-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Generalnie jestem PRZECIWKO eutanazji zwierząt. Psiak to nie jest świadomy człowiek, który może nam powiedzieć - tak, chcę umrzeć. Parę razy stawałam przed takim dylematem i zawsze walczyłam o psa do końca. Dlaczego - bo sobie pomyślałam, że gdyby można było zapytać czworonoga, czy nie chce żyć - żaden by nie powiedział TAK, nie chcę żyć, ponieważ instynkt życia to jedna z największych sił natury. Jestem z wykształcenia biologiem, może stąd takie dylematy - tak bardzo szanuję życie, nawet, gdy boli. Dlatego tak bardzo odetchnęłam z ulgą, gdy Duszek sam odszedł na parę godzin przed planowaną eutanazją. Nie zazdroszczę Wam sytuacji, gdy macie podjąć decyzję... Proszę Was o jedno - nie kierujcie się własnym widzeniem świata Reksia - niech On podejmie decyzję o swoim życiu.
-
[quote name='Olena84']Napisz do moda ze chcesz przejac drugi post bo robisz rozliczenie i bedzie ok;), do maupy4 napisz najlepiej, szybka robota;)[/QUOTE] Ja myślę, że musi to zrobić autorka wątku. Poza tym lepszy byłby pierwszy post, gdzie jest historia Tulika i zdjęcia. Ale nie wiem, jakie tu są zwyczaje i procedury - uczę się dopiero. A - doszło dla Tulisia 30 złociszów od [B]KOSKA [/B]- bardzo dziękujemy :calus:
-
Cioteczki i Wujkowie - w ramach oddechu i relaksu zapraszam na świąteczny bazarek m.in. dla najwierniejszego z wiernych psiaków - czekającego pod szpitalem na Pana, który odszedł na zawsze - dla OnkaTulika http://www.dogomania.pl/threads/219401-Na-samotnego-Onka-spod-szpitala-i-Jani%C4%99-w-hoteliku-SUPER-%C5%9AWI%C4%84TECZNE-FIGURKI-do-31.12
-
Pomoc na wczoraj! Błagam!Sprawa zycia i SMIERCI!
Lobaria replied to Jetrel's topic in Już w nowym domu
Czy psiaczek się pokazał, prosimy o wieści -
[quote name='Marzenuś']To jak ktoś da ładny tekst (ja do tego kompletnie nie mam weny) to mu zrobię wydarzenie. Może dramatu nie ma, ale co reklama pójdzie w świat to pójdzie. Może ktoś chłopaczka wypatrzy? ;)[/QUOTE] Dzięki, że chcesz pomóc. Klaudus wcześniej tekst napisała, mogę go ubarwić sentymentalnie... jak się uda... [B]A dramat będzie, jak Go wywiozą do Mysłowic[/B]. Ten dżentelmen po lewej / Blunio / został przez Cioteczki uratowany przed wywozem i stąd jestem na dogo. Wieczorkiem spróbuję coś dopisać do tekstu, ale za efekty nie ręczę, bo nigdy takich ogłoszeń nie robiłam.
-
[quote name='Drzagodha']Czyli cztery. To teoretycznie nie powinno być wywozu, chyba, że sobie będą chcieli "czystki" w punkcie przed świętami zrobić, co bardzo prawdopodobne jest...[/QUOTE] O wszystkich nie mogę wiedzieć, jestem daleko. Jest jeszcze biała astka Śnieżka, ale ona ma już 2 propozycje DT. Obawiam się, że psiaków jest więcej... Pepe już strasznie długo jest i boję się o niego bardzo...
-
Pomoc na wczoraj! Błagam!Sprawa zycia i SMIERCI!
Lobaria replied to Jetrel's topic in Już w nowym domu
Może udałoby się go złapać i umieścić znów w tej stróżówce... -
Pomoc na wczoraj! Błagam!Sprawa zycia i SMIERCI!
Lobaria replied to Jetrel's topic in Już w nowym domu
Lu Gosiak prosi o pomoc, nie wiem, czy aktualne, kopiuję [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/pc/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG] [INDENT][B][SIZE=4]PILNIE SZUKAM KOGOŚ NA PA W DĄBROWIE GÓRNICZEJ[/SIZE][/B] [SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217920-DRAMAT-suczka-biega-po-obwodnicy-szczeniaki-schowane-w-polu-DT-na-cito%21%21%21"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8370/suniay.jpg[/IMG][/URL] Może poradziłaby coś w sprawie psiaka [/SIZE] [/INDENT] -
Jakie słodzinki:loveu: - obie