote name='Klaudus__'][I]Czekam z niecierpliwością na wieści :kciuki:[/I][/QUOTE] Ela z Piotrem umówieni są na odbiór Aramiska na jutro po godz. 14 -tej :)
  4. [quote name='Klaudus__'][I]Pani Basiu - podstawowe pytanie - to jak Pani się na to zapatruje?? Ciężko mi powiedzieć... Boję się,żeby ten entuzjazm Pani nie opadł tak szybko jak się narodził...[/I][/QUOTE] Państwo dołożą 50 zł. Dzwonili do mnie raz, powiedzieli ze jak się zdecydują, to oddzwonią i po 3 dniach zadzwonili.
  5. Czekamy na rozwój sytuacji
  6. Czekamy na wieści, nie ma co pisać zbyt wcześnie, dziewczyny mają rację.
  7. [quote name='sleepingbyday']byłabym za tym, zeby skończyc pyskówke i skupić się na fancie. Raz a dobrze lobaria, witaj :-)[/quote] mnie o to właśnie chodzi - nienawidzę uczestniczyć w pyskówkach i na obu wydarzeniach fanty nie zabieram głosu, dopóki towarzystwo się nie uspokoi - a znając fb, nie nastąpi to nigdy. Liczę na cioteczki z dogo :)
  8. Ci Państwo byli w opolskim schronie, ale Czarek bardzo Pani zapadł w serce, zaiskrzyło... Mają doświadczenie z psami. No cóż, ryzyko ZAWSZE jest... [B]Czy poinformować Panią o pozytywnej decyzji? Jesteśmy umówione dziś na tel.[/B] [B]ewu[/B], dzięki, że chcesz i możesz odwieźć Czarka :) będziesz miała możliwość obejrzenia wszystkiego na miejscu i dodatkowej oceny.
  9. [quote name='Ewelinaaa']Wiec, tak. Mieszkanie jest sredniej wielkości, ale spokojnie dla czarka miejsce jest. Będzie mógł się swobodnie poruszać po całym domu. Mam mieszane uczucia, ponieważ Pani jest Czarkiem oczarowana, zachwycona i ogólnie wszystko widzi w pozytywnych barwach. Jeśli chodzi o męża, to on myśli bardziej racjonalnie. To znaczy dopuszcza do siebie wszelkie za i przeciw, jeśli chodzi o adopcję. Przestrzega żonę przed różnymi sytuacjami, stara się ją uświadomić ze to nie bedzie takie proste jak jej się to wydaje. On jest bardziej ostrożny niż ona. Mają 17letnią suczkę, to już pewnie wiecie, i też Pan obawia się jak to bedzie gdy pojawi się drugi pies. No Pani Ilona jest myśli ze to nie bedzie nic strasznego, i ze sobie poradzą. Ja uświadamiałam ją ze z pewnością to nie bedzie takie proste i mogą pojawić się spięcia między psami spięcia, poieważ Czarek znajdzie się po 10 miesiacah w innej rodzinie z innymi ludźmi z innymi zasadami. A w życiu ich psa pojawi się inny, i zacznie się zazdrość... Coś o tym wiem [IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG] Mają królika i chomika na dodatek. Jak wspomniałam o dołożeniu się do transportu Czarka jeśli bedzie taka potrzeba to Pani Ilona lekko się zdziwiła i na mnie krzywo popatrzyła, i nic nie odpowiedziała.... Gdy będą wychodzić z domu, to mają możliwość odseparowania psów od siebie. Wspomniałam również, ze jest to duży pies i energiczny(bo tak pisało w ogłoszeniu) wiec muszą poświecać mu trochę wiecej czasu na spacerach niż swojej 17 letniej suni. Powiedzieli ze nie ma problemu, ze są raczej aktywną rodziną, i dadzą sobie z nim radę. Czy jestem za tym aby Czarek u nich zamieszkał? Tak myśle, ze jest to to rodzina, która bedzie potrafiła sobie z nim poradzić. I dadzą radę go wychować. Jeśli będą mieć jakieś problemy, to zawsze mogą przedzwonić do dt czarka i dopytać się co i jak. Tyle. :)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za wizytę:Rose:
  10. [quote name='ewu']Jestem a stałym kontakcie z Anetą.[/QUOTE] Ja również
  11. Paragon za antybiotyk Bisi po sterylizacji / 62 zł/ - zapłaciłam za niego z pieniążków Zuzi :), która już w ds, a zostało na Jej koncie 72 zł; 10 zł poszło na konto Goyi [IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/522377_364038653684644_519020998_n.jpg[/IMG]
  12. I jeszcze jedno zdjęcie Zuzuichny z Pikselem :)[IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/301481_3163711950794_731114034_n.jpg[/IMG]
  13. Żadna Cioteczka nie odpowiedziała, więc zdecydowałam sama - [B]62 zł[/B] poszło na antybiotyk po sterylizacji [B]Bisi[/B] / kasę wyłożył dt /, a [B]10 zł na konto Goyi[/B]
  14. Serdecznie dziękujemy [B]Fundacji Ostatnia Szansa[/B] za sfinansowanie sterylizacji maleńkiej:Rose:
  15. [quote name='Ewelinaaa']No to jeszcze pół godzinki i idziemy na wizytę! :)[/QUOTE] Jednak dzisiaj !!!!! Kciukamy mocno !!!!!
  16. Maleńka, rób postępy, rób, tylko nie w gryzieniu adresówek:mad: Mam wreszcie udostępniony drugi post do rozliczeń / dziękuję modowi / i wszystko uzupełnione :)
  17. [quote name='Avilia']Po raz ostatni proszę o info.[/QUOTE] Rozmawiałam wczoraj o tym z Lilianą - zrobi tekst do ogłoszeń, ale teraz rozlicza się z Fanty. Doszły stałe od [B]ewu, asiuniab, Elkate, Aryste[/B] - Laki bardzo dziękuje :)
  18. Tylko ja nie jestem pewna, czy wizyta dziś, czy jednak jutro...
  19. [quote name='paula_t']Naprawdę udało Ci się Ich przekonać??? Lobario, CUDOWNA wiadomość!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Nie naciskałam, ale napomknęłam, dziś oddzwonili, wysłałam zdjęcia, opis z ogłoszeń i... zaiskrzyło !!!!
  20. [B]No to mamy chyba domek dla Aramisa !!!!!![/B] Wizyta nawet nie jest potrzebna - to moi przyjaciele, których dobrze znam i ręczę głową. Pisałam o Nich wyżej. Sami chcą przyjechać po psiaka / mieszkają w Chełmie /, dom z ogrodem.
  21. [quote name='Ewelinaaa']Trzymajcie kciuki, aby wszystko wypadło jak najlepiej, ale z tego co usłyszałam to dobra rodzinka dla tego psiaka :)[/QUOTE] O takie wieści prosimy jutro - jeszcze raz dzięki za pomoc :)
  22. [B]Już mamy - Ewelinka jutro jest umówiona na 18-tą na wizytę - dziękujemy bardzo za pomoc[/B] :loveu:
  23. [quote name='ewu']Oj dzieje się, nareszcie(tfu, tfu)!!![/QUOTE] Na razie nikogo nie mam, a sprawa na CITO - pomyślcie, poszukajcie !!!!!
  24. [B]Szukamy dobrej osoby do wizyty PA dla Czarka w OPOLU :)[/B]
  25. [quote name='Kama202']Lobaria- nie masz, niestety racji. To Liliana zaczęła pierwsza bezmyslny atak, żeby zatrzeć swoją niudolność. I trwa on cały czas bez mozliwości rzeczowej dyskusji, bo NIKT nie "po linii" Liliany nie może tam komentować. Zwróć uwagę, że Pani Krystyna Chilińska , poprzedni właściciel Fanty WCALE sie nie wypowiada i nie popiera żadnej ze stron. To tylko dzieki p.Chilińskiej doszło do ugody. I włąsnie rzeczona p. Chilińska może potwierdzić, że byłam ostatnią osobą, która chciałaby "podgrzewać" atmosferę. Jestem szczęśliwa, że Fanta jest zdrowa.[/QUOTE] Ja również nie uczestniczę w tej całej dyskusji, podobnie jak Krysia Chylińska. Pyskówki nie są w moim stylu i nic nie wnoszą. A, Krystyna nie była właścicielką Fanty, tylko tzw prawnym opiekunem. Właściciel Fanty zrezkł się Jej po 3 miesiącach.
×
×
  • Create New...