-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
[quote name='ewu'][I][B]Fundusze Czarka można przekazać Goliatowi, co myślicie Cioteczki ofiarodawczynie? Goliat nie ma żadnych deklaracji i grozi mu powrót do punktu...:([/B][/I][/QUOTE] Dobry pomysł plus na [B]Ikarka[/B] i Goyę [B]Ikarek nie ma już żadnych deklaracji[/B] [B]:( Goya - brakuje 90 zł/ mies, Goliat ma 150 zł[/B] [B]z fb[/B], [B]czyli brakuje 150 zł podzielmy to może jakoś :)[/B] [B]Jeśli darcczyńcy zgodziliby się przerzucić comiesięczne deklaracje Czarkowe dla tych 3 psiaków, bylibysmy bardzo wdzięczni :)[/B]
-
[quote name='Klaudus__'][I]Pani Basiu - podstawowe pytanie - to jak Pani się na to zapatruje?? Ciężko mi powiedzieć... Boję się,żeby ten entuzjazm Pani nie opadł tak szybko jak się narodził...[/I][/QUOTE] Państwo dołożą 50 zł. Dzwonili do mnie raz, powiedzieli ze jak się zdecydują, to oddzwonią i po 3 dniach zadzwonili.
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czekamy na rozwój sytuacji -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czekamy na wieści, nie ma co pisać zbyt wcześnie, dziewczyny mają rację. -
[quote name='sleepingbyday']byłabym za tym, zeby skończyc pyskówke i skupić się na fancie. Raz a dobrze lobaria, witaj :-)[/quote] mnie o to właśnie chodzi - nienawidzę uczestniczyć w pyskówkach i na obu wydarzeniach fanty nie zabieram głosu, dopóki towarzystwo się nie uspokoi - a znając fb, nie nastąpi to nigdy. Liczę na cioteczki z dogo :)
-
Ci Państwo byli w opolskim schronie, ale Czarek bardzo Pani zapadł w serce, zaiskrzyło... Mają doświadczenie z psami. No cóż, ryzyko ZAWSZE jest... [B]Czy poinformować Panią o pozytywnej decyzji? Jesteśmy umówione dziś na tel.[/B] [B]ewu[/B], dzięki, że chcesz i możesz odwieźć Czarka :) będziesz miała możliwość obejrzenia wszystkiego na miejscu i dodatkowej oceny.
-
[quote name='Ewelinaaa']Wiec, tak. Mieszkanie jest sredniej wielkości, ale spokojnie dla czarka miejsce jest. Będzie mógł się swobodnie poruszać po całym domu. Mam mieszane uczucia, ponieważ Pani jest Czarkiem oczarowana, zachwycona i ogólnie wszystko widzi w pozytywnych barwach. Jeśli chodzi o męża, to on myśli bardziej racjonalnie. To znaczy dopuszcza do siebie wszelkie za i przeciw, jeśli chodzi o adopcję. Przestrzega żonę przed różnymi sytuacjami, stara się ją uświadomić ze to nie bedzie takie proste jak jej się to wydaje. On jest bardziej ostrożny niż ona. Mają 17letnią suczkę, to już pewnie wiecie, i też Pan obawia się jak to bedzie gdy pojawi się drugi pies. No Pani Ilona jest myśli ze to nie bedzie nic strasznego, i ze sobie poradzą. Ja uświadamiałam ją ze z pewnością to nie bedzie takie proste i mogą pojawić się spięcia między psami spięcia, poieważ Czarek znajdzie się po 10 miesiacah w innej rodzinie z innymi ludźmi z innymi zasadami. A w życiu ich psa pojawi się inny, i zacznie się zazdrość... Coś o tym wiem [IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG] Mają królika i chomika na dodatek. Jak wspomniałam o dołożeniu się do transportu Czarka jeśli bedzie taka potrzeba to Pani Ilona lekko się zdziwiła i na mnie krzywo popatrzyła, i nic nie odpowiedziała.... Gdy będą wychodzić z domu, to mają możliwość odseparowania psów od siebie. Wspomniałam również, ze jest to duży pies i energiczny(bo tak pisało w ogłoszeniu) wiec muszą poświecać mu trochę wiecej czasu na spacerach niż swojej 17 letniej suni. Powiedzieli ze nie ma problemu, ze są raczej aktywną rodziną, i dadzą sobie z nim radę. Czy jestem za tym aby Czarek u nich zamieszkał? Tak myśle, ze jest to to rodzina, która bedzie potrafiła sobie z nim poradzić. I dadzą radę go wychować. Jeśli będą mieć jakieś problemy, to zawsze mogą przedzwonić do dt czarka i dopytać się co i jak. Tyle. :)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za wizytę:Rose:
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ewu']Jestem a stałym kontakcie z Anetą.[/QUOTE] Ja również -
Młodziutka, mała, wspaniała Zuzia w swoim wspaniałym domku !!!!
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jedno zdjęcie Zuzuichny z Pikselem :)[IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/301481_3163711950794_731114034_n.jpg[/IMG] -
Młodziutka, mała, wspaniała Zuzia w swoim wspaniałym domku !!!!
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Żadna Cioteczka nie odpowiedziała, więc zdecydowałam sama - [B]62 zł[/B] poszło na antybiotyk po sterylizacji [B]Bisi[/B] / kasę wyłożył dt /, a [B]10 zł na konto Goyi[/B] -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Maleńka, rób postępy, rób, tylko nie w gryzieniu adresówek:mad: Mam wreszcie udostępniony drugi post do rozliczeń / dziękuję modowi / i wszystko uzupełnione :) -
[quote name='Kama202']Lobaria- nie masz, niestety racji. To Liliana zaczęła pierwsza bezmyslny atak, żeby zatrzeć swoją niudolność. I trwa on cały czas bez mozliwości rzeczowej dyskusji, bo NIKT nie "po linii" Liliany nie może tam komentować. Zwróć uwagę, że Pani Krystyna Chilińska , poprzedni właściciel Fanty WCALE sie nie wypowiada i nie popiera żadnej ze stron. To tylko dzieki p.Chilińskiej doszło do ugody. I włąsnie rzeczona p. Chilińska może potwierdzić, że byłam ostatnią osobą, która chciałaby "podgrzewać" atmosferę. Jestem szczęśliwa, że Fanta jest zdrowa.[/QUOTE] Ja również nie uczestniczę w tej całej dyskusji, podobnie jak Krysia Chylińska. Pyskówki nie są w moim stylu i nic nie wnoszą. A, Krystyna nie była właścicielką Fanty, tylko tzw prawnym opiekunem. Właściciel Fanty zrezkł się Jej po 3 miesiącach.