-
Posts
3186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Molowe
-
NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet
Molowe replied to Qeeriefire's topic in Foto Blogi
[quote name='Collie']Dziękujemy, zaglądajcie częściej :)[/QUOTE] dzięki za zaproszenie postaramy się wpadać częściej :) -
[url]http://i1052.photobucket.com/albums/s453/Pauliszonek123/21%20marca%202012r/DSCN1713.jpg[/url] ale się wyleguje :loveu: [url]http://i1052.photobucket.com/albums/s453/Pauliszonek123/21%20marca%202012r/DSCN1726.jpg[/url] te uszkaa <33 [url]http://i1052.photobucket.com/albums/s453/Pauliszonek123/21%20marca%202012r/DSCN1734.jpg[/url] jak fajniee :D
-
znowu się przypominam, obejrzałam fotki wszystkie super :) [url]http://desmond.imageshack.us/Himg267/scaled.php?server=267&filename=dsc1829a.jpg&res=medium[/url] cudnee [url]http://desmond.imageshack.us/Himg35/scaled.php?server=35&filename=dsc2069z.jpg&res=medium[/url] to jest fajne ma swój klimat :loveu:
-
Cody uwielbiam go :loveu: <33
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Molowe replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
https://lh5.googleusercontent.com/-4EX7Q50s44M/T24H5DtOCtI/AAAAAAAAAQs/dQAu7tN96Dw/s640/1.jpg wiosna pełną parą :p https://lh5.googleusercontent.com/-akOrY04TwLE/T24H_c8BxQI/AAAAAAAAARs/lg7O-nNkXss/s640/8.jpg ich zabawy są najlepsze :loveu: -
NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet
Molowe replied to Qeeriefire's topic in Foto Blogi
dawno nas nie było super fotki szczególnie te agilitowe :) [url]http://desmond.imageshack.us/Himg193/scaled.php?server=193&filename=h1160003.jpg&res=medium[/url] Nelucha :loveu: -
Lara :loveu: fajnie że macie gdzie skakać :D
-
super foteczki i pięknie psiaki :loveu:
-
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-myyBORT9_Po/T17u0pbIl2I/AAAAAAAANVk/YSeJyxRdMJQ/s640/IMG_3460.jpg[/url] to zdjęcie jest najlepsze :) na mnie się Molly jakoś po kąpieli nie obraża tylko jak stoi w wannie to lubi sobie do mnie pośpiewać :evil_lol:
-
taa po co banerek jak tu fotek nie ma :( za niedługo to już wgl zapomnę jak moja księżniczka wygląda.... :(:(:(
-
[quote name='Cockermaniaczka']:loveu: kochana molisia:loveu: Ale mi tez serce stanelo jak polplynela za kaczkami i podplynela do labedzi :roll: Szalona generalnie:eviltong::cool3:[/QUOTE] no przy Molly czasami można nabawić się zawału serca ale Molly to Molly mała wariatka :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/img9982e.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/4750/img9982e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/img0004mpp.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4360/img0004mpp.jpg[/IMG][/URL] dwie na koniec reszta kiedyś tam :)
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/img9951e.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/954/img9951e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/img9952cy.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7594/img9952cy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/img9956q.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5936/img9956q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/img9969r.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7923/img9969r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/img9961cr.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4356/img9961cr.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/252/img9902f.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/5975/img9902f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/img9904b.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/8099/img9904b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/826/img9908d.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/2194/img9908d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/img9918li.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/5210/img9918li.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/813/img9936m.jpg/][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/7375/img9936m.jpg[/IMG][/URL]
-
Na tym zdjęciu widać jak bardzo Molly jest ciemniejsza od Negra nie myślałam że aż tak :crazyeye: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/img9879yl.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2096/img9879yl.jpg[/IMG][/URL] Jaka synchronizacja:D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/img9881.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/8611/img9881.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/img9892rw.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/4182/img9892rw.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/img9887f.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7831/img9887f.jpg[/IMG][/URL] Negro się nie ogranicza współczuje osobie która go będzie kapać a mam nawet pewne podejrzenia na kogo wypadnie... :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/710/img9896ue.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/6173/img9896ue.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/img9865h.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/2392/img9865h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/img9866o.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/7219/img9866o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/img9867b.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7264/img9867b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/img9871z.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4088/img9871z.jpg[/IMG][/URL] Takie tam spanielowe przytulaski [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/img9874t.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/9869/img9874t.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/img9851g.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4121/img9851g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/img9853n.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3940/img9853n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/img9835qt.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/3893/img9835qt.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/img9854mw.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9520/img9854mw.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/img9858g.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8008/img9858g.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/img9794w.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/273/img9794w.jpg[/IMG][/URL] Molly czai się na swoje kochane przyjaciółki [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/img9807t.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/644/img9807t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/img9817h.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5163/img9817h.jpg[/IMG][/URL] Jedne z wielu Negrowych wariactw :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/img9829j.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3952/img9829j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/img9831w.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/7657/img9831w.jpg[/IMG][/URL]
-
Foteczki z dzisiejszego spacerku z [B]Cockermaniczką[/B] i Negrem.Pogodna jest piękna,z Molly łapą jest już dobrze także trzeba korzystać.Psiaki się wybiegały dobrze się razem dogadywały:loveu:.Molly na samym początku spaceru poczuła instynkt myśliwski :roll: i popłynęła mi za kaczkami pogoda jeszcze nie na kąpiele ale instynkt wziął górę dobrze że Molly się w porę ogarnęła bo zostałaby brutalnie podziobana przez łabędzie pływające przy brzegu na szczęście wróciła do mnie szybko i nic się nie stało ale nie powiem lekko zwątpiłam i już obmyślałam plan rzucenia się za nią do tej wody :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/img9774f.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1597/img9774f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/img9816n.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9141/img9816n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/img9788z.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/1514/img9788z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/img9789h.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3056/img9789h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/img9793e.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1796/img9793e.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Cockermaniaczka'][URL]http://img11.imageshack.us/img11/5813/img9756hg.jpg[/URL] Jakie ona ma tempo zarastania :lol: Niedawno ta glowa byla lysiutka :evil_lol::loveu: Nieziemsko ja uwielbiam :loveu: Cudna gloweczka:loveu:Ma bardzo dobry pigment i kufe i wogole jest mega:) Najladniejszy spanieluch jakiego znam:)[/QUOTE] haha to tylko lepiej chyba więcej roboty dla Ciebie :evil_lol: ale ja też się ciesze że nie jest już takim łysolkiem,dzięki za tyle komplementów :loveu: [quote name='ewes']ale miała pozycji do wylegiwania :D [url]http://img832.imageshack.us/img832/8625/img9727l.jpg[/url] ale ta jest najlepsza :)[/QUOTE] a jak w końcu to spaniel jej musi być wygodnie :lol: [quote name='deer_1987'][url]http://img190.imageshack.us/img190/8438/img9758y.jpg[/url] No co nie mogte tak lezec?[/QUOTE] taki tam mały foszek :eviltong: [quote name='Ty$ka']"Na żabuchę" - najlepsza poza do spania :loveu: Szkoda, że M. tak nie uważa ;][/QUOTE] Molly też tak raczej rzadko kiedy śpi ;) [quote name='A&L'][url]http://img832.imageshack.us/img832/8625/img9727l.jpg[/url] hahaha świetne :loveu:[/QUOTE] [quote name='Misia&Ruby']Cieszę się, że Mollisia ma się lepiej :multi: [URL]http://img832.imageshack.us/img832/8625/img9727l.jpg[/URL] Haha :D Genialna pozycja :D :loveu:[/QUOTE] [quote name='vaness'][url]http://img190.imageshack.us/img190/8438/img9758y.jpg[/url] te oczyy :)[/QUOTE] [quote name='Paula03'][url]http://img835.imageshack.us/img835/7319/img9716t.jpg[/url] Padłam :D :D[/QUOTE] :loveu: [quote name='pina_collie']Obiecany banerek: Molly ma cudne oczy ,aż ja płakałam czy wzruszyłam.. :D[/QUOTE] dziękujemy banerek jest cudny :loveu: jej oczy są cudne ale chyba jeszcze nikt nad nimi nie płakał :cool3: [quote name='understandme']Ej nie mialam Was w subskrycjach... Ale macie fajny nowy banner;)[/QUOTE] dzięki :) pewnie przez przypadek się wyrzuciło ale dobrze że zauważyłaś :loveu:
-
[url]http://img855.imageshack.us/img855/5752/sam6683.jpg[/url] jak się cieszy mój królewicz <33 :loveu:
-
[url]http://desmond.imageshack.us/Himg215/scaled.php?server=215&filename=kvsf.jpg&res=medium[/url] piękne zdjęcie :) [url]http://desmond.imageshack.us/Himg214/scaled.php?server=214&filename=kfkk.jpg&res=medium[/url] Lenia :loveu: <33
-
ja też czekam na fotki :)
-
to super naprawdę bardzo się ciesze GRATULUJĘ :multi::multi::multi: :loveu: fajnie że Wam się wycieczka udała i Mileczka się zsocjalizowała :lol: Zakochałam się :loveu: : [url]https://lh3.googleusercontent.com/-qD2npDpujyk/T19SXrc5mUI/AAAAAAAANZw/LZxTCpVcAgI/s640/IMG_3409.jpg[/url] [url]https://lh4.googleusercontent.com/-C2v4qLw5_7o/T2soh9HlRAI/AAAAAAAANrI/KiQiLbpg5xE/s640/IMG_4231.jpg[/url] [url]https://lh5.googleusercontent.com/-6AEh8ZxKkm0/T19TVnqnjjI/AAAAAAAANbE/gVwkyDaAcoI/s640/IMG_3401.jpg[/url] no i oczywiście Pepparek <33
-
[quote name='swan2407'][url]http://img805.imageshack.us/img805/6001/mollydomowe025.jpg[/url] Jakie cudnee uszy. [url]http://img691.imageshack.us/img691/6301/dscn0430jw.jpg[/url] Jaka mała. To spojrzenie. :loveu:[/QUOTE] dzięki :p oj tak jej spojrzenie :loveu: [quote name='Misia&Ruby']Super, że malutka ma się lepiej :multi: Mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej :) Buziaki dla ślicznoteczki :loveu:[/QUOTE] dzięki buziaczki przekazane ;) [quote name='Silky123']Trzymamy kciuki za wyzdrowienia i życzymy ZDRÓWKA!!! :D[/QUOTE] dzięki :loveu: trzymanie kciuków się przydało :cool3: [quote name='A&L'][url]http://imgh.us/mollydomowe025.jpg[/url] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, zakochałam się :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Zdrówka dużo życzę! I zapraszam do Lenia ;)[/QUOTE] ja też :loveu: dzięki a u Lenki już byłam :lol: Z Molly już jest całkiem lepiej także powoli zaczynamy cieszyć się wiosną Molcią czuje się dobrze chodzi normalnie wgl nie kuleje i a i dziękujemy wszystkim za trzymanie kciuków i życzenie zdrówka jak widać przydało się :multi: Taką sobie Moly dzisiaj pozycje wynalazła do odpoczywania :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/img9716t.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7319/img9716t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/img9727l.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/8625/img9727l.jpg[/IMG][/URL] A potem leżała tak :p [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/img9734d.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3460/img9734d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/img9756hg.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5813/img9756hg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/img9758y.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8438/img9758y.jpg[/IMG][/URL] :loveu: