Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. Tak właśnie planowałam. :) To zdzwonimy się w sobotę. :)
  2. Też się cieszę. :) A z Twojego bazarku zakupimy puszki. Ok? Z nich się Reks o wiele bardziej ucieszy niż z suchego. :)
  3. ROZLICZENIE BAZARKU : http://www.dogomania.com/forum/topic/143817-koniec-rozliczam-bazarek-rexa-i-bartka-wpadniesz-do-191114-20-godz/ Dzięki Waszej pomocy i zakupom REKS oraz BARTEK otrzymają : OGONKI : 21,60 zł / 2 = 10,80 zł, w zaokrągleniu 12 zł dla psiaka FANTY REKSA : 183 zł + 12 zł = 195 zł FANTY BARTKA : 78 zł + 12 zł = 90 zł Pieniążki przelewam do Maruda666 i tradycyjnie po odbiorze proszę o potwierdzenie tutaj i na wątku bazarku. :)
  4. A ja tymczasem rozliczyłam bazarek : Dzięki Waszej pomocy i zakupom REKS oraz BARTEK otrzymają : OGONKI : 21,60 zł / 2 = 10,80 zł, w zaokrągleniu 12 zł dla psiaka FANTY REKSA : 183 zł + 12 zł = 195 zł FANTY BARTKA : 78 zł + 12 zł = 90 zł W trakcie gdy dogomania walczyła z awarią, z bazarkowej kwoty została zakupiona : - karma sucha Brit Premium Adult Medium 2x15kg MEGA-PAK, - Trixie Kość prasowana nadziewana żwaczami 20-21cm. Zakup na kwotę 188 zł. Foto zakupów ; Foto rachunku (przesyłka dotarła do Tosia&Lesio i czeka na dostarczenie do Rexa) Za punkty do zamówienia dobrałam : - Sabunol Krople p. kleszczom i pchłom 4ml (co by chłopaka zabezpieczyć na miesiąc) - Trixie Hantel Winylowy z piszczałką 24cm (w ramach prezentu mikołajkowego lub świątecznego)
  5. Bazarro rozliczone : http://www.dogomania.com/forum/topic/143765-zako%C5%84czony-rozliczony-bazarek-dla-toz-police/?p=15878660 Podopieczni TOZ Police otrzymają : FANTY : 163 zł OGONKI : 5,65 zł RAZEM : 168,65 zł = w zaokrągleniu 170 zł tatankas jakoś Tobie przekażę ?
  6. Polecam się. :) Poproszę jeszcze tylko o potwierdzenie odbioru na bazarku :) Co by wszelkim formalnościom było za dość. http://www.dogomania.com/forum/topic/143388-rozliczam-bazarek-dla-bartusia-i-na-d%C5%82ug-po-urgo/ A drugi bazarro się rozlicza. W następnym tygodniu cosik skarbonkę Bartka zasilę. :) Z pozdrowieniami od Urgo za TM.
  7. Przyszły. :) 100% bawełna. Ale białe, innego koloru nie było. Foto1, Foto2
  8. Przyszly pieniązki od martini77. Dziękujemy. :) Uzupełnię rozliczenie późnym wieczorem o wpłatę free i martini77
  9. Pliszka zapłaciła, zatem przesyłam do Maruda666 pozostałą kwotę z bazarku : 40 zl za fanty, 0,50 zl nadpłata = w zaokrągleniu 41 zł. Jak dotrą proszę tradycyjnie o potwierdzenie tutaj i na bazarku. :)
  10. Pieniążki od free, poprzez konto Tosia&Lesio doszły. Dziękuję. Uzupełnię później rozliczenie.
  11. Jejku free, tyle pomagasz i Panu Grzegorzowi i nadal Panu Marianowi... Dziękujemy.
  12. przyszły pieniążki od asikowska - dziękujemy ślicznie. ;) p.s. Zamówiłam Panu Marianowi kalesony. Wstawię w rozliczenie jak dojdą.
  13. Pewnie świeczkami. Nie pytałam, tak z góry założyłam. Zapytam następną wizytą. O wysokość zadłużenia pytałam, ale Pan Marian sam nie wie jakie ono jest, bo jest ono jeszcze po ojcu, który od paru lat nie żyje. Proponowałam, by kiedyś będąc w Goleniowie, przeszedł się zapytać do Enei, tak choćby dla swojej wiadomości.
  14. :) Czy moja wpłata 105 zł dotarła ? Jak tak to proszę bardzo o potwierdzenie na wątku : http://www.dogomania.com/forum/topic/143388-koniec-rozliczam-bazarek-dla-bartusia-i-na-d%C5%82ug-po-urgo-zapraszamy-do-261014-22g/ P.S. Pliszka odezwała się, ale na wpłatę nadal czekam.
  15. Cegiełki dodane - ciasteczka. :)
  16. Z takimi cioteczkami jak Wy, damy radę i "paliwo" zorganizować. :) A cegiełki - tak, mogę dodać. Pomyślę co by tu fajnego na cegiełkę wybrać. :)
  17. Hej. Dziś Cudak zawiozła do Pana Mariana worek Brita dla Rexa i 6 puszek. Koza zainstalowana Pan Marian bardzo zadowolony i bardzo wdzięczny. :) Pan Marian podanie o opał złożył (ale panie urzędniczki miłe nie były). Miejmy nadzieję, że choć trochę tego drzewa Mu dadzą. Zdjęcia kozy Cudak nie robiła, bo była po południu, kiedy już jest szarawo i na zdjęciu z telefonu niewiele byłoby widać.
  18. W trakcie trwania bazarku kwota na uregulowanie ostatniej faktury Urgo została uzbierana. Zatem całość funduszy z niniejszego bazarku zostanie przekazana dla drugiego beneficjenta - Dziadka Bartka. Dzięki Waszej pomocy i zakupom Bartek otrzyma ( BEZ WPŁATY PLISZKA NA KTÓRĄ NADAL CZEKAM ) : FANTY : 87 zł OGONKI : 14,90 zł RAZEM : 101,90 zł = w zaokrągleniu 105 zł ( BEZ WPŁATY PLISZKA NA KTÓRĄ NADAL CZEKAM ) BARDZO DZIĘKUJEMY. Kwota przelana do Maruda666 - skarbniczki na wątku Bartłomieja.
  19. Z powyższego bazarku przesyłam do Maruda666 : W trakcie trwania bazarku kwota na uregulowanie ostatniej faktury Urgo została uzbierana. Zatem całość funduszy z owego bazarku zostanie przekazana dla drugiego beneficjenta - Dziadka Bartka. Dzięki Waszej pomocy i zakupom Bartek otrzyma ( BEZ WPŁATY PLISZKA - 40 zł - NA KTÓRĄ NADAL CZEKAM ) : FANTY : 87 zł OGONKI : 14,90 zł RAZEM : 101,90 zł = w zaokrągleniu 105 zł ( BEZ WPŁATY PLISZKA NA KTÓRĄ NADAL CZEKAM ) :loveu: BARDZO DZIĘKUJEMY KUPUJĄCYM i PORZUCAJĄCYM :loveu:
  20. Zapraszam zatem na drugi bazarek - gdzie pierwotne fanty przeznaczone dla Urgo zostaną przeznaczone dla Dziadka Bartka. http://www.dogomania.com/forum/topic/143817-bazarek-rexa-i-bartka-wpadniesz-do-191114-20-godz/?p=15883239
  21. Nie ma za co.. to dla Urgo... Bartek był jego Kolegą..I tak to..
  22. Niniejszym - Zapraszam. :) Bazarek dla Rexa. I trochę fantów dla Bartłomieja - kolegi Urgo z DT. Urgo (*) był z tej samej miejscowości z której jest Rex. Był na DT u Myngey. http://www.dogomania.com/forum/topic/143817-bazarek-rexa-i-bartka-wpadniesz-do-191114-20-godz/?p=15883239
×
×
  • Create New...