-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Upośledzony Skrzatek. Zbieramy na badania - pomożesz?
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Klaudus__'][I]Dobrze,że tu z nami jesteś ;)[/I][/QUOTE] Jestem tak wdzięczna za Blunia, że postaram się pomagać w miarę możliwości, choć są one bardzo skromne. -
Upośledzony Skrzatek. Zbieramy na badania - pomożesz?
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
Tyle mogę w tej chwili - odwiedzać i podnosić. Na miau trzeba chłopaka ogłosić, jak wrócę z pracy, to spróbuję. -
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Lobaria replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Jestem przekonana, że to od Blunia !!! ;) Żaden z moich psiaków takich rzeczy nie potrafi :roll:[/QUOTE] Czarnulki muszą sobie pomagać;) Przepraszam, ale sytuacja tak dramatyczna, zerknijcie, błagam [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217308-Postrzelony-staruszek-Kuba-sparali%C5%BCowane-tylne-%C5%82apki-czy-jedyne-wyj%C5%9Bcie-to-u%C5%9Bpienie?p=17948702#post17948702[/URL] -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
Lobaria replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się , maleńki -
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Lobaria replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[URL]http://desmond.imageshack.us/Himg253/scaled.php?server=253&filename=foty692.jpg&res=medium[/URL] Przegryzania smyczy chyba się od Blunia kruszynka nauczyła:mad:;) -
[quote name='Luna14']Dziękujemy za pozdrowienia ,Majka nockę przespała w miare spokojnie troszke tylko pochodziła, powęszyła .Na spacerku chodzi przy nodze i pilnuje nas, a jak siadamy na ławce i Majka ma szanse pobiegać to Ona siada koło nas i żadne ucieczki czy samotne spacerki jej nie interesuja, jest kochana fotki, z pierwszych spacerków wrzuce póżiniej[/QUOTE] Jak to wspaniale, gdy psiaki zadjudują swojego Ludzia, a ten Ludź potem loguje się na dogo i pisze, co z psiakiem. Sama jestem na dogo od niedawna, po zaadoptowaniu Blunia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207520-Niewielki-wystraszony-Czarnuszek-czy-zaufa-cz%C5%82owiekowi[/URL] Od chyba 10 czy 11 strony już jestem na dogo i bombarduję wątek fotkami psiny. Sprawia to dużą radość tym, którzy angażowali się w wydobyciu psiaka z nieszczęścia i znalezieniu domku. To potwierdzenie sensu tej roboty. Życzę Wam, abyście byli z Majką co najmniej tak samo szczęśliwi, jak my z Bluniem:loveu:
-
[quote name='ultrafiolet88']Chce wplacic pieniazka, ew. kupic cegielkie, poprosilabym numer konta chyba, ze ciegielki szybko powstana:) piesio:( Klaudus__ jest teraz w pracy, jak wróci, to pewnie poda nr konta - lepiej wpłacać bezpośrednio na konto niż przez allegro, ponieważ allegro pobiera prowizję.
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ale Wam zawracam głowę;) Dziś po raz pierwszy miałam w łapci grzebień i nożyczki. Rewelacyjne zachowanie Blunia:p Grzebyszek stary, odziedziczony po Niuni Primie nie wywołał u Blunia strachu. Powąchał i zaakceptował. Ładnie podawał główkę, uszka, grzbiecik, doopinkę, ogonek, kufę, piersi itd do delikatnego czesania. Nie musiałam przekupywać przygotowanymi łapówkami:lol:. Potem nawet pozwolił słabiznę delikatnie wyczesać. Nożyczki... też nie reagował strachem. Delikatnie wycięłam ciut kłaczków na łapciach, które potem wycałowałam - tzn łapcie wycałowałam, nie ścięte kłaczki:p Na koniec dostał wszystkie łapówki. Celowo zwlekałam z fryzjerskimi zabiegami, chciałam, aby najpierw nabrał do mnie ciut zaufania. Chyba się udało:p Co zauważyłam - był bardzo zainteresowany utraconą własnością - wąchał co chwilę kupkę kłaczków, jakby chciał się pożegnać z nimi. Miałam wcześniej jednego pieska / wspomnianego wcześniej zwycięzcę wystawy - spaniela Draba / i dwie sunie / Niunię Primę i Niunię Secundę /. Sunie nie interesowały się wyciętymi kłaczkami. Drab i Blunio tak. Wniosek - faceci jednak bardziej od nas przejmują się tym, co tracą:evil_lol: -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Co tam czterogwiazdkowy hotel;) Wolimy pławić się w luksusach natury:p [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/884193-1/droga+1_004.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/884195-1/Blunio+na+drodze.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/884197-1/Blunio+na+drodze+1.jpg[/IMG] -
Sunia w typie jamnika po operacji usunięcia guza szuka DS
Lobaria replied to Bazyliszek's topic in Już w nowym domu
zapisuję i będę podnosić