Jump to content
Dogomania

Lobaria

Members
  • Posts

    6285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lobaria

  1. Mikuluś... biedactwo Ważne, że usnął otoczony miłością. Budrysku, trzymaj się...
  2. [quote name='sillann']wierze ze Gacusiowi sie uda:)[/QUOTE] Po odejściu Ulenki bardzo bałam się o Gacusia, ale widać, że chłopak daje sobie radę i najgorszy kryzys minął. Wirtualne całusy w piękne pycho.
  3. Super, że allegro zrobiłaś:loveu: I słuszna ta uwaga, aby dogomaniacy nie wykupywali cegiełek, tylko wpłacali bezpośrednio. A - sprawdziłam na Gacusiowym wątku - podane konto nalezy do [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]KOMITET POMOCY DLA ZWIERZAT, [/FONT][/FONT]
  4. Skoro wpisałaś cokolwiek, to pieniążki pewnie nie dojdą. Klaudus - uzupełnij konto, plizzzzzz. I dopisek by się przydał
  5. Wrzuć nr konta Przystani w pierwszy post i dopisek na kogo np dla Postrzelonego Kubusia czy inaczej. Dałam linka z Kubusiem na moje forum grzybowe i ludziska pytają o to konto.
  6. [quote name='Klaudus__'][I]Dobrze,że tu z nami jesteś ;)[/I][/QUOTE] Jestem tak wdzięczna za Blunia, że postaram się pomagać w miarę możliwości, choć są one bardzo skromne.
  7. Tyle mogę w tej chwili - odwiedzać i podnosić. Na miau trzeba chłopaka ogłosić, jak wrócę z pracy, to spróbuję.
  8. Tak po cichutku liczyłam na takie rozwiązanie, ale bardzo cichutko, mając na względzie obciążenie Pani Teresy innymi bidami... Jest Pani prawdziwym aniołem.
  9. Konto jakieś na wpłaty dla Kubusia potrzebne
  10. [quote name='Roszpunka']Jestem przekonana, że to od Blunia !!! ;) Żaden z moich psiaków takich rzeczy nie potrafi :roll:[/QUOTE] Czarnulki muszą sobie pomagać;) Przepraszam, ale sytuacja tak dramatyczna, zerknijcie, błagam [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217308-Postrzelony-staruszek-Kuba-sparali%C5%BCowane-tylne-%C5%82apki-czy-jedyne-wyj%C5%9Bcie-to-u%C5%9Bpienie?p=17948702#post17948702[/URL]
  11. [URL]http://desmond.imageshack.us/Himg253/scaled.php?server=253&filename=foty692.jpg&res=medium[/URL] Przegryzania smyczy chyba się od Blunia kruszynka nauczyła:mad:;)
  12. [quote name='Luna14']Dziękujemy za pozdrowienia ,Majka nockę przespała w miare spokojnie troszke tylko pochodziła, powęszyła .Na spacerku chodzi przy nodze i pilnuje nas, a jak siadamy na ławce i Majka ma szanse pobiegać to Ona siada koło nas i żadne ucieczki czy samotne spacerki jej nie interesuja, jest kochana fotki, z pierwszych spacerków wrzuce póżiniej[/QUOTE] Jak to wspaniale, gdy psiaki zadjudują swojego Ludzia, a ten Ludź potem loguje się na dogo i pisze, co z psiakiem. Sama jestem na dogo od niedawna, po zaadoptowaniu Blunia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207520-Niewielki-wystraszony-Czarnuszek-czy-zaufa-cz%C5%82owiekowi[/URL] Od chyba 10 czy 11 strony już jestem na dogo i bombarduję wątek fotkami psiny. Sprawia to dużą radość tym, którzy angażowali się w wydobyciu psiaka z nieszczęścia i znalezieniu domku. To potwierdzenie sensu tej roboty. Życzę Wam, abyście byli z Majką co najmniej tak samo szczęśliwi, jak my z Bluniem:loveu:
  13. [quote name='ultrafiolet88']Chce wplacic pieniazka, ew. kupic cegielkie, poprosilabym numer konta chyba, ze ciegielki szybko powstana:) piesio:( Klaudus__ jest teraz w pracy, jak wróci, to pewnie poda nr konta - lepiej wpłacać bezpośrednio na konto niż przez allegro, ponieważ allegro pobiera prowizję.
  14. [quote name='Isadora7']Fundacja EMIR może oddać bezpłatnie duża ilość psich pampersów prosze o podanie adresu do wysyłki. Może zróbcie wyraźną liste tez potrzeb: ręczniki kocyki leki ......... itd itd może uda się cos jeszcze pomóc Bardzo dziękujemy
  15. Cudowne wieści o Guciu, wspaniale, że chce chodzić na wszystkich łapeczkach - dokonuje Pani cudów.
  16. To dobrze, że Fundacja zainteresowała się psiakiem i pomoże. przepraszam za ofa, ale spójrzcie, proszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/217308-Postrzelony-staruszek-Kuba-sparali%C5%BCowane-tylne-%C5%82apki-czy-jedyne-wyj%C5%9Bcie-to-u%C5%9Bpienie?p=17948702#post17948702[/url]
  17. Ja też może coś znajdę dla Panów, ale to gdzieś za ok. tyg - dwóch, jak będę w domu.
  18. Ale Wam zawracam głowę;) Dziś po raz pierwszy miałam w łapci grzebień i nożyczki. Rewelacyjne zachowanie Blunia:p Grzebyszek stary, odziedziczony po Niuni Primie nie wywołał u Blunia strachu. Powąchał i zaakceptował. Ładnie podawał główkę, uszka, grzbiecik, doopinkę, ogonek, kufę, piersi itd do delikatnego czesania. Nie musiałam przekupywać przygotowanymi łapówkami:lol:. Potem nawet pozwolił słabiznę delikatnie wyczesać. Nożyczki... też nie reagował strachem. Delikatnie wycięłam ciut kłaczków na łapciach, które potem wycałowałam - tzn łapcie wycałowałam, nie ścięte kłaczki:p Na koniec dostał wszystkie łapówki. Celowo zwlekałam z fryzjerskimi zabiegami, chciałam, aby najpierw nabrał do mnie ciut zaufania. Chyba się udało:p Co zauważyłam - był bardzo zainteresowany utraconą własnością - wąchał co chwilę kupkę kłaczków, jakby chciał się pożegnać z nimi. Miałam wcześniej jednego pieska / wspomnianego wcześniej zwycięzcę wystawy - spaniela Draba / i dwie sunie / Niunię Primę i Niunię Secundę /. Sunie nie interesowały się wyciętymi kłaczkami. Drab i Blunio tak. Wniosek - faceci jednak bardziej od nas przejmują się tym, co tracą:evil_lol:
  19. Co tam czterogwiazdkowy hotel;) Wolimy pławić się w luksusach natury:p [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/884193-1/droga+1_004.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/884195-1/Blunio+na+drodze.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/884197-1/Blunio+na+drodze+1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...